18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-03-18, 20:01
BigTits napisał/a:


Irytowało mnie kiedy podczas wyrzucania ów dżentelmena szanowni klienci burzyli się że jestem nie ludzki, że to człowiek, że on tu nic złego nie robi.



Znajomy pracował na ochronie w galerii handlowej jakiś czas i na podobne reakcje zawsze miał jedną odpowiedź "Jak mu tak współczujesz to go sobie do domu weź"
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-18, 21:00 1
@up

Jeśli ktoś nie potrafi się zachować w miejscu publicznym, nawet tak żałosnym jak McGówno to niech wypierdala do lasu. Żyjemy w społeczeństwie cywilizowanym. Gówno mnie obchodzi jego alkoholizm i bezdomność. Ja nie chcę wąchać jego szczyn. Wkurwia mnie jak takie zapijaczone mordy ładują swoje osrane i oszczane dupska do autobusu, nie kasują biletów i muszę wąchać ich wyziewy z mordy i galotów. Jak ktoś jest bezdomny to są od tego odpowiednie instytucje, ale niektórzy królowie krainy zwanej Menelią uważają, że przebywanie z innymi menelami w przytułku czy ogrzewalni im uwłacza, więc uraczają innych swoim smrodem na dworcach, przystankach, w autobusach czy tramwajach.
Zgłoś
Avatar
KOSS 2013-03-18, 22:20
wszyscy jadą na Mc a 90% tam żre, ja wolę KFC
Zgłoś
Avatar
BigTits 2013-03-18, 23:16
" dwaj ochroniarze wyj***li bezdomnego star*cha z marketu <--- do tego momentu ok. Ale gratisowo zaczęli go kopać (leżącego) i to nie lekko. I to już jest sk***ienie i podludzie. No jak widzi sie takie przypadki to nie dziwie się ze ludzie maja złe opinie... Poza tym często są burakami, sfrustrowanymi przech*jową robotą i płacą"

W takim wypadku wsadziłbym panom ch*ja w imadło a potem wrzucił na harda
W brew pozorom nie każdy nadaje się do tej pracy. Nie pasuje praca to ją zmień. W końcu żyjemy w "wolnym" kraju
Zgłoś
Avatar
pawil006 2013-03-19, 20:30
@up a ty co ile ją zmieniasz ?
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-03-20, 16:10
podobnie rzygalem w mcd. 15 lat temu.
Zgłoś