18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-03-18, 8:42 21
Że też nikt mu nie wyjebał z kopa w ten popierdzielony łeb , teraz ktoś to będzie musiał posprzątać .
Zgłoś
Avatar
Romperek 2013-03-18, 9:33 3
UP@ Chyba ktoś pracuje w MC D.
Zgłoś
Avatar
hinco 2013-03-18, 10:00 3
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Że też nikt mu nie wyjebał z kopa w ten popierdzielony łeb , teraz ktoś to będzie musiał posprzątać .



już po fakcie, ktoś to uwiecznił, jest beka z lumpa, zapij wodą
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-18, 10:20
Wiesz kto posprząta? - mam nadzieję że ta gnida co mnie kiedyś, jak miałem spuchnięty pęcherz nie wpuściła do wc bo nie miałęm paragonu.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-03-18, 10:54 46
Romperek napisał/a:

UP@ Chyba ktoś pracuje w MC D.



Nie nie zgadłeś nie pracuję w MCD , ale chodzi mi o brak poszanowania pracy drugiego człowieka , że o braku kultury osobistej już nie wspomnę .
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-03-18, 11:07 19
jaki kurwa pan? to zwykły śmieć jest przecież
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-03-18, 11:47 2
Jaka restauracja tacy klienci
Zgłoś
Avatar
BigTits 2013-03-18, 12:18 14
Miałem okazje pracować w mc jako ochroniarz, zawsze starałem się podchodzić do takich panów jak do normalnego człowieka. Gdy było zimno pozwalałem im zostać aby się ogrzali, kiedy byli głodni patrzyłem na nich przez palce, zawsze znalazł się osoba która sponsorowała posiłek.
Ale kiedy panowie dżentelmeni pokazali swoje prawdziwe oblicze czytaj opróżniali się na "lobby" miarka się przebrała, od razu wylot.
Wychodzę z założenia że każda pracę trzeba szanować jaka by ona nie była(a jednym z obowiązków było wywalanie każdego dżentelmena za drzwi) ale starałem patrzeć się na nich jak na obywateli Rp, błąd. Żul to żul, jest jak teściowa gdy będzie potrzebować pomocy będzie wchodzić Ci do dupy tak że serce Ci mięknie a kiedy zobaczy że uległeś raz pokaże swój prawdziwy charakter i wyrucha Cię wiatrówka w dupsztala.
Irytowało mnie kiedy podczas wyrzucania ów dżentelmena szanowni klienci burzyli się że jestem nie ludzki, że to człowiek, że on tu nic złego nie robi.
Nie dziwcie się że o ochroniarzach chodzą złe opinie, nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.
My po prostu robimy to co do nas należy.
Zgłoś
Avatar
stary123 2013-03-18, 12:56
Olał to całkowicie.
Zgłoś
Avatar
c................a 2013-03-18, 13:14 1
AC/DC tez zywia sie mcdonaldzie? Myslalem, ze takie gwiazdy maja swoja kuchnie...
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-03-18, 13:16 2
Pan? Kurwa, on sika na siedząco jak baba jakaś...
Zgłoś
Avatar
Wredny Pan Musztarda 2013-03-18, 13:17
Ale cole to zamówił.
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-03-18, 17:15
Cytat:

Nie dziwcie się że o ochroniarzach chodzą złe opinie, nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.
My po prostu robimy to co do nas należy.


sam byłem ochroniarzem w chujowym tesco przez miesiąc...
i w tym samym miejscu dwa lata przed rozpoczeciem tam pracy widziałem jak zimą, dwaj ochroniarze wyjebali bezdomnego starucha z marketu <--- do tego momentu ok. Ale gratisowo zaczęli go kopać (leżącego) i to nie lekko. I to już jest skurwienie i podludzie. No jak widzi sie takie przypadki to nie dziwie się ze ludzie maja złe opinie... Poza tym często są burakami, sfrustrowanymi przechujową robotą i płacą. Choc fakt - wrzucanie do jednego wora jest strasznie nie ok, zdarzają się być w porządku.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-03-18, 20:00
Kurwa, to musi być z Rosji.
Zgłoś