18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witajcie. Wiem, że to nie kwejk, może nic w tym sadystycznego, ale wstawiam zdjęcie z dzisiejszego poranka, gdy zawiozłem swoją babcię do lekarza do Sejn i poszukiwałem miejsca parkingowego. Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał w jaki sposób zaparkować 4 samochody tak, żeby zająć 8 miejsc, no to ma odpowiedź. Może się komuś wydawać, że dałoby się wcisnąć w którąś z tych luk samochód, ale to tylko złudzenie.

ukryta treść

W takich chwilach człowiek żałuje, że nie wozi ze sobą naklejek w formacie A2 z karnym kutasem.
Zgłoś
Avatar
grzesiek339 2014-02-22, 13:05 1
NikoLative napisał/a:



No jego przewinienie zdaje się być najbardziej błahe - wszak jedynie stanął na dwóch miejscach parkingowych, ale przynajmniej równolegle do wytyczonych miejsc parkingowych.



tak tylko prawdopodobnie bialy samochod stanal duzo wczesniej, kiedy miejsca byly prawie prawidlowo (po skosie) zajete. Pozniej wszyscy odjechali (ci po skosie) i zostal tylko bialy. I przyjechaly te jeb*ne kur*y leniwe (zdarza sie oczywiscie, ze ktos nie potrafi, ale wiekszosc przypadkow to czyste chamstwo i lenistwo) i zaparkowaly jak pi*dy...
Widac, ze tu miejsce jest dosyc szerokie, wiec jesli jest wytyczonych 8 linii na 7 miejsc, to moze sie zmiescic 8, a moze nawet 9 samochodow zaparkowanych w ludzki sposob. Wiec moim zdaniem bialy samochod na 50% jest ok
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-02-22, 13:48
Biała psia budka stoi w miare ok - miejsca są po skosie... oczywiście buractwo z grupy VAG stanęło po swojemu. Ja bym zaparkował przed czarnym audi i niech sie głowi jak wyjechać...
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-22, 14:03 5

Volkswagen
Volkswagen
??? Renault ???
Volkswagen

kolejne foto :

Znów Vieświagen

Jeszcze jakieś pytania? I nie, nie sądzę, by były to jedynie kobiety.
Ale nie, to w mesiach i BMW jeżdżą wieśniaki, a jak słychać stukot diesla w vieśku czy audi szwagra to MIÓD dla uszu!!

Nienawidzę VW i na każdym kroku widzę, że mam rację.
Jest to marka-bóg dla typowych cebulaków.
I pamiętajcie, VW, Audi, inne kurwa marki dla nich nie istnieją, bo sąsiad/szwagier/ojciec ma i jeździ, więc jest najlepsze!!! i spala paaaanie 5,6l/100 w tdiku!!!!

Człowiek wieś opuścić może, ale vieś(wagen) z człowieka - nigdy!

Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-02-22, 14:08 1
Up , ten pierwszy to zdaje sie , ze audi , chociaz tez przez chwile myslalem , ze passat . W kazdym badz razie ałdi to dalej wieśwagen , a ja nie trawie wieśwagenow .
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2014-02-22, 14:36 3
wyobraźcie sobie sytuacje, ostatnio jestem kierowcą laguny grandtour- no sporawy samochod, przyjeżdżam do pracy na uczelnie (wydział nauk o zdrowiu - kilkaset dziewczyn na jednego kolesia ) a na parkingu na 20 samochodów ustawione jakieś clio, fiat uno, golf 3, punto i dwa polo i kurwa parking pełny, nawet nie ma jak wjechać!
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-02-22, 14:57
Camel_06 napisał/a:

Spawacz123 Tico pół biedy, jeszcze gorzej kiedy Smart.



W zasadzie jak już stoi smart a ktoś ma tico to... znowu nie ma problemu...
Zgłoś
Avatar
tuchajbej33 2014-02-22, 16:45 13
Zgłoś
Avatar
Kuj0n 2014-02-22, 17:17
Spawacz123 napisał/a:

Nie, gorsza jest sytuacja gdy jedziesz jedziesz jedziesz... o! Widzisz miejsce! Już chcesz parkować, a tam pierdolone Tico.



albo skuter !
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-02-22, 17:51 3
nots napisał/a:

Ja też coś podobnego widziałem niedawno:

Obrazek

WP 0496G



Gdzie to zdjęcie zostało zrobione? Ps. To jakiś wieśniak z Płocka (moje miasto) jak będę widział takie żydowskie auto to już go parkować nauczę

Ps. Co do pierwszego zdjęcia:
BSE 11AE

drugie to
BAU 10837
Zgłoś
Avatar
Kaloryfer2D 2014-02-22, 21:08
@up
a skąd wiesz jaka była sytuacja jak te 2 auta parkowały? może wszystkie tak stały pod takim kątem i one też musiały? na wpierdol zasłużył tylko kierowca czarnego auta
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-22, 22:14
@up Nie nie musiały. W takich sytuacja dojeżdża się na milimetry do sąsiedniego auta. Ty stoisz dobrze, a taki chuje nie wyjedzie.
Zgłoś
Avatar
Dupstein 2014-02-22, 23:36
W lecie uchwyciłem coś takiego
Zgłoś
Avatar
dart87 2014-02-23, 9:18
Moja była mieszkała w Sejnach więc w sumie, mnie to nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
novak90 2014-02-23, 20:43
Eh.. moje miasto takie piękne
Zgłoś