18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witajcie. Wiem, że to nie kwejk, może nic w tym sadystycznego, ale wstawiam zdjęcie z dzisiejszego poranka, gdy zawiozłem swoją babcię do lekarza do Sejn i poszukiwałem miejsca parkingowego. Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał w jaki sposób zaparkować 4 samochody tak, żeby zająć 8 miejsc, no to ma odpowiedź. Może się komuś wydawać, że dałoby się wcisnąć w którąś z tych luk samochód, ale to tylko złudzenie.

ukryta treść

W takich chwilach człowiek żałuje, że nie wozi ze sobą naklejek w formacie A2 z karnym kutasem.
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-21, 23:07 15
a nie miałeś ze sobą jakiegoś gwoździa?
efekt lepszy niż naklejka
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-21, 23:41 3
U mnie pod blokiem to normalka. Też mnie to wkurwia, i już nie raz jak przyjechałem wcześniej to stanąłem w poprzek zajmując trzy miejsca. Stałem tak do wieczora. Nie uwierzycie - lekcja działa ponad dwa miesiące.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-02-22, 0:13 1
Trzeba było spisać rejestracje. Sadol by ich nauczył
Zgłoś
Avatar
nadroke 2014-02-22, 1:01 2
nie no kolega w białym stanął całkiem ok.
Zgłoś
Avatar
pigerman 2014-02-22, 1:28 2
wystarczyło wentylki poodkręcać i wyrzucić, a jak za dużo to samo powietrze spuścić. Nauczyliby się na dobre!
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-02-22, 2:51 8
To wygląda jakby wróciło 4 najebanych pajaców z imprezy. Najgorsze jak po nocy szukasz miejsca parkingowego, wszystko zajebane i nagle widzisz te dwa miejsca zajęte przez jednego debila co nie potrafi parkować.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-22, 11:14 3
Nie ma co się dziwić tak parkują mentalne wieśniaki
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-22, 11:23
o skurwesyny Pewnie same kobiety
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2014-02-22, 11:24 119
Nie, gorsza jest sytuacja gdy jedziesz jedziesz jedziesz... o! Widzisz miejsce! Już chcesz parkować, a tam pierdolone Tico.
Zgłoś
Avatar
Duch 2014-02-22, 11:35 7
Panie Urzędniczki do pracy przyjechały Parking zablokowany - brak petentów, brak petentów - kawa i ciasteczka i ciasteczka i ciasteczka. Dlatego jedna przyjechała małym dostawczym przystosowanym do przewozu delfinów i małych wielorybków bo trzeba kierowniczke do domu odwieźć
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-22, 11:40 3
i za takie cos powinien byc nie karny kutas tylko wyrycie gwozdziem na kazdym elemencie stosownego wzorka. prawo powinno zezwalac na taki akt obywatelskiego czynu. wszystko po to zeby niedojebane jednostki nie potrafiace wspolzyc w spoleczenstwie zastanowily sie nad swoim zjebanym postepowaniem.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-02-22, 11:41 1
Spawacz123 Tico pół biedy, jeszcze gorzej kiedy Smart.

Faktycznie chujowo panowie stanęli. Ale nie masz co płakać, widać że dookoła pustki to na bank gdzieś miejsce znalazłeś, nie? To nie Kraków, da się przeżyć.
Zgłoś
Avatar
nots 2014-02-22, 12:03 15
Ja też coś podobnego widziałem niedawno:



WP 0496G
Zgłoś
Avatar
NikoLative 2014-02-22, 12:18
nadroke napisał/a:

nie no kolega w białym stanął całkiem ok.



No jego przewinienie zdaje się być najbardziej błahe - wszak jedynie stanął na dwóch miejscach parkingowych, ale przynajmniej równolegle do wytyczonych miejsc parkingowych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie