18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-22, 19:11
a ja myślę, że to wasza wina malkontenci... wmówiliście naszym, że są chujowi i są
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-22, 19:22 2
@up
To rozkmina tego samego typu jak "co było pierwsze - jajko czy kura?"
Czyli co było pierwsze - my zaczęliśmy narzekać, czy oni zaczęli grać jak cipy? Ja stawiam na to drugie. Jak był Górski i jego kadra, to nikt nie narzekał
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-11-23, 0:56
Słaba kopia dowcipu o wyborze najgłupszej kobiety. Nawet puenta ta sama.
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-11-23, 3:30 1
Żużel !! to jest nasz sport !!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-23, 7:06
@up
No bez przesady. Kilku typków jeżdżących na piździkach w kółko to "sport" tak widowiskowy, że można by nim leczyć chorych na bezsenność...
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-11-23, 9:00
W ogóle nie rozumiem fenomenu piłki nożnej :p
Zgłoś
Avatar
arathorn 2013-11-23, 12:31
ja znajdę sport w którym jesteśmy jeszcze większe pizdy- Hokej.
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-11-23, 12:41
arathorn napisał/a:

ja znajdę sport w którym jesteśmy jeszcze większe pizdy- Hokej.


człowieku... nawet nie staraj się bronić tej bandy patałaszków ganiającej za piłką, argumentując to innym równie mało ważnym sportem... najlepsze jest to, że Ci cali "piłkarze" mają nas wszystkich w dupie tak samo jak politycy, odbiorą co im zaproponowali i tyle ich widział.
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-11-23, 12:58 1
BongMan napisał/a:

@up
No bez przesady. Kilku typków jeżdżących na piździkach w kółko to "sport" tak widowiskowy, że można by nim leczyć chorych na bezsenność...



No tak bo kilku kolesi biegających za piłką to takie interesujące, pobiegać za piłką każdy umie, lepiej albo gorzej.
Spróbuj w takim poślizgu prowadzić motocykl, pozapierdalaj tak po żużlu sprzętem bez hamulców. Założe się że bardzo szybko byś wylądował w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-23, 17:20
@up
Mogę powiedzieć to samo - spróbuj strzelić z przewrotki po dośrodkowaniu. Założę się, że złamiesz kręgosłup.
Zresztą nie twierdzę, że prowadzenie motocykla żużlowego jest łatwe, tylko że oglądanie jak jeżdżą w kółko jest nudne jak flaki z olejem...
Zgłoś