18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Jak zrobić młot bojowy?
Skvarek • 2016-06-27, 17:38
Tak jak w temacie, jak wykonać młot przy użyciu najprostszych rozwiązań i technik a zarazem bez użycia zaawanswanych narzędzi.



Wydaję mi się, że temat jest naprawdę godny uwagi. Owy Pan jest podobny do tego, którego już tutaj widywaliśmy, lecz miejsca gdzie konstruuje są bliższe naszym szerokościom geograficznym.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2016-06-27, 18:11 9
nie lepiej skoczyć do OBI i kupić ?
ok sprawdza się tam gdzie nie ma OBI
a tak serio,można nieźle się wkurwić jak ze 3 dni,szukasz idealnej gałązki,kamienia,dłubiesz i rzeźbisz żarem i ogniem,zaplatasz warkoczyk z największą starannością niczym babcia wnuczce na kurpiowszczyźnie, a tu taki chuj,badyl pęka przy pierwszy uderzeniu
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-06-27, 18:50 15
Chujowa broń dla nobów statystki pewnie 2-5...
Zgłoś
Avatar
prezio87 2016-06-27, 19:34 1
no kurwa, zapierdalam do lasu zrobić se toporek. Tak jakbym nie mogl sobie kupić w praktikerze za 15 zł. No chyba że mam mnie to przygotować do jakiegoś kataklizmu w stylu napad zoombie, albo ruskich.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2016-06-27, 20:06 1
Skvarek napisał/a:

....
Wydaję mi się, że temat jest naprawdę godny uwagi. ...



Zgadzam sie - wydaje ci sie.
Zgłoś
Avatar
garota 2016-06-27, 21:24 22
Ja pierdolę jaka psychologia tłumu. Pomimo że gość odjebał kawał zajebistej roboty, pokazał jak można w warunkach ekstremalnych zrobić coś pomocnego w przetrwaniu, to jak jeden zaczął żarty to już reszta idzie jak owieczki. Ehhh panowie, pierdolicie.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2016-06-27, 21:52
Skvarek napisał/a:

Owy Pan jest podobny do tego, którego już tutaj widywaliśmy



Jeśli chcesz stosować ów zaimek, rób to poprawnie...
Zgłoś