18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
fhMichaelo 2012-08-20, 20:54 2
Żałosna podróba Epic Meal Time. Boli to, że Polacy nic nowego nie potrafią wymyślić. W TV kopie zagranicznych show i na youtubie błazny kopiują czyjeś pomysły, a pan w tym filmiki zrobił to w sposób perfidny - najpierw skopiowa Remi Gaillarda, a teraz Epic Meal Time.... Bez pytań...
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-08-20, 20:56 9
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-20, 20:58
Janusz~ napisał/a:



Obrazek

A Ty czytać nie umiesz? Przecież napisałem przynajmniej 2 tygodnie co znaczy, że 2 tygodnie, albo więcej. Naucz się czytać, a póki co:



On w dupie był i gówno widział, ale już się czytać nie nauczył Wybacz mu:D
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-20, 21:00
niech jest pedalskie ja to zrobie i będe tym pedałem na jakiś czas potem wypije to bekne i będe sobą

tak tanio wyjdzie i będzie zajebiście
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2012-08-20, 21:13 2
Srebrny Serfer napisał/a:

Polski Remi Gaillard radzi


Remi jest tylko jeden, nie da się go podrobić.
Zgłoś
Avatar
w................x 2012-08-20, 22:01 1
tyle czystej zmarnować, ja pierdole, co z tym krajem się dzieje? co raz mniej osób pije czystą, narodowy trunek, na rzecz jakiś pedalski drinków czy innego chujstwa.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-08-20, 22:10 1
Właśnie mnie wkurwiłeś. Obraziłeś Remy Gaillarda...co ten polaczek ma z nim niby wspólnego?
Zgłoś
Avatar
Voltron 2012-08-20, 22:16 1
ja pierdole zoladkowa gorzka, syf zasrany. Wszyscy nauczyli sie to gowno pic i chleja a w tej samej cenie jest w chuj lepszy sobieski... no zlotowke drozej ale to juz kurwa szkoda zlotowki zeby sie kulturalnie napic
Zgłoś
Avatar
Póhó 2012-08-20, 22:23 1
Co to są kurwa "skitelsy" ?
Czytać nie nauczyli tych debili? Wyraźnie jest napisane na opakowanie "Skittles" no kurwa ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
kapi500 2012-08-20, 22:45
Jak kurwa można wódkę z plastiku pić ????? to sama chemia
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2012-08-20, 23:26
Robsajson napisał/a:

Ja pierdole ale zjebali.
Gorzałki NIGDY nie naraża się na kontakt z plastikiem!!!


pierdolisz po to mieli filtry do kawy trzeba plastik odsączyć ...
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2012-08-20, 23:38
ja ją zrobiłem, smak zajebisty wchodzi bez popity, zapach cukierków i w ogóle...tylko przy początku 4 koloru był zwrot... to wtedy 2 raz rzygałem w życiu przez alkohol...
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-08-21, 0:15 1
Pierdolenie! jakieś skitesówki ajsówki...:/ Czysty bimber na wodzie źródlanej dobrym cukrze i drożdżach dobrze przepędzona to jakieś Fillandie Absoluty Danzkie i całe inne wódki wysokiej klasy się chowają! Dodaj cytryn i masz zajebistą cytrynówki gdzie możesz sobie pić to bez zapijania dodać innych owoców to masz pomarańczówke jabkówke itp. Nie pamiętam kiedy ostatnio piłem kupną wódke. ok 10 litrów bimbru wchodzi 60-70 zl. a kto pil dobry wie jaka to jest jakość tego. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-21, 2:02
Diesel9.1 napisał/a:

ja ją zrobiłem, smak zajebisty wchodzi bez popity, zapach cukierków i w ogóle...tylko przy początku 4 koloru był zwrot... to wtedy 2 raz rzygałem w życiu przez alkohol...



Chłopie, a co Ty chcesz popijać? Kolorowe gówno o mocy ok 28%?
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-08-22, 9:43
Robsajson napisał/a:

Ja pierdole ale zjebali.
Gorzałki NIGDY nie naraża się na kontakt z plastikiem!!!



W tych półlitrowych butelkach jeszcze jakoś ujdzie. Ale jak trzymają 24h w plastikowych to miłego picia
Zgłoś