18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
HubiSmoke 2013-08-12, 20:43 21
Fake. Normalnie to by cycki musiała pokazać.
Zgłoś
Avatar
O................a 2013-08-12, 20:56 124
Mówisz? Sprawdzimy, piwko za uśmiech?


EDIT
@down
wedle życzenia:
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-08-12, 21:07 2
@up Ty pazerny na epiwa kasztanie! ma być uśmiech fajnej panienki a nie suki
Zgłoś
Avatar
hienamas 2013-08-12, 22:16
@ up
to i tak nic nie zmienia bo wstawił 2 zdjęcia suk
Zgłoś
Avatar
sard 2013-08-12, 22:40 1
@up
Ta druga nie lubi w dupę... więc nie jest suką
Zgłoś
Avatar
rakkaa 2013-08-12, 22:46 2
hahaha, no tego to się za chuj nie spodziewałem po tej stronie..
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-08-13, 8:52 1
To działa tylko w przypadku pieroga
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2013-08-13, 15:21
widzę ze na sadisticu to kazdy temat z joemonstera potrafia ludzie zajebac. wkurwia to jak raz wchodzisz na to raz na to, a tematy sie powtarzaja
Zgłoś
Avatar
piter1372 2013-08-13, 21:35
u mnie ten patent nie działa jak mnie spisują
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2013-08-13, 21:55 1
Żeby zadziałało:
a) musisz mieć cycki
b) nie możesz trafić na chuja (jeszcze gorzej gdy jest w złym humorze)

Sprawdzone na własnej skórze... Skurwiel służbista zajebany nie dał się ubłagać, chociaż naprawdę nieumyślnie przestrzeliłem to czerwone... Przez te jebane roboty drogowe, zasrane skrzyżowanie świeciło się jaśniej od całego Krakowskiego rynku razem wziętego - naprawdę o 2 w nocy łatwo było przegapić to światło. Szczególnie jak się w dodatku widziało niebieskie lampy radiowozu i się na nich człowiek skupił.
Mało tego - mówię mu że jest już późno (2 w nocy!), ja zmęczony, a jeszcze ponad 100km mam do zrobienia, to chuj zajął się najpierw tym motocyklistą którego tuż po mnie złapał i musiałem czekać ponad 25 minut, a to i tak tylko dla tego, że upomniałem się, żeby się łaskawie pospieszył.

No nic... Chuj mu w dupę... Ale 300zł nie moje... A o punktach nie mówię, bo mam je bardzo głęboko gdzieś - i tak przez następne co najmniej 2 lata pewnie nie dostanę żadnych następnych.

PS: Znam wielu spoko policjantów (bardzo miło wspominam panią która dała mi mój drugi mandat w życiu - 100zł i 2pkt - powiedzmy, że kara i tak uległa złagodzeniu, a i to co otrzymałem to w miłej atmosferze), ale temu skurwysynowi życzę wszystkiego co najgorsze...
Zgłoś
Avatar
aniusiax6 2013-08-13, 23:04
A tak w ogóle, to nikt nie zauważył, że to nie jest kobieta, tylko koleś...
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-08-14, 0:49
samolot1993 napisał/a:

widzę ze na sadisticu to kazdy temat z joemonstera potrafia ludzie zajebac. wkurwia to jak raz wchodzisz na to raz na to, a tematy sie powtarzaja

a mnie wkurwia kiedy takie pajace jak ty nie potrafia wrzucic tematu i pierdola od rzeczy, poza tym moze zwyzywaj wszystkich jak leci za filmiki bo przeciez wiekszosc jest wzieta z yt wiec napisz "widze ze na sadisticu kazdy temat z yt potrafia zajebac. wkurwia to jak raz wchodzisz na to raz na to, a tematy sie powtarzaja" wiiec zanim napiszesz po raz kolejny smuty i zale o tym ze ktos zajebal temat - po prostu pierdolnij sie mocno w glowe
Zgłoś
Avatar
krykwa 2013-08-14, 9:04
A mnie wkurza to że to jest sadistic! Filmik byłby dobry, jakby powiedział "w takim razie zapraszamy do radiowozu" i uśmiech. Jest uśmiech i jest sadistic, czyli da się jedno z drugim pogodzić
Zgłoś