18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
DzidaZawodnik 2021-01-07, 12:39 1
Pieszy na budowie powinien mieć bezwzględne pierwszenstwo, bo jak to tłumaczą lewackie śmiecie - "pieszy nie ma szans przeżyć, więc to kierowca musi uważać"

T3RMINATOR napisał/a:

Czyją wina, no oczywiście że matki, dziecko zostawić samo tam gdzie pracuje sprzęt ciężki.



Matki szkoda
Zgłoś
Avatar
masaq 2021-01-07, 13:14 1
dziecko .ZIP
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-01-07, 13:38 1
Współczesna młoda mama nie wyczytała na fejsbukowej grupie dla współczesnych młodych mam, że zabawa na placu zabaw nie jest dobrym pomysłem.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2021-01-07, 14:31 2
Uwielbiam, jak biorą te połamane dzieci na ręce i potrząsają na wszystkie strony
Za każdym jebanym razem.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2021-01-07, 14:32 3
Budrys2000 napisał/a:

Współczesna młoda mama nie wyczytała na fejsbukowej grupie dla współczesnych młodych mam, że zabawa na placu zabaw nie jest dobrym pomysłem.



Na placu zabaw jest dobrym pomysłem, pewnie chodziło Ci o plac budowy.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-01-07, 15:30 1
nie miał kasku.
Zgłoś
Avatar
Suspens 2021-01-07, 15:31 1
Nie dość, że głupia pizda pozwoliła dzieciakowi bawić się na górze pachu na budowie to jeszcze jebana szmata poszła chuj wie gdzie nie pilnując dziecka. Kurwa....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-01-07, 15:51 2
Jakim ograniczonym umysłem trzeba dysponować, żeby dzieciaka na plac budowy posłać
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2021-01-07, 15:58 1
ło kurwa
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-01-07, 16:42 5
Do wszystkich zdziwionych że się dziecko bawiło na budowie.
Pojedźcie sobie do skośniaków i zobaczcie, tam jest zupełnie inne podejście do rodzicielstwa i pracy. Normalną sprawą tam jest, że baba w ciąży tacha jakieś ciężary, a do pracy, zwłaszcza w prostych usługach typu gastronomia czy handel, normalne jest że się z dziećmi chodzi. W barach, warsztatach, zakładach czy przy straganach siedzą zazwyczaj trzy pokolenia i "pracują". Kobiety rodzą po kilka dzieci i tak to się kręci. Nikt nie byłby w stanie siedzieć na macierzyńskim i się dziećmi zajmować przy takiej ekonomii jak tam panuje.

To trochę inaczej niż u nas, gdzie jak kobieta zajdzie i powije, to już taką wielką przysługę wyrządziła cywilizacji, że wszyscy muszą koło niej skakać, przemykać bokiem żeby gówniaczków nie spłoszyć, chodzić na paluszkach na klatce żeby nie obudzić, pieniążki płacić (największą wadą socjalizmu jest to że trzeba płacić na kobiety które kto inny rucha).
Zgłoś
Avatar
bombardiero 2021-01-07, 18:06 1
Kibol83 napisał/a:

..... (największą wadą socjalizmu jest to że trzeba płacić na kobiety które kto inny rucha).



Ty po prostu zazdrościsz, że ktoś rucha .
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-07, 20:42
Frajerzy oj frajerzy

ustawione
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-01-07, 22:41
dixiluk napisał/a:

Gdyby to było w Polsce, to wina byłaby niestety prawdopodobnie po stronie inwestora/kierownika budowy - pewnie teren nie jest wystarczająco dobrze oznaczony i zabezpieczony.



Chuja by zrobili komukolwiek. W Polsce jest zerowa odpowiedzialność za wypadki na budowie.
Zgłoś
Avatar
wioletkak 2021-01-08, 0:42
mygyry napisał/a:

Szkoda dzieciaka, że miał głupią matkę



Moze to glupi ojciec go miał pilnować
Zgłoś
Avatar
LeSay 2021-01-08, 1:06
bercisko napisał/a:

Dzieciaki są elastyczne a piasek miękki, ale przy masie tej maszyny na bank trup.



Nie no, pewnie przeżył. Wrzucą go do wanny z ryżem na jedną noc rano będzie jak nowy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie