18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-01, 10:46
proncislav napisał/a:

To lepiej go naostrz bo jest strasznie tępy.



Napisał "gość", który nawet w swoim nicku wielbi kutasy

Wszystkie moje noże są wyostrzone na brzytew.

Maczety też

Zgłoś
Avatar
R................N 2023-12-01, 11:24
Ten internetowy pyskacz dalej się tu produkuje poczytałem twoje warny z zeszłego roku, skwituję to krótko, mało jest tu normalnych, ale ty jesteś wyjątkowo zjebany. Ego wysokie a w życiu cieniutki jak zwieracz żabki. Powtórzę, takich „kozaków” jak ty, pod celą cwelą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-01, 11:43
RobsoN napisał/a:

Ten internetowy pyskacz dalej się tu produkuje poczytałem twoje warny z zeszłego roku, skwituję to krótko, mało jest tu normalnych, ale ty jesteś wyjątkowo zjebany. Ego wysokie a w życiu cieniutki jak zwieracz żabki. Powtórzę, takich „kozaków” jak ty, pod celą cwelą.



No co, ja po prostu lubię patrzeć jak kwiczą sadolowe pizdeczki... a ty nadal snujesz fantazje o więziennych romansach

Jak już tak ci brochę wykręciło i czytasz moje ostrzeżenia, to czytaj tak, aby zrozumieć który wpis należy do mnie, bo widać, że ewidentnie coś ci się pokręciło
Zgłoś
Avatar
klon598 2023-12-02, 2:16
smc napisał/a:

1. Zajebies, liścia i na dołek.
2. Zostawisz i płacisz alimenty.
Tu naprawdę nie ma dobrego wyjścia...



3. spierdalasz za granice
Zgłoś
Avatar
suspect67778 2023-12-12, 9:05
Ciul wie co tam się stało. Albo laska zbiera dowody pod rozwodzik i trzeba prowokowac, tylko teraz akurat nie pyklo, albo facet faktycznie taki potworek domowy i baba ma już dość. Ja u sąsiadów dużo gorsze imby słyszałem, oj dużo gorsze.
Zgłoś