18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
banerr 2024-10-09, 21:17 3
Może mu ją amputują.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-10-09, 21:49 1
Bo motopizda w głowie zamiast mózgu..ma gówno mój drogi..
I dlatego łamie nogi.
A. Mickiewicz...
Zgłoś
Avatar
Lee225 2024-10-09, 23:30
Goliat777 napisał/a:

Bo motopizda w głowie zamiast mózgu..ma gówno mój drogi..
I dlatego łamie nogi.
A. Mickiewicz...



Ooo patrzcie na tego w czerwcu na wakacje się zarejestrował i jak widać głupi głupotę dla wirtualnej aprobaty pochłonie w ciągu chwili. Ciekawi mnie co ma w głowie taka sadystyczna sadolpizda z krwi i kości jak Ty? Wiemy ,że nie ma tam już mózgu i własnej woli/zdania bo papla w kółko jedno i to samo jak część tych forumowych idiotów.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-10-10, 0:19
Ciekawe, że poznańskie określenie nogi (gira) wchodzi do powszechnego użytku.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-10, 2:21 2
dwakilo napisał/a:

Ciekawe, że poznańskie określenie nogi (gira) wchodzi do powszechnego użytku.



Odkąd pamiętam to w Warszawie się tak mówiło. Ewentualnie szkity, kulasy,
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-10-10, 8:14 1
dwakilo napisał/a:

Ciekawe, że poznańskie określenie nogi (gira) wchodzi do powszechnego użytku.



Poznańskie to są pyry a nie giry
Zgłoś
Avatar
draxidox 2024-10-10, 8:46 2
Od tego są wysokie buty motocyklowe, ale po co, przecież to w stuncie przeszkadza... Z resztą, stunt to na zawodach jest, a tutaj to wyczajne palenie głupa i popisówka.

______________

Natura sama eliminuje debili.
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-10, 9:00 1
Na Śląsku również mówi się gira lub szfaja
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-10-10, 9:27 1
BękartProboszcza napisał/a:

Poznańskie to są pyry a nie giry



W antrejce na ryczce
Stały pyry w tytce.
Przyszła niuda, spucła pyry,
A w wymborku myła giry.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-10, 10:21 3
draxidox napisał/a:

Od tego są wysokie buty motocyklowe, ale po co, przecież to w stuncie przeszkadza... Z resztą, stunt to na zawodach jest, a tutaj to wyczajne palenie głupa i popisówka.


O to, to.
Nie chciało się butów zakładać to chuj mu w dupę i na jego stopę.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-10-10, 21:18
.

[ Dodano 2024-10-10, 21:25 ]
Lee225 napisał/a:

Ooo patrzcie na tego w czerwcu na wakacje się zarejestrował i jak widać głupi głupotę dla wirtualnej aprobaty pochłonie w ciągu chwili. Ciekawi mnie co ma w głowie taka sadystyczna sadolpizda z krwi i kości jak Ty? Wiemy ,że nie ma tam już mózgu i własnej woli/zdania bo papla w kółko jedno i to samo jak część tych forumowych idiotów.



Ooo patrzcie ten co ma pizdę między nogami się wymądrza. Od 12 lat próbujesz sobie minete zrobić ale ci nie wychodzi i wyrzucasz tu swoje brudne oślizgłe emocje gówno ćwoku. Każdy ma w głowie więcej niż ty nawet te Hindusy rażone prądem.
Poza tym żeby z tobą prowadzić jakąkolwiek rozmowę to musiałbym się położyć, żeby być na twoim poziomie.

[ Dodano 2024-10-10, 21:26 ]
Lee225 napisał/a:

Ooo patrzcie na tego w czerwcu na wakacje się zarejestrował i jak widać głupi głupotę dla wirtualnej aprobaty pochłonie w ciągu chwili. Ciekawi mnie co ma w głowie taka sadystyczna sadolpizda z krwi i kości jak Ty? Wiemy ,że nie ma tam już mózgu i własnej woli/zdania bo papla w kółko jedno i to samo jak część tych forumowych idiotów.



Ooo patrzcie ten co ma pizdę między nogami się wymądrza. Od 12 lat próbujesz sobie minete zrobić ale ci nie wychodzi i wyrzucasz tu swoje brudne oślizgłe emocje gówno ćwoku. Każdy ma w głowie więcej niż ty nawet te Hindusy rażone prądem.
Poza tym żeby z tobą prowadzić jakąkolwiek rozmowę to musiałbym się położyć, żeby być na twoim poziomie.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2024-10-11, 11:08
Goliat777 napisał/a:

.
Ooo patrzcie ten co ma pizdę między nogami się wymądrza. Od 12 lat próbujesz sobie minete zrobić ale ci nie wychodzi i wyrzucasz tu swoje brudne oślizgłe emocje gówno ćwoku. Każdy ma w głowie więcej niż ty nawet te Hindusy rażone prądem.
Poza tym żeby z tobą prowadzić jakąkolwiek rozmowę to musiałbym się położyć, żeby być na twoim poziomie.
Ooo patrzcie ten co ma pizdę między nogami się wymądrza. Od 12 lat próbujesz sobie minete zrobić ale ci nie wychodzi i wyrzucasz tu swoje brudne oślizgłe emocje gówno ćwoku. Każdy ma w głowie więcej niż ty nawet te Hindusy rażone prądem.
Poza tym żeby z tobą prowadzić jakąkolwiek rozmowę to musiałbym się położyć, żeby być na twoim poziomie.



Tak Cię to pajacu zabolało ,że z podniecenia zacytowałeś aż dwa razy. Jak się do kogoś zwracasz pisząc "Ci", "Ty" to pisz z dużej litery. Żeby prowadzić ze mną rozmowę musisz się najpierw pozbierać i zainwestować w naukę poprawnego pisania. Teraz uciekaj spać bo jutro do szkoły musisz wstać... wakacje się już skończyły.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-10-13, 14:56
Lee225 napisał/a:

Tak Cię to pajacu zabolało ,że z podniecenia zacytowałeś aż dwa razy. Jak się do kogoś zwracasz pisząc "Ci", "Ty" to pisz z dużej litery. Żeby prowadzić ze mną rozmowę musisz się najpierw pozbierać i zainwestować w naukę poprawnego pisania. Teraz uciekaj spać bo jutro do szkoły musisz wstać... wakacje się już skończyły.



Pizdo oślizgła ..każdym kolejnym wpisem pokazujesz jak jesteś słabą istotą. To ty pokazujesz jak bardzo ciebie to boli. Pisząc do mnie jesteś jak owsik zagrzebujacy się w gównie. Pisząc do ciebie nie zobaczysz dużego "Ci" i "Ty" bo nic nie znaczysz dla mnie i nie ujrzysz szacunku z mojej strony. Jak miałbyś choć trochę inteligencji w tym pustym dzbanie ,który dźwiga twoja szyja ..to byś się domyślił że celowo pisze z małej litery zwracając się do ciebie.
Idź teraz wypłacz się w majtki kolegi i porztymaj go za siusiaka.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2024-10-13, 23:24
Goliat777 napisał/a:

Pizdo oślizgła ..każdym kolejnym wpisem pokazujesz jak jesteś słabą istotą. To ty pokazujesz jak bardzo ciebie to boli. Pisząc do mnie jesteś jak owsik zagrzebujacy się w gównie. Pisząc do ciebie nie zobaczysz dużego "Ci" i "Ty" bo nic nie znaczysz dla mnie i nie ujrzysz szacunku z mojej strony. Jak miałbyś choć trochę inteligencji w tym pustym dzbanie ,który dźwiga twoja szyja ..to byś się domyślił że celowo pisze z małej litery zwracając się do ciebie.
Idź teraz wypłacz się w majtki kolegi i porztymaj go za siusiaka.



Podniecenie sięga zenitu widać i zaraz dostaniesz udaru W poprawnym pisaniu nie chodzi o szacunek tylko o poprawność. Jesteś analfabetą, a w dodatku półgłówkiem bo nie potrafisz tego zrozumieć. Do pisania poprawną polszczyzną dopisujesz teorie o szacunku. Pierwszy komentarz jak i reszta twoich postów potwierdzają jakim wpływowym dzbanem jesteś.

Twój szacunek jest jak flaga LGBT. Nikomu na na niej nie zależy i każdy ma ją w chuju. Nadal jestem za tym abyś wykupił lekcje z naszego ojczystego języka.
Zgłoś