18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
StulejkaiBezrobocie 2015-05-24, 22:34 4
Za małolata dzwoniliśmy po domofonach i jak ktoś odebrał, to podobnym hałaśliwym gównem wkurwialiśmy ludzi.
Zgłoś
Avatar
sard 2015-05-24, 23:13 56
StulejkaiBezrobocie napisał/a:

Za małolata dzwoniliśmy po domofonach i jak ktoś odebrał, to podobnym hałaśliwym gównem wkurwialiśmy ludzi.


Nie dziwi mnie to pseudo zważywszy na dowody intelektu...
Zgłoś
Avatar
5987389 2015-05-24, 23:59 17
@up Serio ? Przestań już pierdolić, to są typowe gówniarskie wybryki i nie ma to zbyt wiele wspólnego z intelektem. Po prostu 10 lat temu, w czasach kiedy nie było tak powszechnego dostępu do internetu, dzieci bawiły się na zewnątrz a gdy im się nudziło wpadały na takie pomysły by zaimponować w grupie i po prostu mieć radoche. Teraz sam to z przykrością obserwuje młode pokolenia siedzą w internecie i grają w gry z kolegami na skype... Dobrobyt i postęp technologii oddala nas od siebie, mam wrażenie że za kilkadziesiąt lat przeroczymy skalę i dotkniemy jej końca; zdziczejemy.
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-05-25, 0:26 1
@up

sranie w banie. typ ma luz w jajcach a ty pierdolisz smuty. jak to ma byc jej dzieciak, to bardziej zjebana jest ta baba, mówiąc do syna 'motherfucker'. albo oni wszyscy są zdrowo wykręceni. idź się wyspać i ucałuj ode mnie mamę i siostrę.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2015-05-25, 14:48
Gdzie można takiego skurwysyna kupić?
Zgłoś
Avatar
wójek 2015-05-25, 21:33 1
keremere22, to nie skurwysyn, to "madafak" , chociaż niewykluczone, że polska wersjo to właśnie skurwysyn
Zgłoś
Avatar
wrobson899 2015-05-27, 23:10
gdzie można kupić takie kurestwo trąbiące?
Zgłoś