18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

W tym temacie macie możliwość pytania o utwory, których tytuły chcecie poznać.

Poprawną formą zapytania jest:
I. Wklejenie linku do tematu, postu, gdzie znajduje się materiał, z którego chcecie poznać tytuł danego utworu.
II. Wpisać czas, w którym rozpoczyna się dany utwór. np. "Co to za utwór od 00:30?".


Wszelkie komentarze niezwiązane z tym tematem, będą usuwane.

2016-01-16, 20:41
rockbabykate napisał/a:

Bardzo, bardzo bym prosiła o informacje na temat tego utworu ze spota reklamowego. Nawet Midomi nie pomaga, a od tego może zależeć mój 'przyszły' związek haha... Proszę o pomoc



To najprawdopodobniej zostało skomponowane tylko i wyłącznie na potrzeby tej reklamy.

ro...........te
2016-01-16, 21:05
Ok, dzięki za odp :)

No to tyle z 'przyszłego ewentualnego' związku haha :(

2016-03-09, 19:39
Witam

Ten który zna tytuł tej piosenki i autora po tekście który napiszę dostanie o de mnie 4paka wysyłką kurierem przyrzekam...
Otóż pamiętam że dawno temu słuchałem starego dobrego bluesa tekst mniej więcej brzmi tak

"Są takie chwile samotne jak ta gdy cztery ściany... ta fotografia ludzie których znasz chwile i miejsca ten odległy śiat wtedy czujesz..."

Zależało nby mi na zespole bardziej ponieważ mój ojciec bardzo lubił bluesa a po latach chętnie bym poszukał twórczości tego zespołu po tekście nic mi nie wyszukuję w google więc pewnie to bardzo stary zespół
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc!

2017-09-22, 21:10
Cześć, czy ktoś z was rozpoznaje te dwa kawałki? Jeden po drugim od 14:44 będę wdzięczny. A za kawałek od 6:42 będę meeeeega wdzięczny.


2017-10-24, 16:58
https://www.sadistic.pl/tatuaze-pozbawiajace-czlowieczenstwa-vt460403.htm
Nuta zaczyna się na samym początku, ktos rozpoznaje i może podlinkować?

2017-11-27, 01:09
Kod:
https://www.sadistic.pl/samobojca-ze-wschodu-vt426627.htm

Interesuje mnie piosenka która leci przez pierwsze dwie sekundy.

2017-12-06, 18:33
Siema ktos rozpoznaje utwor w tle ?

2022-01-16, 19:58
Szukam tej muzy. Może ktoś rozpoznaje ?