18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Riikko 2022-08-16, 18:23 55
ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zjebanego becksa, nie zasluguje na nic innego
Zgłoś
Avatar
zubek25 2022-08-16, 18:51 1
Oj że marne... mieć a nie mieć ..... I jeszcze tyle dobrego że po następne wrócić szybko mogą
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2022-08-16, 19:01 16
jebane ustawiane tiktokerskie gówno
Zgłoś
Avatar
Male_jajko 2022-08-16, 19:38 1
brawo, cieszyc sie z alkoholizmu.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-08-16, 20:02 1
tak prawdziwe, jak wiek użytkowników porhuba
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-08-16, 20:49
Szczochy a nie piwo wylały się i tak powinno zostać.
Te które się nie zbiły powinien potłuc.
Zgłoś
Avatar
marcin1333 2022-08-16, 21:03 10

Zgłoś
Avatar
r................6 2022-08-16, 21:24 2
skurwysynki zajebane. kiedys sie kupowalo tyle alko i chuj, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o kurwa jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. kurwa... skurwysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak kurwie jebanej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj skurwialy
Zgłoś
Avatar
Karkus 2022-08-16, 22:34 2
Riikko napisał/a:

ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zjebanego becksa, nie zasluguje na nic innego



Są tacy co sie podniecają "Harnasiem" czy "Lechem" - zabierzesz im do tego prawo?
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-08-16, 22:45
reznik666 napisał/a:

skurwysynki zajebane. kiedys sie kupowalo tyle alko i chuj, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o kurwa jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. kurwa... skurwysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak kurwie jebanej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj skurwialy



Generalnie zgadzam się ale mimo wszystko muszę polecieć klasykiem "gumka od majtek cię ciśnie?"
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-08-16, 23:02
reznik666 napisał/a:

skurwysynki zajebane. kiedys sie kupowalo tyle alko i chuj, przychodzilo sie na impreze czy cos i bylo wow ile piwa zajebiscie... i tyle kazdy sie cieszyl z piwa i piwo pil. teraz pedaly sie zesraja jak nie pokaza tego calemu swiatu. kupil duzo piwa o kurwa jak fgajnie ale az mnie trzesie zeby to nagrac na tik toka i pokazac wszystkim patrzcie wydalem 200 zł na piwo WOOOW jaki fajny, jaki zajebisty jestem patrzcie ile piwa mam. kurwa... skurwysynek zamiast dobrze dostarczyc tyle piwa i to wypic sobie to musi sie prezyc przed kamerka i nie patrzy przed siebie. dobrze tak kurwie jebanej. powinien dostac kilka lisci na swoj pedalski tik tokowy ryj skurwialy



Idź do swej rzeźni i powieś się na haku.
Jak Janosika powiesili.
Tylko że Janosik był kims.
A Ty jesteś pierdząca popierdółka.
W sumie też ktoś.
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-08-16, 23:21
pare piwek tylko
Zgłoś
Avatar
Carti 2022-08-17, 0:14
bardzo dobrze, alkohol zdrowiu szkodzi
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2022-08-17, 12:52
Riikko napisał/a:

ktos kto robi sobie wideo i podnieca sie paroma kratami jakiegos zjebanego becksa, nie zasluguje na nic innego



Zamknij ryj cioto i dalej pij craftowe z fiuta kolegi.
Zgłoś