18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Murzyn bije Irola - teraz popularne
Avatar
UnknownUser 2012-07-21, 9:56 10
kurwa cygana !!
Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2012-07-21, 10:35 2
Ja jak jadę samochodem i zobaczę jakiegoś kota wybiegającego na jezdnię to nie wiem czemu ale podświadomie zawsze dodaję gazu...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-21, 10:38
@up
nie musisz, ten kot i tak się wjebie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-21, 10:55 7
ORMOWIEC napisał/a:

Ja jak jadę samochodem i zobaczę jakiegoś kota wybiegającego na jezdnię to nie wiem czemu ale podświadomie zawsze dodaję gazu...



Mam nadzieję, że jak jakiś tirowiec zobaczy cię włączającego się do ruchu, to też doda gazu...
Zgłoś
Avatar
AwrukO 2012-07-21, 12:22
Jaką to trzeba być kurwą aby specjalnie rozjechać zwierze na drodze? (Nie mówię o tarantuli )

I nie wspominając o kradzieży gumowego węża...
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-07-21, 12:34
Kiedys przejechalem biednego kicusia, wlasciwie futrzak sam mi sie pod kola wjebal. Jak dostal zderzakiem to polecial dalej niz malysz
Swoja droga panstwo powinno wprowadzic system benefitow za rozjezdzanie cyganow. Za jednego tygodniowo, 50% ulgi na OC. Wszyscy na tym zyskuja!
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-07-21, 12:45 3
sorry, zawsze jak widzę rozjechane zwierze na poboczu to się zastanawiam czy kurwa ktoś je "gonił" specjalnie autem, teraz na tym filmiku widzę że tak... nie wiem jakim trzeba być pokurwem żeby specjalnie rozpierdalać zwierzaki, żeby skurwielowi tak kiedyś ktoś noge albo chuja przejechał...
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-07-21, 13:19
W stanach to chyba jakiś sport albo hobby z tym rozjeżdżaniem.
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-07-21, 17:24 3
Wielcy sadyści z was kurwa. Narzekają, że nie ma sadystycznego gówna, a jak ktoś pisze o rozjechaniu kotka to już się burzą.
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-07-21, 18:11
@up Takie prymitywne zbrodnie mało kogo interesują My chcemy coś z polotem, finezją !
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-22, 10:17 1
Qel napisał/a:

Oburzanie sie że ktoś dla sportu rozjedzie sobie kota?


Zabijanie słabszego stworzenia dla zabawy jest chyba najgorszym skurwysyństwem. To nie sadyzm tylko jebane lamerstwo. Jak chcesz sobie zabić kota to spróbuj nie z dachowcem tylko z tygrysem i nie samochodem tylko gołymi rękami. Pokaż jaki z ciebie kozak.
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-07-22, 14:35
Kot, pies, sarna, królik rozjechany spoko często się same wpierdalają pod koła, ale by żółwia, jeża lub inne w chuj wolne rozjeżdżać specjalnie to już jest pokurwione.
Zgłoś
Avatar
Matelord 2016-08-05, 19:28
Jak coś się wpie****a pod koła pies/kot no to mi jest bardziej żal auta niż tego ścierwa.
Zgłoś