18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Jakże znowu ja do rowu
Wojtvz • 2022-05-27, 11:19
Dzisiaj tj. 27.05.2022 przed godziną 8:00 między Nakłem a Występem (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen Polo. Pojazd zjechał z drogi, dachował, a następnie zatrzymał się na znajdującym niedaleko polu. Z dalszych doniesień wynika, że kobieta prowadząca pojazd doznała ataku epilepsji, sam wypadek nie spowodował obrażeń.


2022-05-27, 11:54
Dlaczego nie jest tak jak w Arabii, że kobiety nie mogą prowadzić samochodu? No chyba że z jakimś opiekunem i zezwoleniem policji.

2022-05-27, 13:09
Kolorowy napisał/a:

Dlaczego nie jest tak jak w Arabii, że kobiety nie mogą prowadzić samochodu? No chyba że z jakimś opiekunem i zezwoleniem policji.



Chyba raczej z eskortą policji, tak dla bezpieczeństwa, by nie wrzuciła wstecznego zamiast jedynki, albo, by nie pomyliła gazu z hamulcem.

2022-05-27, 16:16
Jakbym weszedł jutro i oglądną bym filmik to by było wczoraj!!

2022-05-27, 16:40
Mocz napisał/a:

Jakbym weszedł jutro i oglądną bym filmik to by było wczoraj!!


Co znaczy „oglądnął”?. ANAL-fabeta?

2022-05-27, 20:21
k***a, co za debil ucina film w takim momencie? A żeby go k***a ząb rozbolał !!!

2022-05-27, 20:32
Kolorowy napisał/a:

Dlaczego nie jest tak jak w Arabii, że kobiety nie mogą prowadzić samochodu? No chyba że z jakimś opiekunem i zezwoleniem policji.



A kto by cię po imprezie do domu odwoził?

2022-05-27, 20:56
alucard321 napisał/a:

A kto by cię po imprezie do domu odwoził?



Jakiś brudny ukrainiec w bolcie, jak zawsze. Co to jest zapłacić za takse po melanżu, daj tym podludziom zarobić żeby mogli kraj odbudować.

2022-05-28, 06:37
up
widzę, że już nieźle naj***ny, bo bredziłeś,
poniekąd, z tego co wiem, epileptycy mają zakaz prowadzenia aut

2022-05-28, 10:10
1bolek1 napisał/a:

up
widzę, że już nieźle naj***ny, bo bredziłeś,
poniekąd, z tego co wiem, epileptycy mają zakaz prowadzenia aut



Dachowała, bo się zapie**alało po ścieżce, która nagle się skończyła.

2022-05-28, 14:31
pyskatyyy napisał/a:

Jakiś brudny ukrainiec w bolcie, jak zawsze. Co to jest zapłacić za takse po melanżu, daj tym podludziom zarobić żeby mogli kraj odbudować.



Ale musisz mieć smutne kondoniarskie życie.

2022-05-28, 16:06
pyskatyyy napisał/a:

Jakiś brudny ukrainiec w bolcie, jak zawsze. Co to jest zapłacić za takse po melanżu, daj tym podludziom zarobić żeby mogli kraj odbudować.



Wolę dać robotę żonie. I tak całe dnie siedzi na dupie i w tłuszcz obrasta. Dobrze, że chociaż r*chać się potrafi. Jak zamknę oczy, to jest całkiem znośnie.

2022-05-28, 20:10
Cytat:

Z dalszych doniesień wynika, że kobieta prowadząca pojazd doznała ataku epilepsji



W liceum miałem koleżankę która miewała napady padaczkowe, a mimo to zdała egzamin na prawo jazdy. Jak się później chwaliła, lekarzowi po prostu zataiła ten fakt. Niestety, później może właśnie dochodzić do takich sytuacji... no bo przecież przez tyle lat nic się nie działo.... Jakby na ścieżce byli rowerzyści lub piesi, to mielibyśmy niezły Carmagedon :)

2022-05-28, 23:30
Zajebisty moment sobie wybrała na dostanie ataku padaczki alkoholowej.