18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jan Błachowicz znokautował Corey'a Andersona w walce wieczoru UFC w Rio Rancho. Polak za świetny występ zgarnął dodatkowe 50 tysięcy dolarów. Od razu po nokaucie Polak podbiegł do siatki i wyzwał do walki Jona Jonesa! Nokaut w wykonaniu Jana Błachowicza był najbardziej widowiskowym zakończeniem spośród wszystkich pojedynków karty walk gali w Rio Rancho. Polak zwyciężył w UFC piąty raz przed czasem. Idealnie wyprowadzony w tempo prawy sierpowy zwalił z nóg faworyzowanego Corey'a Andersona. Dzięki wygranej z Amerykaninem Błachowicz prawdopodobnie wywalczył możliwość walki o pas w kategorii półciężkiej przeciwko Jonowi Jonesowi. Polak jest aktualnie sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu, ale sytuacja ta zapewne zmieni się w najnowszym notowaniu UFC.



Opis zaj***ny z https://sportowefakty.wp.pl/mma/869751/mma-ufc-jan-blachowicz-corey-anderson-zobacz-nokaut-wideo

2020-02-23, 18:57
M00nSpeLL napisał/a:

Już się zaczyna prymitywny rasizm i walenia konia do bycia białym. Jak smutne trzeba mieć życie?



Heheheh. Kolega chyba pomylił portale. Z choinki się urwałeś?


Podaję namiary gdzie możesz wylać swoje żale a propos mojego postu:
Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych.
ul. Jana Ostroroga 24A, 01-163 Warszawa

A o moją samoocenę i rozmiar mojego ch*ja nie musisz się martwić. Mają się świetnie

:mrgreen: