18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
moot 2012-10-04, 22:42 1
Jeden powód, dla którego ktoś nie miałby tego wstawiać a ja z tego śmiać. (bo papież, Polak to nie powody- z Benedykta też się śmiejemy, z Polaków również)
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2012-10-04, 22:54 2
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-10-04, 23:36 1
eskel_jsk napisał/a:

Obrazek



Ale bym sobie poruchał.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-10-05, 0:50
@up
Już ktoś kiedyś wstawiał tego gifa i pytałem wtedy, ale nikt nie odpowiedział. Może teraz się uda: Co to za laska?
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-10-05, 4:44 5
Witam, ten wpis będzie dotyczył bardzo dziwnego zachowania Karola Wojtyly jakie miało miejsce w Poznaniu. Otóż, parę dni temu byłem na spacerze z moją 12-letnią siostrą cioteczną Martynką i spotkaliśmy rzeczonego JP2, którego jest wielką fanką. Martynka bardzo się ucieszyła na widok swojego ulubionego papierza i czym prędzej ruszyła w jego kierunku po autograf i wspólne zdjęcie. Ucieliśmy sobie też krótką rozmowę. Co w tym nadzwyczajnego? Już wyjaśniam. Otóż, w trakcie tej krótkiej wymiany uprzejmości, JP2 (co warto dodać - w towarzystwie dwóch swoich kolegów) zaczął prawić jej komplementy jakie prawi się dorosłej kobiecie... Na początku pomyślałem, że to żart kiedy wypowiadał się bardzo pochlebnie o jej ubiorze, ale jak można powiedzieć do dwunastoletniego dziecka, że ładnie pachnie i ma ładną figurę? Musicie przyznać, że to zastanawiające. Dzisiaj przypomniało mi się też, że Karol uścisnął ją i pocałował w policzek. Przyznam, że gdy ta sytuacja miała miejsce wyglądała dużo bardziej niewinnie niż gdy teraz o tym myślę. Ale to nie wszystko. Dzisiaj Martyna powiedziała mi, że wymienili się numerami telefonów (o tym nie wiedziałem, bo zostawiłem ich na chwilę) i, że Jan Paweł II proponuje jej spotkanie. Naprawdę nie wiem czy to standardowe zachowanie i co mam o tym myśleć, więc chciałem spytać się fanów( szczególnie tych najmłodszych) albo kogokolwiek kto miał z Wojtyłą styczność. Zdarzały się Wam takie sytuację??
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-10-05, 6:50 7
@Up
Pomyliłeś stronki, czy jebli nowe zabezpieczenia na karachanie?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-05, 6:59 5
Shatter,
Ja wczoraj pisałem z nim na GG i zaczął walić dwuznaczne teksty o twardej lasce papieskiej...
Zgłoś
Avatar
Hizaki 2012-10-05, 7:32 1
A, ok, możemy się śmiać z żydów, murzynów, gejów, muzułmanów, katolików, transwestytów, ale z papieża nie, bo nie...? A guzik. Poza tym proponuję trochę poczytać o JP2, a potem się zastanowić, czy chce się go tak bronić przy każdej możliwej okazji. Amen.
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-10-05, 7:55
@Shatter
chlodna pasta
a smieszkowanie z papieza to juz w sumie standard w kazdej gimbazie.

@down
taa?
za tuszowanie morderstwa grozi kara jak za współudział.
a za tuszowanie pedofilii?
Zgłoś
Avatar
zdzichal 2012-10-05, 7:56 6
szkoda mi was , gimbaza ktora nie wie czego dokonal i jakim byl czlowiekiem chce byc smieszna , lecz jak dla mnie to jest poprostu zalosne . szkoda mi waszych rodzicow , ktorzy wiedzac co wy tu wypisujecie sami stali by sie smutni ze jestescie ich dziecmi .
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-10-05, 7:59
Shatter napisał/a:

Witam, ten wpis będzie dotyczył bardzo dziwnego zachowania Karola Wojtyly jakie miało miejsce w Poznaniu. Otóż, parę dni temu byłem na spacerze z moją 12-letnią siostrą cioteczną Martynką i spotkaliśmy rzeczonego JP2, którego jest wielką fanką. Martynka bardzo się ucieszyła na widok swojego ulubionego papierza i czym prędzej ruszyła w jego kierunku po autograf i wspólne zdjęcie. Ucieliśmy sobie też krótką rozmowę. Co w tym nadzwyczajnego? Już wyjaśniam. Otóż, w trakcie tej krótkiej wymiany uprzejmości, JP2 (co warto dodać - w towarzystwie dwóch swoich kolegów) zaczął prawić jej komplementy jakie prawi się dorosłej kobiecie... Na początku pomyślałem, że to żart kiedy wypowiadał się bardzo pochlebnie o jej ubiorze, ale jak można powiedzieć do dwunastoletniego dziecka, że ładnie pachnie i ma ładną figurę? Musicie przyznać, że to zastanawiające. Dzisiaj przypomniało mi się też, że Karol uścisnął ją i pocałował w policzek. Przyznam, że gdy ta sytuacja miała miejsce wyglądała dużo bardziej niewinnie niż gdy teraz o tym myślę. Ale to nie wszystko. Dzisiaj Martyna powiedziała mi, że wymienili się numerami telefonów (o tym nie wiedziałem, bo zostawiłem ich na chwilę) i, że Jan Paweł II proponuje jej spotkanie. Naprawdę nie wiem czy to standardowe zachowanie i co mam o tym myśleć, więc chciałem spytać się fanów( szczególnie tych najmłodszych) albo kogokolwiek kto miał z Wojtyłą styczność. Zdarzały się Wam takie sytuację??



Proponuję udać się do psychiatry. Lekarzem nie jestem, ale śmierdzi mi tu schizofrenią. Powinieneś zacząć się leczyć!
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-10-05, 8:08 5
Oto jedna z zabawnych "papieskich" anegdotek.Kolejny dowód na podejrzane zachowanie wojtyły...
OTWÓRZCIE OCZY!
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2012-10-05, 9:42
Sadistic,sadisticiem.. ale zachowujecie się jak jebane gimbusy z wykopu.pl czy innych gówien...wstyd mi za was skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-10-05, 9:44 1
pierdolicie jak pojebani . z Dżizusa sie nabijacie ,a jak ktoś da coś o dżej pi tu to obraża wiare top jest właśnie ,a nie portal katolicki
Zgłoś
Avatar
flash160 2012-10-05, 9:47
Szkoda że nie ma odważnych z mahometa żartować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie