18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jan Paweł II a Joseph Kony
Shatter • 2013-02-05, 5:50
Zapewne czeka mnie fala gróźb od "prawdziwie wierzących" ale ten filmik jest prawdą.Nazwa tematu wyjaśnia wszystko.
Nie pozwólcie ukryć im prawdy!
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-02-06, 16:57 1
Szkoda, że sadole zamiast przyznać mu rację pierdolą o tym jaki to jp2 nie był super duper ekstra jak masłomix z biedronki... Ale nikt nie poszedł w tym kierunku tj. chodzi mi o to jak ukrywał przed ludźmi z całej Polski pedofilii i ich jeszcze błogosławił w Watykanie. To boli, że taki człowiek, ktoś kto przed światem i swoim własnym krajem ukrywa tych pseudo-pajaców którzy tak naprawdę są zboczeńcami i pedofilami jest wychwalany przez nasz naród...
Zgłoś
Avatar
Pan Kibel 2013-02-06, 16:58 3
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-02-06, 17:10 7
Tęczowe lewactwo już się wpierdoliło i udaje ekspertów, won mi z tematu o papieżu.
Zgłoś
Avatar
mich22 2013-02-06, 17:18 8
Ogladając ten filmik i czytając niektóre komentarze, przypomniało mi się przysłowie: "rzuć w kogoś błotem a część na pewno się przyklei". Sadzę, że pasuje ono tutaj jak ulał.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-06, 17:21 4
Panie Jezu, Ty chodząc po ziemi doświadczałeś wielu przeciwności, ale chyba największą była niewiara i sceptycyzm ze strony tych, z którymi się spotykałeś. Ewangelie mówią nam, iż pierwszym warunkiem, by wejść do Królestwa Ojca Niebieskiego, jest uwierzyć w Ciebie, uwierzyć, iż Ty prawdziwie Jesteś Mesjaszem posłanym przez Ojca dla zbawienia upadłego świata. Biblia mówi też, że wielu ludzi odrzuciło Cię, wyśmiało, a niektórzy posunęli się tak daleko, iż Cię zabili.

Jezu, dzisiaj także tak wielu jest tych, którzy twierdzą, że nigdy nie istniałeś lub, jeżeli, to byłeś jedynie postacią historyczną; jedynie dobrym człowiekiem. Są też Panie tacy, którzy nigdy o Tobie nie słyszeli. Idą przez życie najlepiej, jak umieją, szukając jego sensu lub też ignorują sumienie. Jestem pewien, Panie, iż Ty ciągle mówisz do ich serc i umysłów o prawdzie Ewangelii. Chcesz dotykać duchową ślepotę i gluchotę, tak by Twoje zaproszenie do radości zostało przyjęte. Ty przecież powiedziałeś: "Ja przyszedłem po to, aby mieli życie i mieli je w obfitości" (J 10,10).

Panie Jezu tak, jak Ty zostałeś przez Ojca posłany, by głosić Ewangelię życia, poślij mnie i wielu innych na swoje żniwo, poślij do niewierzących, by poznali prawdę. Przygotuj już wcześniej ich serca, tak by byli gotowi do przyjęcia ziarna Słowa Twego. Proszę, byś poprzez Ducha Świętego dawał wzrost tym ziarnom aż wydadzą owoc obfity. Amen.
Zgłoś
Avatar
G................x 2013-02-06, 17:25 1
Kościół zły, a co powiecie o islamie?
Zgłoś
Avatar
Isengrim24 2013-02-06, 17:30 4
Jeszcze gorszy.
Zgłoś
Avatar
Kemys 2013-02-06, 17:32 10
Czy powinno mnie dziwić że pod takimi postami najwiecej piw mają najbardziej prymitywne komentarze? "papież pedał polskie sprzedał" 11 piw!!! "Co on dobrego zrobił" 10 piw ja pierdole... Skoro taki plebs nie posiadający najmniejszej wiedzy karmiący sie jedynie sensacjami i telewizja ma prawo do wypowiedzi to niema sie co dziwić dlaczego sytuacja w naszym kraju wyglada jak wygląda. Craz częściej zaglądam tutaj tylko dla harda.
Zgłoś
Avatar
vanTerrier 2013-02-06, 17:33 2
Marny troll jest marny. Wracaj na chujowego karaczana albo skądkolwiek żeś przylazł
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-02-06, 17:40 6
No tak. Kazdy drze morde "papiez chuja zrobil!" "papiez - dowodca ciemnogrodu" i kaze przedstawic dowody na temat tego, ze NIE bronil pedalow i tych pojebanych ksiezy... a ja sie pytam - gdzie macie dowody, ze ich KRYL. Takie namacalne dowody. Takie prawdziwe. Czy tylko kolega kolegi wam powiedzial?

Bardzo lubilem papieza za to, ze byl wesolym chlopem. Ale nie jaralem sie nim jak glupi. Zreszta nie chce mi sie rozpisywac na temat wiary, bo to moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
svistak2000 2013-02-06, 17:49 5
Wiarygodność tego filmiku jest równie wielka co obietnice tuska
Zgłoś
Avatar
jatylkonaharda 2013-02-06, 17:51 1
" Pani Krystyna z warzywniaka dostała dziś rozwolnienia, ponieważ co 5 minut wychodziła do toalety, jednak widziałem że ma w torebce stoperan. Dlaczego go nie wzięła? Czy zrobiła to świadomie?" =pan Rysiek

filmik mniej wiecej tego samego kalibru i tak samo wiarygodny co mój komentarz
Zgłoś
Avatar
wiktor2309 2013-02-06, 17:52 2
Jan Paweł II patron pedofilii? A żywioł każdej kobiety to kuchnia i każdy facet napalona świnia. Nie twierdzę że pedofilia w kościele to bujda, ale nie wrzucać wszystkich do jednego worka i bez statystyk, bo statystycznie to każdy z waszych rodziców ma po jednym jądrze...
A co do filmiku to jest to wszystko tak prawdodpobne jak g*wno na marscie, może i jakieś jest, ale nie ma dowodów.
Zgłoś
Avatar
Barnolek 2013-02-06, 17:53 1
Wytropiłem tego całego profesora z Uniwersytetu, dość znany i nerwowy osobnik sadistic.pl/czy-czesto-sie-pan-usmiecha-vt3594.htm Zatrzymajcie na 00:39, a film z tego tematu na 5:49 TADAAAAM ....
Zgłoś
Avatar
majowy21 2013-02-06, 17:56 1
was to pop.......rdoliło, niedługo pokażecie film że JP2 miał tajny układ z Hitlerem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie