18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Jan Paweł II a Joseph Kony
Shatter • 2013-02-05, 5:50
Zapewne czeka mnie fala gróźb od "prawdziwie wierzących" ale ten filmik jest prawdą.Nazwa tematu wyjaśnia wszystko.
Nie pozwólcie ukryć im prawdy!
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-06, 17:58 4
Papa może i coś tam dla Polski zrobił, ale wiele złego też zrobił.

1. Ukrywanie pedofili
2. Podpisanie konkordatu
3. Rozwój AIDS w Afryce
4. Niesamowite skupianie się na etyce seksualnej (dla matołów: seks to grzech, jak chcesz dupczyć to po to żeby robić dzieci)
5. Przypisuje mu się też znaczne zacofanie kościoła, przez co taki Islam zaczął się szerzyć w Europie (choć to jest trochę naciągane)

Oczywiście wszyscy którzy tak kochają papieża i go bronią pewnie zasmucą się na informację, że Kremówa walczył z szeroko pojętym "waleniem gruchy", albowiem uważał, że to grzech (w sumie wg jego retoryki grzechem była onanizacja, ale posuwanie kozy już nie...)

Na koniec obalę jeden mit szerzony przez idiotów: Papież NIE obalił komunizmu, ba! komunizm nawet nie drgnął w posadach. Upadek komunizmu zawdzięczamy TYLKO I WYŁĄCZNIE panu Gorbaczowowi, który nie był na tyle uparty jak niektórzy inni działacze (jeden zastępca sekretarza miał nawet pomysł zagrożenia światu arsenałem atomowym, żeby świat rozpoczął misję humanitarną w Związku ).

Jako bonus dorzucę produkcję wykopu (powereded by Adi H.), żeby antyKremówki się cieszyły, a proKremówki irytowały

Zgłoś
Avatar
G................r 2013-02-06, 18:03 3
JP2GMD



...tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-06, 18:06 3
Krwawa Kremówa patrzy na nas z piekielnych czeluści i rubasznie rechocze. Co prawda on już dawno zdechł, ale jego spuścizna jeszcze będzie się nam nieświeżo odbijała przez dziesięciolecia.
Zgłoś
Avatar
VicRattlehead 2013-02-06, 18:17 2
Popierdolony ten papież, gwałcenia dzieci mu było mało, jakieś układy z Ugandą, a Polaków w Wołyniu kto mordował? Nie mam już sił do Pavulona, boże jak on mnie wkurwia
Zgłoś
Avatar
jangawel 2013-02-06, 18:42 1
Coraz głośniej o tym świętoszku, który finansował służby specjalne do walki z ZSRR.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-02-06, 19:17 3
Tu powinna być zamknięta rejestracja, bo to przechodzi ludzkie pojęcie jacy debile zakładają tu konta. 2012 rok to napływ takich debili tutaj że to się w pale nie mieści.
Zgłoś
Avatar
jangawel 2013-02-06, 19:21 1
WujaszekStalin wracaj na forumek pocieszać sopeliego radosnie gmerajac jego jajeczka
Zgłoś
Avatar
burzito 2013-02-06, 20:04
ja jebie co to jest za szajs? kręcone kalkulatorem, obrabiane w kiblu i co to ma być jakiś dowód? litości..
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-02-06, 23:38
Mozecie zaczynać nową kłótnie w internecie ale i tak nic to nie zmieni. Nie zmieni to faktu, że Jan Paweł II był wielkim człowiekem i zasługuje nawet od was ateistyczne mendy na szacunek. Oczywiście mówiąc ateistyczne mendy mam tu na myśli tylko tych pojebów krzyczących najgłośniej. I nie zmienia to też faktu, że gdybyś przy ludziach np. w barze wygłaszał takie teorie czy inne o Papieżu, wyszedłbyś z niego po wasektomi z tulipana po tyskiem. Żebyś się więcej nie rozmnażał.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-06, 23:52 3
DUST DEVIL napisał/a:

Papa może i coś tam dla Polski zrobił, ale wiele złego też zrobił.

1. Ukrywanie pedofili



Dowody, nie poszlaki.

DUST DEVIL napisał/a:

2. Podpisanie konkordatu



A kto ci powiedział, że konkordat jest zły? Czy nie możemy przez to uchwalać dowolnych praw? Możemy.
To, że biskupi starają się wywrzeć wpływ na opinię publiczną nie ma niczego wspólnego z konkordatem. Jedyne, co możesz odczuć po podpisaniu konkordatu, ty, jako szary obywatel to to, że jak weźmiesz ślub kościelny, to nie musisz brać cywilnego. I dalej nic.
Nauka religii w szkołach nie wynika z konkordatu. Nie wynika z niego również fundusz kościelny. Nakarmili cię bredniami, a ty to łykasz jak chcesz, panie jaśnie oświecony.
A konkordat został podpisany między ministrem Suchockiej (kurwy pierdolonej, bez przeproszenia) Krzysztofem Skubiszewskim a nuncjuszem apostolskim w Polsce, Józefem Kowalczykiem. W 1993.
Ratyfikował go dopiero sejm w 1998 roku, a teraz najlepsze. Dokument ratyfikacyjny podpisał komuszy prezydent, Aleksander Kwaśniewski. Dopiero po tym wszystkim konkordat ratyfikował Jan Paweł II. Sam widzisz, jak długa do tego była droga i do kogo możesz mieć pretensje.

DUST DEVIL napisał/a:

3. Rozwój AIDS w Afryce



Chyba najgłupszy argument, na jaki można się zdobyć.
Bo co? Bo kościół nie uznaje prezerwatyw?
A powiedz mi, co tych jebanych dzikusów obchodzi jakiśtam kościół? Ich obchodzi tylko tyle, by zerżnąć przypadkową kobietę, albo małpę, jeżeli kobiet akurat nie ma pod ręką. W dupie mają kościół.
Zresztą, co to za logika... Jakoś w Polsce prezerwatywy się dobrze sprzedają, a przecież ponoć tylu u nas wierzących... Podejrzane.

DUST DEVIL napisał/a:

4. Niesamowite skupianie się na etyce seksualnej (dla matołów: seks to grzech, jak chcesz dupczyć to po to żeby robić dzieci)



Oczywiście musisz cały czas pokazywać, jak mało wiesz. Współżycie jest normalnym elementem pożycia małżeńskiego i dla tej instytucji winno być zarezerwowane, jednak nigdzie nie napisano, że służy wyłącznie prokreacji.

DUST DEVIL napisał/a:

5. Przypisuje mu się też znaczne zacofanie kościoła, przez co taki Islam zaczął się szerzyć w Europie (choć to jest trochę naciągane)



A co z tego, co napisałeś nie jest naciągane?

DUST DEVIL napisał/a:

Oczywiście wszyscy którzy tak kochają papieża i go bronią pewnie zasmucą się na informację, że Kremówa walczył z szeroko pojętym "waleniem gruchy", albowiem uważał, że to grzech (w sumie wg jego retoryki grzechem była onanizacja, ale posuwanie kozy już nie...)



Bo walenie gruchy to według Biblii grzech. Ruchanie zwierząt też.
Cierpisz na jakieś urojenia.

DUST DEVIL napisał/a:

Upadek komunizmu zawdzięczamy TYLKO I WYŁĄCZNIE panu Gorbaczowowi, który nie był na tyle uparty jak niektórzy inni działacze (jeden zastępca sekretarza miał nawet pomysł zagrożenia światu arsenałem atomowym, żeby świat rozpoczął misję humanitarną w Związku ).



Przepraszam bardzo, ale z czymś takim nie sposób dyskutować. Dawno już nie spotkałem się z taką ignorancją. Jeżeli dla ciebie upadek komunizmu to zasługa wyłącznie Gorbaczowa, to znaczy, że naprawdę twój poziom wiedzy nie predysponuje cię do dyskusji na poważne tematy.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-07, 2:31
@Slonx

1. Samo to, że nic sobie nie robił z fali pedofilii jaka jest w KK powinno być dowodem.
2. Ile nas kosztuje konkordat: henrykp.salon24.pl/114403,ile-kosztuje-nas-konkordat (bo to o o pieniądze chodzi) - uważam, że mógł nam oszczędzić tych kosztów...
3. Hmm... pamiętając, że rozwój społeczny niektórych państw Afrykańskich można porównać do Średniowiecza i pamiętając jaką rolę odgrywał w średniowieczu kościół śmiem twierdzić, że ten argument nie jest wcale taki bezpodstawny.
4. Chodziło mi o to, że w dzisiejszych czasach dupczenie to moja prywatna sprawa i nie powinien żaden koleś z celibatem, ubrany w złote szaty uczyć mnie co jest etyczne a co nie. A wątek "jak posuwać to dla prokreacji" wcale nie jest taki z dupy jeśli wspomnimy zakaz używania antykoncepcji...
5. Nie naciągane jest w mojej opinii zacofanie kościoła. Co do Islamu, to szerzy się bo ludzie są coraz głupsi...

Cóż, parę razy trafiałem w jakimś Gościu Niedzielnym czy innej makulaturze na teksty rzekomo od JP2 o złu onanizacji, a nie było tam słowa o posuwaniu kóz A znając naszą wesołą naturę, jeśli zrobimy sobie nawet 10 dniowy celibat to ilość hormonów może nas popchnąć nawet do ruchania drzew :/ BTW: w Biblii nie ma słowa o "namiestniku Bożym wybranym przez samego Boga, który na wybieranie nie ma czasu i dokonuje tego banda starych pierników i tetryków w jego imieniu na zgromadzeniu nazwanym konklawe", więc papież-namiestnik Boga to nic innego jak żywy złoty cielec

I moja ulubiona część dyskusji na koniec

OK, prawdą jest, że kondycję Związku zabiła:

1. Budowa magistrali Transsyberyjskiej
2. Interwencja w Afganistanie
3. Spadek cen ropy (do 1989 Związek był największym eksporterem tego surowca na świecie!)
4. "Gwiezdne Wojny" Reagana (których efektem jest spadek kondycji USA, która do tej pory napędza w ten sposób gospodarkę, robiąc sobie jednocześnie dziurę budżetową o kalibrze rowu Mariańskiego )

ALE powyższe czynniki zachwiały jedynie stabilnością molocha, który zaczął dostawać zadyszki. Prawdziwym gwoździem do trumny był natomiast system reform z Głasnostią na czele zafundowane przez M. Gorbaczowa. Było to ciche przyzwolenie na rozpoczęcie ogólnokrajowych ruchów separatystycznych, strajków itp.

I najważniejsza część: w 1989 arsenał Armii Radzieckiej składał się z: ( dla porównania w nawiasach ilość w dzisiejszej US Army, która wg planistów jest w stanie prowadzić wojnę na 2 frontach jednocześnie)

- 55000 czołgów (5600)
- 60000 wozów bojowych (6452)
- 4700 myśliwców (1683)
- 3000 samolotów szturmowych (370)
- 920 ciężkich bombowców (162)
- 1600 śmigłowców szturmowych (~1000)
- 40500 sztuk systemów artyleryjskich (5005)
=ogółem 214 dywizji ( US Army na dzień dzisiejszy ma ich "aż" 18)

+Bardzo dużo policji oraz struktury KGB przy których Gestapo to harcerze...

I teraz powiedz mi, czy pan M. nie miał wystarczającej ilości argumentów, które były należycie dofinansowane, najedzone, świetnie czujące się w Związku i gotowe do działania o każdej porze dnia i nocy do "uspokojenia" każdej republiki i satelity z osobna? Tym bardziej, znając życie, wystarczyłaby porządna "interwencja" np w takiej Estonii, aby cały blok wschodni uspokoił się na najbliższą dekadę... To jest właśnie fenomen Gorbaczowa i dlatego uważam, że to tylko i wyłącznie jego zasługa, że Związek się rozpadł, choć miał całą talię asów. Gdyby zamiast jego był sekretarzem nawet taki Chruszczow, to teraz pewnie nie pisałbym tych słów, bo nie mielibyśmy tego kapitalistycznego wynalazku jakim jest internet...

"Gwiezdne Wojny" lub Afganistan mocno ugryzły Związek, ale i tak mógł on się wybronić (możliwe, że z dużymi stratami ludności cywilnej, ale zawsze). Ale to właśnie normalne i trzeźwe podejście do rzeczywistości M.G. uratowało nas przed szeroko zakrojonymi "operacjami stabilizacyjnymi".

PS: tata mi opowiadał (stopień Majora), że w listopadzie 1989 dostali nawet rozkaz podniesienia gotowości do 80%, ale w grudniu Gorbaczow odpuścił i wiemy co dalej się zaczęło dziać.

(tymczasem gdzieś w tym natłoku danych pojawia się JP2 aka Kremówka i wielu polaków do dziś uważa, że to jemu zawdzięczamy wolność - choć pewnie Ty napisałbyś "wolność" )
Zgłoś
Avatar
Murzyn200 2013-02-07, 6:54
Garbatyx napisał/a:

Kościół zły, a co powiecie o islamie?


Zazdroszczeę życia w czarno-białym świecie. Mam rozumieć że dla ciebie jak coś nie jest tragedią to jest idealne, a jak jak może być lepiej to jest tragedią?. Każda religia ogranicza, bo narzuca niepotrzebne zasady(nie mówię tu o nie zabijaj itd., bo to chyba logiczne dla normalnych ludzi), a islam moim zdaniem jest lepszy od chrześcijaństwa(nie licząc małżeństw z dziewczynkami 15< ) - problemem nie jest religia, a ci, którzy ją wyznają. Banda niedomytych kozojebców, która to zinterpretuje tak, by było usprawiedliwieniem dla tego, co i tak by robili.

A tak właściwie jeśli uważasz że katole powinny być nietykalni, bo brudasy-araby są gorsi? Może jesteś z tych, którzy "nie yntersujom sie polutykom, ja prosty człowiek jestem) , a jedyne przekonanie polityczne jest takie, że PIS/PO są złe (moim zdaniem oba są), więc chodzą na wybory by wybrać "mniejsze zlo" , więc głosują na PO/Pis.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-07, 14:49
DUST DEVIL napisał/a:

1. Samo to, że nic sobie nie robił z fali pedofilii jaka jest w KK powinno być dowodem.



Prawnik z ciebie, nie ma co.

DUST DEVIL napisał/a:

2. Ile nas kosztuje konkordat: henrykp.salon24.pl...e-nas-konkordat (bo to o o pieniądze chodzi) - uważam, że mógł nam oszczędzić tych kosztów...



Niektóre dane prawdziwe, sam tekst wybitnie nierzetelny. Jak już pisałem, fundusz kościelny i inne duperele nie są związane z konkordatem.

DUST DEVIL napisał/a:

3. Hmm... pamiętając, że rozwój społeczny niektórych państw Afrykańskich można porównać do Średniowiecza i pamiętając jaką rolę odgrywał w średniowieczu kościół śmiem twierdzić, że ten argument nie jest wcale taki bezpodstawny.



A jaką rolę w średniowieczu odgrywał kościół wśród np. ludu Chin?

DUST DEVIL napisał/a:

4. Chodziło mi o to, że w dzisiejszych czasach dupczenie to moja prywatna sprawa i nie powinien żaden koleś z celibatem, ubrany w złote szaty uczyć mnie co jest etyczne a co nie. A wątek "jak posuwać to dla prokreacji" wcale nie jest taki z dupy jeśli wspomnimy zakaz używania antykoncepcji...



Po pierwsze, to gdybyś nie zauważył, to ten koleś z celibatem poucza wspólnotę kościoła. Nikt ci nie każe do niej należeć.
Po drugie, kościół zezwala na metodę kalendarzyka małżeńskiego, więc twój argument jest jednak wzięty z dupy.

DUST DEVIL napisał/a:

Cóż, parę razy trafiałem w jakimś Gościu Niedzielnym czy innej makulaturze na teksty rzekomo od JP2 o złu onanizacji, a nie było tam słowa o posuwaniu kóz



Czy jeżeli kościół nie napisał, że coś jest złe, to to popiera?

DUST DEVIL napisał/a:

BTW: w Biblii nie ma słowa o "namiestniku Bożym wybranym przez samego Boga, który na wybieranie nie ma czasu i dokonuje tego banda starych pierników i tetryków w jego imieniu na zgromadzeniu nazwanym konklawe", więc papież-namiestnik Boga to nic innego jak żywy złoty cielec



Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą Mt 16:18

Co do dalszej części tekstu - wreszcie napisałeś coś z głową, ale uściślijmy -
DUST DEVIL napisał/a:

. "Gwiezdne Wojny" Reagana (których efektem jest spadek kondycji USA, która do tej pory napędza w ten sposób gospodarkę, robiąc sobie jednocześnie dziurę budżetową o kalibrze rowu Mariańskiego )



Poczytaj sobie, jaki dokładnie model gospodarki był za Reagana i jaki jest teraz oraz jaki jest faktyczna przyczyna kryzysu i zadłużenia USA.
Zgłoś
Avatar
milman 2013-02-07, 22:57
Co za zjeb dał tak głośno muzykę gdy wypowiada się zmienionym głosem pracownik. Przecież nic do chuja pana nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-05-19, 0:28
kolejny filmik wysrany z lewackiej dupy
Zgłoś