18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zielonek92 2013-09-28, 1:53 1
Ty sie Dziwisz ze tu Papiesz ?
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-28, 2:02
Dziwisza kurwa nie trawię. Zasrany ciemniak gnuśny buc. Największy kumpel i plecy tego skurwysyna Paetza.
Zgłoś
Avatar
TB303 2013-09-28, 2:06 2
@DUST DEVIL
Dowody kmiocie, albo wypierdalaj na wykop(czyli tam skąd się bierzecie błazny).
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-28, 2:24 15
TB303 napisał/a:

@DUST DEVIL
Dowody kmiocie, albo wypierdalaj na wykop(czyli tam skąd się bierzecie błazny).



Film który wstawiłem to za mało?

Co takiego zrobił papaj? Odpowiedź jest prosta - gówno! Nie zrobił nic z pedofilią, przez co teraz całe rzesze ludzi przyrównują KK do jakieść siatki pedofilskiej i się odwracają od Chrześcijaństwa (Bogu dzięki, że Franciszek coś próbuje zmienić).

Bank Watykański to też evergreen - Jan Paweł 1 chciał go reformować i jakoś tak wyszło, że umarło mu się 33 dni później. Nasz papysh wziął imię Jan Paweł 2, co mogło oznaczać, że pójdzie w ślady poprzednika, ale coś chyba po drodze zapomniał o banku...

Wielka kampania przeciwko gejom i antykoncepcji - też zawsze spoko, geje będą się smażyć w piekle, a prezerwatywy to zło, chuj z tym, że ludzie w Afryce zdychają na HIV i to jest de facto jedyne, hmm... "lekarstwo".

Janusz Pawlacz nie zasłużył na miano wielkiego, nie zasłużył nawet na miano świętego, nie mówiąc już o pomnikach które mu odjebał ciemny lud. Zauważ, że był to tak słaby papaj, że na zachodzie nikt o nim nie pamięta. No ale to taka mentalność Polandii, żeby wywyższać ludzi, którzy na to nie zasłużyli - Wałęsa "Bolek" Lech, Kaczyński Lech czy Wojtylak Karol to tylko przykłady, o takim Piłsudskim skurwielu nawet nie wspominam (nawet guru sadola Janusz "1%" Kurwin-Mekka krytykuje Pisłudskiego, odsyłam na YT).

Wielki, to może być Jan XXIII który uzdrowił KK dzięki II Soborowi, czy wspomniany już Jan Paweł 1 który chciał aktywnie walczyć z korupcją i bezprawiem Banku Watykańskiego. A co po sobie zostawił JP2? Opowieść o Kremufkach i łzawa historyjka o Wadowicach? Janusza Pawlikowskiego 2 nie można nawet porównywać do wyżej wymienionych kolosów KK bo to byłoby jak porównywanie Bugatti Veyron do Fiata 125p

Co do pomników to taki miłośnik papysha jak ty pewnie musi sam pamiętać jak on mówił, że nie chce pomników.



Co do wykopu to to są straszne pizdy i normiksy i jak chcesz obrażać papaja to wchodzisz na kurachena ork.

O, przypomniała mi się nawet taka historyjka:

Cytat:

Watykan, rok 1978, konklawe - No, to licytujemy dalej. Benelli mówi, że wyjebie dwa tysiące dzieci przed śmiercią. - powiedział głośno Franz König. - Ja wyjebię pięćset więcej. Ktoś przebija, czy spuszczamy się do pieca i podpalamy? - spytał, gmerając ręką w okolicach moszny. Od dwóch dni dawało mu się we znaki nie obciąganie przez ministrantów. - Wszystkie. - rozległ się głos z kąta sali. Oczy wszystkich kardynałów zwróciły się w tę stronę. Słowo to wyrzekł kardynał Karol Wojtyła, z Polski. - Przepraszam, czy szanowny kardynał powiedział - König próbował się upewnić, czy jego stare ucho się nie przesłyszało. - Wszystkie kurwa! - przerwał mu wulgarnie Wojtyła. - I zrobię to tak, że cały świat o tym usłyszy. Matki będą drżeć na dźwięk mojego imienia! Ojcowie będą się kastrować, byle tylko nie spłodzić niczego, co mógłbym wyjebć w dupę! - Wojtyła wstał i energicznie gestykulował. Pozostali kardynałowie siedzieli cicho, gdy nagle zaczęli bić brawo. - Takiego papieża nam trzeba! - Niech plebs znów boi się Kościoła! - Anuncio vobis, habemus papam! - przekrzyczał wszystkich Franz i spuścił się do pieca jako pierwszy. Gdy pozostali kardynałowie, oparci ręką o mur, produkowali paliwo do pieca, podszedł do Wojtyły. - Lepiej żeby ci się udało. Bo jak nie, to ja wszystko zatuszuję, rozumiesz to kurwa? Będziesz zwykłym papieżem, który nie jebał dzieci, będziesz kurwa nikim! Nikt nie uwierzy ofiarom, będą to zrzucać na jakiś zakonników i biskupów, nikt nie będzie wiedział, że to ty siałeś postrach w szkołach katolickich! W świecie katolickim będziesz kolejnym smutny papajem, którego największym osiągnięciem było nie nasranie pod siebie na łożu śmierci! - szeptał wściekły Franz, który już miętolił w kieszeni numer telefonu do Aliego Agcy. Był wkurwiony faktem, że przegrał konklawe i będzie musiał się zadowolić swoimi wysranymi przez połowę parafii ministrantami. Wojtyła nic nie odpowiedział, tylko odwrócił się i wyszedł na balkon. Po czym wyruszył w podróż, aby jebać, jebać i jeszcze raz jebać małe dzieci. Watykan, 2 kwietnia 2005, 21:36 Wojtyła popatrzył na listę, został już tylko jeden mały skurwiel. Umierał, czuł to w penisie. Wygrzmocił miliony małych dzieci w czasie pontyfikatu, jednak wiedział, że tylko gdy wyjebie jeszcze jednego gówniaka, to dostąpi zaszczytów w życiu pozagrobowym, a na tym padole zyska wieczny szacunek kolegów po fachu. Jego fujara już nie stała sama, była podparta patyczkami do lodów. Przywieźli właśnie noworodka i dwie siostry zakonne próbowały nasunąć go na papieskiego penisa, jednak każda z nich za bardzo ciągnęła w swoją stronę i nagle rozerwały przepustkę Pawlacza do życia wiecznego na pół. - Cóżeście, kurwa uczyniły! - powiedział słabym głosem Wojtyła. - Moje zbawienie, moja sława! - chciał sięgnąć ręką po resztki noworodka, jednak w połowie drogi opadła ona bezładnie na materac, a zegar wybił 21:37. Zdołał tylko wychrapać: - Franz, tym razem wygrałeś, kurwo. - po czym legł bez ruchu i wyzionął ducha.



>This Story Was Brought To You By Kurachen Ork - dobra strona szkalowania i wiecznego dziewictwa

Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-09-28, 2:40 1
Dla mnie papiesz to król pedofilii a ponieważ mamy dwóch papieszów to wychodzi na jaw 2x więcej afer pedofilskich.

Tym co się nie podoba idea sadola niech biegną na kwejka i inne badziewia.
Zgłoś
Avatar
yeti6 2013-09-28, 3:05 7
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-09-28, 3:48 3
DUST DEVIL
Proszę Cię człowieku. Wierz kurwa w filmiki na YT to przepowiadam Ci świetlaną przyszłość.
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2013-09-28, 8:14 3
up
poczytaj dokument który wydał JPII -"Crimen Sollicitationis". Papież krył pedofili i to jest faktem.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-28, 8:20 5
tomek1491 napisał/a:

Nie jestem "KATOLEM", kościół od środka widziałem ostatni raz jakies 10 lat temu na bieżmowaniu. Ale wkurwia mnie jak ktoś dopierdala się NASZEGO Papieża. Bądź co bądź to był Papież ale jednocześnie człowiek! Przypieprzanie się o pedofilie, kur... macie dowody? To, że znajdą się wśród księży kretyni nie znaczy, że wszyscy są. To samo z policją. Są policjanci wporzadku ale sa też tzw. psy. W każdej "grupie społecznej" są czarne owce. Nauczyciele molestujący uczniów, księża ministrantów itp, itd, etc.



Chuuj mnie to obchodzi, czy to co mnie śmieszy boli Ciebie czy innych . Mam prawo śmiać się z wszystkiego (tak jak tutejsi katole i inni mają prawo szydzić z muslimów, żydów, murzynów itd) I chuj w dupe tym, którzy na tej stronie chcieliby takiej cenzury.
A co do JP2 - być może nie ma jawnych dowodów na pedofilię, ale są na to (i faktem jest to), że JP2 dał księdzom-pedofilom wolną rękę w kościele i nei tylko z nią nie walczył, ale ułatwił jej ukrywanie przed opinią publiczną.
Zgłoś
Avatar
jurek91 2013-09-28, 8:24 2
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-28, 10:41 2
Jak ja uwielbiam ból dupy o janusza pawlaka chuj w dupe pseudo katolikom którzy gazete świntom widzieli ostatni raz na zajęciach religii w gimbazie tyle
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-09-28, 10:52 1
KebabRemover napisał/a:

@up
Tutajk nawet moderatorzy są pojebani XD



to jest Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-09-28, 11:13
Chujowe. Widać, że gimbaza po szkole się nudzi.
Zgłoś
Avatar
grimmjow123 2013-09-28, 11:44
Dust Devil co ty chrzanisz? Bez Piłsudskiego lub Wałęsy byłbyś niewolnikiem ruskich lub więźniem w łagrach lub gułagach. (1920 cud nad wisłą i 1989 Solidarność).
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-09-28, 12:02
Pierdolisz;)

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie