18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
IjonTichy 2013-09-27, 22:13 7
Hehehe boki zrywać! W chuj nie śmieszne, stworzone na siłę.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-09-27, 22:14 2
Wyglada jakby walczyli.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-09-27, 22:15 34
@up
ja pierdolę, Twój nick miażdży
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2013-09-27, 22:21 1
mnie to wyglada jakby ten po prawej wypil za duzo a ten z lewej probowal go pozbierac
Zgłoś
Avatar
PytaCz 2013-09-27, 22:23 95
Klasyg
Zgłoś
Avatar
markedone 2013-09-27, 22:37 5
co się tak dziwisz !
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-09-27, 22:37 11
markedone napisał/a:

co się tak dziwisz !



Co się tak papiesz?!
Zgłoś
Avatar
nockeer 2013-09-27, 22:38 2
Aleś wydumał :/ Pewnie zwyczajowo podczas srania, co?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-09-27, 22:57 42
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-27, 23:51 1
@up
Tutajk nawet moderatorzy są pojebani XD
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-09-28, 1:11 9
Widać poziom twórców tego obrazka... Dziwisz zamiast Wyszyńskiego i "agencja gazeta" i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-09-28, 1:31 6
Nie jestem "KATOLEM", kościół od środka widziałem ostatni raz jakies 10 lat temu na bieżmowaniu. Ale wkurwia mnie jak ktoś dopierdala się NASZEGO Papieża. Bądź co bądź to był Papież ale jednocześnie człowiek! Przypieprzanie się o pedofilie, kur... macie dowody? To, że znajdą się wśród księży kretyni nie znaczy, że wszyscy są. To samo z policją. Są policjanci wporzadku ale sa też tzw. psy. W każdej "grupie społecznej" są czarne owce. Nauczyciele molestujący uczniów, księża ministrantów itp, itd, etc.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-28, 1:41 42
heheh... co się stało z moim sadolem?! Kiedyś to wszyscy boki zrywali z papaja i jakoś nawet to można było podciągnąć pod czarny humor. A teraz? Kurwa, jedno wielkie katolicko-prawicowskie forum, na którym wrzuty źle zaparkowanego samochodu z podpisem "Jak tak można?!" dostają po 300 piw, a filmik z egzaminatorem, który odmówił pomocy jakiemuś kolesiowi na drodze ma najlepszy komentarz o treści "jak może być taka znieczulica?!". Pomijam już, że wystarczy napisać, że Polandia jest najlepsiejsza i wszystko to wina Tuska, że pół Polszczy pyry z gunwem wpierdala, żeby dostać 150piw.

Chuj wam w dupę, pójdę pod prąd i nazwę waszego papaja jednym z najgorszych papieży XX wieku, ponieważ pedofilów krył, banku nie zreformował i miał absolutnie wyjebane na to, że KK potrzebuje modernizacji. Gorszym od niego jest chyba tylko ten zjeb Pius co dawał paszporty nazistom. JP2 nie szanuję, gardzę nim i pluję ile razy jestem we Wro na rondzie imienia tego konspiratora siatki pedofilskiej. Wy też polaczki zrobiliście sobie złotego cielca i zamiast do Boga to modlicie się do niego. Ale wydaje mi się, że za swoje grzechy Kremówa smaży się teraz w piekle. Na koniec jeszcze wspomnę, że on sam ciągle powtarzał, że NIE ŻYCZY sobie pomników, ale wy jak zwykle wszystko spierdoliliście i mamy teraz parę tysięcy pomników, nazw ulic i rond na cześć tego pajaca.

@leegoldman Co, mamusia z tatusiem nauczyli ciebie miłości do papaja? Jak to leciało...



@tomek1491

masz, posłuchaj, może się czegoś dowiesz:

Zgłoś
Avatar
solight 2013-09-28, 1:43 1
IjonTichy napisał/a:

Hehehe boki zrywać! W chuj nie śmieszne, stworzone na siłę.



Mialem to samo napisac :|
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie