18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Założycielką akcji jest 21-letnia Laura Jackson, studentka z Exeter University, która chce w ten sposób pokazać, że owłosienie ciała to coś, co wpisuje się w naszą naturę, dlatego nie warto z tym walczyć. Studentka dodaje jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia, by większa część ludzi mogła to zaakceptować.
Ta studentka uniwersytetu prowadzi kampanię, aby kobiety kochały i akceptowały swoje naturalne włosy, a także starały się poszerzać zrozumienie innych ludzi.Podobno Coraz więcej młodych dziewczyn przyłącza się do akcji, a ilość zdjęć oznaczonych hasztagiem Januhairy nadal rośnie. Czy kobiety sadistica dołączają do nowego trendu #Januhairy ?







A dla zwyroli materiał dodatkowy nie pytajcie czego szukałem xD


A jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-01-05, 22:50 5
o kurła jakie Yeti
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-01-05, 22:52 1
Wchodzę na sadistic a tu Michał Szpak. Quo vadis sadolu?
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-01-05, 23:04 3
co to kurwa jest ?
Zgłoś
Avatar
Isenstadt 2019-01-05, 23:21 10
Ciekawe czy też sie nie myją bo pocenie się jest naturalne?
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-01-05, 23:30 14
Widziałem kilka takich w pociągu, raczej studentki, hipisowskie kiecki, iphony, ogólnie to czyste zadbane i niesmerdzace, ładne bym powiedział nawet, tylko te pierdolone, beszczelnie wyeksponowane kłaki na nogach i pod pachami..... No kurwa mac, patrz mężczyzno, jestem owłosiona jak ty i się tego nie wstydzę, ba, walczę ze stygmatyzującymi kobiety kanonami piękna....
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-01-05, 23:42
Same sarenki
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2019-01-06, 0:29 4
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-06, 0:31 2
Nie akceptuje tego i za skurwysyna nie mam zamiaru.
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-01-06, 0:53 82
Ja pierdolę..... Nawet ja, facet usuwam owłosienie - golę twarz i pachy. Twarz, bo nie pasuje mi wielka broda, a pachy ze względów higienicznych. By nie zbierał się tam pot, który pod koniec dnia jebie. Tak ciężko to kurwa pojąć? Czy to takie uwłaczające kobiecie ogolić raz na 2 dni nogi i przystrzyc cipkę? Serio jest to taki dramat, by wymyślać jakieś durne akcje? Na świecie jest głód, wojny, choroby, a kilka lesb wymyśla jakiś sztuczny problem z którego nigdy sobie sprawy nie zdawałem, bo każda kobieta, którą znam, prócz babulinki w wieku 60+ robi to prawie codziennie i nigdy żadna się nie skarżyła na czynność golenia / depilacji. Banda obleśnych, rządnych poklasku kurew i szmat to wymyśliła.
Zgłoś
Avatar
Supakupa 2019-01-06, 1:27 3
Bobra mogłaby pokazać
Zgłoś
Avatar
l................3 2019-01-06, 2:43 6
up tam nie ma bobra tam jest broda gandalfa
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2019-01-06, 3:31 1
kurwy będą miały żniwa jak to się rozpowszechni, wiadomo klient nasz pan
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-01-06, 6:37 1
@up To Ty będziesz chodził na kurwy, a tacy jak ja będą akceptować i korzystając z inteligencji przekonywać do golenia. Okej?
Zgłoś
Avatar
momonon 2019-01-06, 8:24 1
to genderowate wygląda jak pomalowany Jack Black
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie