18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
htp 2022-07-21, 13:49 4
Halman napisał/a:

"ruchają się, ruchają! nagrać to muszę koniecznie z swoim przezabawnym komentarzem"
to są myśli i czyny dorosłej osoby o poziomie umysłowo-emocjonalnym 15 latka, zgadnijcie czyj to wyborca...?



Miałem wyższe mniemanie o Halmanie.
Zgłoś
Avatar
CbK 2022-07-21, 14:09 5
Figlarz_ napisał/a:

Jebane zwierzęta.



A wiesz, że Twój ojciec też jebał Twoją matkę, żeby Cię mogła potem w bólach wysrewać?
Ta para robi to w dużej odległości od ludzi, dyskretnie. Nie ich wina, że jakiś zbok ich nagrywa.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-07-21, 14:27 3
CbK napisał/a:

Ta para robi to w dużej odległości od ludzi, dyskretnie.



to ja nie chcę znać twojego otoczenia...
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-07-21, 15:20
w morskiej wodzie to będzie piekło
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2022-07-21, 15:28 5
Halman napisał/a:

"ruchają się, ruchają! nagrać to muszę koniecznie z swoim przezabawnym komentarzem"
to są myśli i czyny dorosłej osoby o poziomie umysłowo-emocjonalnym 15 latka, zgadnijcie czyj to wyborca...?


Taki debil jesteś czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-21, 17:33
Pedator napisał/a:

Godny nastepca Tomasza Knapika.



Nie bluźnij synu.
Zgłoś
Avatar
LouisCyphre 2022-07-21, 21:20
Komentarz jest dogrywany do filmu. Wpiszcie w wyszukiwanie tematów nazwę "Turnus" to znajdziecie inną jego próbkę. Z pewnością to nie wyjątkowe szczęście gościa, że co krok gdzie wyjrzy to się ruchają i na bieżąco komentuje co widzi.
Zgłoś
Avatar
focusek 2022-07-21, 22:11 1
DziQ1916 napisał/a:

proste wiadomo że chodzi o wyborcę platformy / tuska



napewno taka sama kurwa z pisu jak ty gamoniu jebany, zaraz przy swoi pisie z glodu zdechniesz, i dobrze.
Zgłoś
Avatar
mundek_zks 2022-07-21, 22:24
Gdzie taka plaża jest w Chorwacji??
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-07-22, 0:27 2
focusek napisał/a:

napewno taka sama kurwa z pisu jak ty gamoniu jebany, zaraz przy swoi pisie z glodu zdechniesz, i dobrze.



Właściwie, to ja się bałem, że z głodu zdechnę, jak rządziło PO. Po ich przegranych wyborach mi przeszło.
Ogólnie mówiąc, pamiętam, że tusck zawsze miał ludzi w dupie. To powinni pamiętać wszyscy, aby do niego nie wracać.
Zgłoś
Avatar
zygmuntt 2022-07-22, 12:39
Maluchem do Chorwacji pojechali.
Zgłoś
Avatar
eMTe87 2022-07-22, 16:07
Kamerujący sam będzie marszczył kuśpete. Niby że na potrzeby internetu... Boli że jedyne co posuwa to rękę w łazience
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-08-11, 22:57
mwaski napisał/a:

Na bank taki, który wierzy, że od początku 2019 roku mamy największą inflację w EU z powodu covida i napaści ruskich na Ukrainę



Ja nie wierzę. Wiem że to wina polityki unii, jebanych niemców, ciotowatych francuzików i dodatkowo naszych POjebanych tuskaczy, kopaczy itp. Wiem że Polska jest w unii po to, aby mieli kogo dymać. Inaczej w życiu byśmy tam nie weszli. Każdy kto jest za tuskaczem jest zdrajcą Polski i w życiu zdania nie zmienię. P.S. nienawidzę rządów pisiorów. A ostatnie zmiany w przepisach drogowych powodują u mnie, chęć zajebania kaczorowi w mordę.
Zgłoś