18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Januszeria marketingu
~Velture • 2024-09-13, 23:14
Aż nie wiem jak to kurwa skomentować...

Pracowałem tam jako analityk... zarabiałem minimalną... jak każdy inny zdalny niepełnosprawny pracownik (wtedy brali na mnie ok 11k pln miesięcznie a płacili minimalną - zatrudniali tylko takich jak ja z 4x odpisem PFRON i każdemu płacili minimalną)... mój przełozony zarabiał minimalną i jego przełozony też minimalną... więc nawet nie było aspiracji aby się wybijać.

Każdy szeregowy pracownik którego widzicie w sklepie stacjonarnym zarabia minimalną krajową (pracownicy stacjonarni mają też niewielką prowizję/bonus/premię od sprzedaży).

W grudniu dostaje się premię świąteczną. 300zł w 2 bonach. Jeden bon 200zł na wszystko (poza kartami przedpłaconymi) oraz drugi 100zł na produkty marek własnych media expert.
Znaczy tyle dostawaliśmy wszyscy.

Skończył mi się okres na papierze gdzie nie mogłem o tym gadać jawnie więc jak zobaczyłem dzisiaj tę fotkę to postanowiłem wrzucić i opisać jak ta firma traktuje pracowników i ile im płaci.

Ten billboard pokazuje mentalność tej patologii jaka tam panuje.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-15, 13:01 2
eliveruss napisał/a:

Jedyne, co Ci mogę doradzić, to jeśli nie chcesz być wykorzystywany jako inwalida, to próbuj iść w IT. Wszystkie firmy nastawione na inwalidów, to po prostu czysty wyzysk. Zamknij się na rok w piwnicy, nakurwiaj kursy na Udemy po 6-10h dziennie, oglądaj youtuba, czytaj różne fora i zagłębiaj się w temat, zrób jakieś projekty i próbuj iść na intern/junior deva, UI/UX designera albo nawet na jakiś support. Będzie trochę zapierdolu mentalnego i miliard porażek przy wysyłaniu 100 CV w miesiącu, ale w tym kraju chyba się nie da... Zobacz, może po miesiącu się okaże, że to polubisz, wiele nie stracisz, zawsze coś nowego poznasz



Od roku pracuję jako Specjalista ds. Administracji Systemów i Projektów Informatycznych w zupełnie innej firmie, w której nawet nie mieli pojęcia o korzyściach jakie są ze mnie finansowe.
Stacjonarnie na 2 piętrze w budynku bez windy pracuję.

Tylko jak się było na wózku inwalidzkim (zanim miałem protezę) i straciło się większość źródeł dochodów to szukałem jakiejkolwiek pracy za jakiekolwiek pieniądze.
Nie miałem wyboru i nóż na gardle więc zgodziłem się na minimalną aby przeżyć w jakikolwiek sposób.

Teraz mam spory wybór.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
blackburn 2024-09-15, 21:27
Mam kumpla który tam pracujejaki sprzedawca z 6-7lat ? Nie ma minimalnej, a z premiami wychodzi niekiedy po 8k. Więc chyba nie tak źle.
Czepiając się minimalnej, zawsze mnie dziwi, jaką ameba zyciawą w dzisiejszych czasach trzeba być, lub na jakim wypizdowiu mieszkać, aby iść do roboty za taka kase...
Nikt kogo znam nigdy po zakończeniu edukacji w szkole sredniej nie pracował za minimalna. Może dlatego większość z nich ma dobre posady, firmy, lub zarabia w inny sposób przyzwoity hajs.
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-09-15, 22:14
@Montana1:

Montana1 napisał/a:

A ja mam 14k na ręke za poganianie takich jak ty nic nie robiąc fizycznie, oprócz grafików i bycie chu**jem dla bydła



On ma 14k na rękę ale w piątkowy wieczór siedzi przed kompem i komentuje chujowe wrzuty na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Montana1 2024-09-15, 22:55
Cosmo00 napisał/a:

@:
On ma 14k na rękę ale w piątkowy wieczór siedzi przed kompem i komentuje chujowe wrzuty na sadolu.



Na Sadistic jestem już kilkanaście lat, codziennie przeglądam w wolnej chwili na telefonie. Na "kompie" od kilku lat nigdy a w piątkowy wieczór akurat piłem brandy i niepotrzebnie dodałem komentarz, bo lepiej byłoby jakbym miał gorzej od Ciebie a tak to tylko dosrać chcesz, nic innego nie potrafią co niektórzy. Np ja
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-16, 17:55
Montana1 napisał/a:

Na Sadistic jestem już kilkanaście lat, codziennie przeglądam w wolnej chwili na telefonie. Na "kompie" od kilku lat nigdy a w piątkowy wieczór akurat piłem brandy i niepotrzebnie dodałem komentarz, bo lepiej byłoby jakbym miał gorzej od Ciebie a tak to tylko dosrać chcesz, nic innego nie potrafią co niektórzy. Np ja



Mogłeś chociaż dać na zrzutkę na sadola 50zł żeby mieć przynajmniej srebrną odznakę a nie 10zł.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Montana1 2024-09-17, 6:59
Velture napisał/a:

Mogłeś chociaż dać na zrzutkę na sadola 50zł żeby mieć przynajmniej srebrną odznakę a nie 10zł.



Nie chciałem srebrnej odznaki, nawet nie wiem gdzie one są. A mam komu dawać, dla Ciebie na nogę też coś tam dałem
Zgłoś
Avatar
TheWatcher 2024-09-20, 21:59 1
jedynymi osobami które tam zarabiaja lepiej niż inni to prezes i cleo😂
Zgłoś
Avatar
JaneKKK 2024-09-29, 21:21
Ale Wy pierdolicie o tej minimalnej, minimalna na sklepie to zarabia ameba umysłowa która nie potrafi odróżnić czajnika od kosiarki, i tacy zazwyczaj wylatują po 3 miesiącach. MediaExpert aktualnie daje największe możliwości zarobkowe ze wszystkich tego typu firmach. @~Velture Twoja niepełnosprawność chyba dotyczy intelektu a nie ciała skoro mówisz, że Ty i 2 stopnie wyżej lecieliście na najniższej.
Zgłoś
Avatar
Petebb 2024-10-05, 5:55
Montana1 napisał/a:

A ja mam 14k na ręke za poganianie takich jak ty nic nie robiąc fizycznie, oprócz grafików i bycie chu**jem dla bydła



A ja mam 14.5k na reke, do tego praca jaka lubie
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl 2024-10-10, 10:12
Trzeba było do szkoły iść i się uczyć, to teraz narzekasz że minimalną dostajesz! Ahahaha, zapierdalaj raz raz bo na paczuszkę czekam!
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów