18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
maxvolumePL 2013-02-13, 11:39 28
No i kurwa następny! Zamiast pokazac kierowcy że jest jebitna jama, to nagrywa. I prawidłowo
Zgłoś
Avatar
Vanderkize 2013-02-13, 11:45 11
Człowiek sadistica, poczekał, aż wykurwi, a potem pobiegł nakręcić trupa i wrzucić dalszą cześć na harda.
Zgłoś
Avatar
nickerus 2013-02-13, 11:55 53
TomdeX napisał/a:

Nie narzekajmy na stan naszych dróg, gdzieniegdzie jest jeszcze gorzej...



Nie narzekajmy też na rząd bo inni mają gorzej.
Nie narzekajmy na pocztę, prawo itd itd.

Chuj, ja tam będę narzekał jak coś mi się nie spodoba.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-02-13, 12:29 1
bez kitu ale chamisko.
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-02-13, 12:37
za dużo filmów skurwiel się naoglądał ;p
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-02-13, 14:38
na ukrainie to drzewka w dziurach na drodze sadzą, bo jak wjedziesz w taką to śmierć na miejscu
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-02-13, 14:39
mają dobry materiał na zdobycie odszkodowania od zarządcy drogi.
Zgłoś
Avatar
grsowy 2013-02-13, 14:50
cudaczne zawieszenie.. Piórowe, że go tak wybiło ?
Zgłoś
Avatar
ambekground 2013-02-13, 14:54 1
Ewidentnie bez telemarku..
Zgłoś
Avatar
lazl0 2013-02-13, 15:19 6
Brak mi slow koleś sobie skocznie zrobił obejrzyjcie to dokładnie, to nie jest dziura!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-02-13, 16:00 1
TomdeX napisał/a:
Nie narzekajmy na stan naszych dróg, gdzieniegdzie jest jeszcze gorzej...

Nie narzekajmy też na rząd bo inni mają gorzej.
Nie narzekajmy na pocztę, prawo itd itd.

ch*j, ja tam będę narzekał jak coś mi się nie spodoba.

i pewnie ze tak bo po co być optymista lepiej skatować sie nerwowo a potem do lekarza i oczywiscie w kolejce do niego dojebać słuzbie zdrowia ajak przecież to podobno polska mentalnośc choć ja twierdze ze to postkomunistyczna trauma
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2013-02-13, 16:27 5
zerwikaptur napisał/a:

TomdeX napisał/a:
Nie narzekajmy na stan naszych dróg, gdzieniegdzie jest jeszcze gorzej...

nickerus napisał/a:
Nie narzekajmy też na rząd bo inni mają gorzej.
Nie narzekajmy na pocztę, prawo itd itd.

ch*j, ja tam będę narzekał jak coś mi się nie spodoba.

zerwikaptur napisał/a:
i pewnie ze tak bo po co być optymista lepiej skatować sie nerwowo a potem do lekarza i oczywiscie w kolejce do niego dojebać słuzbie zdrowia ajak przecież to podobno polska mentalnośc choć ja twierdze ze to postkomunistyczna trauma



Polską mentalność to właśnie wy teraz pokazujecie. Prawda jest taka że jest totalnie źle, moi rodzice nawet za komuny takiego syfu nie pamiętają. To właśnie nowoczesne chore Polskie myślenie typowych Lemingów itp. Zamiast sobie uświadomić jak bardzo źle jest to wy brniecie i przytakujecie jak potulne baranki naszemu premierowi. O czym mówię?
- Podniesienie podatku do 23% a w niedalekim czasie planowane do 25%. Co ludzie na to? TAK TAK DOBRZE PANIE PREMIERZE.
- Zabranie becikowych, kuroniówek do około 210zł, planowane wprowadzenie podatku za (deszcz) opady gruntowe i co Polacy na to TAK TAK DZIĘKUJEMY BARDZO PANIE PREMIERZE
- Zwiększenie wieku emerytalnego do 67roku życia a planowane jeszcze wyżej, obniżenie progu 1klasy podstawowej o rok (planowane) tylko po to żeby szybciej poszli do pracy... i co ludzie jak siedzieli w domach tak siedzą nic nie robią.
Za dawnych czasów jak coś było nie tak to wychodzili na ulice dziesiątkami tysięcy, a teraz państwo się rozleniwiło i ma w dupie że zamykają przedsiębiorstwa, stocznie,cukrownie, sprzedają twierdzę modlin, a FSO chcą sprzedać Włochom po raz pierwszy wstydzę się za ludzi w państwie, a nie za rząd że nie potrafią nic z tym zrobić. Jak najbardziej popieram wypowiedź nickerus-a tylko zamiast mówić powinniśmy jakoś zacząć działać
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-02-13, 16:47
Japa?
Kolejny wymysł ludzi, którzy chodzą na pole.
Zgłoś
Avatar
BlackRaven45 2013-02-13, 17:19
I niech mi ktoś kurwa teraz nie wmawia że stan nawierzchni nie wpływa na bezpieczeństwo kierowców do kurwy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie