18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Japanese Bug Fights
KociBolec • 2013-05-23, 0:03
Chcę wam zaprezentować japońskie walki owadów, niby nic specjalnego a fajnie się patrzy jak 2 owady zamknięte w terrarium napieprzają się ile wlezie. Film jest japoński więc w tle są dziwne japońskie wrzaski, dlatego proponuję oglądać bez dźwięku.



Link do reszty filmów PYK!

Chcę dodać że szukałem po tagach ale nie znalazłem.
Zgłoś
Avatar
Catch_22 2013-05-23, 0:16 1
Robaki możesz mieć w dupie, to są owady
P.S ta modliszka taka mała, czy ten szerszeń ( czy jakaś azjatycka pszczółka)to taki skurwiel?
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2013-05-23, 0:28 6
Ta, i to całkiem konkretny skurwiel z całkiem konkretnym pancerzem.
To tak zwany szerszeń azjatycki który jest chyba największą osą na świecie, bardzo niebezpieczną. Na ogół wpierdala modliszki i inne owady więc to, że ją rozjebał na tym filmiku nie jest odkryciem ameryki ale cóż, skośni mają frajdę.

Jako ciekawostke dodam, że kiedyś czytałem jak zwykłe pszczoły rozjebały całe gniazdo takich szerszeni a mianowicie pocierały się w locie o nie w skutek czego szerszenie gotowały się same w sobie ze względu na swój duży pancerz. Pojebana natura.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-23, 0:54 14
@speedballwtf

pojebałeś wszystko jak się dało.
Szerszeń zwiadowca oznacza znaleziony ul pszczół, żeby inne szerszenie mogły przeprowadzić atak.
Pszczoły nie w locie tylko w ulu obskakują masowo szerszenia i podnoszą temperaturę swojego ciała tak, że skurczybyk się gotuje.

to tak w skrócie filmik, który widziałeś.
Zgłoś
Avatar
zlomiarz666 2013-05-23, 9:52 22
Speedballwtf napisał/a:

Ta, i to całkiem konkretny skurwiel z całkiem konkretnym pancerzem.
To tak zwany szerszeń azjatycki który jest chyba największą osą na świecie, bardzo niebezpieczną. Na ogół wpierdala modliszki i inne owady więc to, że ją rozjebał na tym filmiku nie jest odkryciem ameryki ale cóż, skośni mają frajdę.

Jako ciekawostke dodam, że kiedyś czytałem jak zwykłe pszczoły rozjebały całe gniazdo takich szerszeni a mianowicie pocierały się w locie o nie w skutek czego szerszenie gotowały się same w sobie ze względu na swój duży pancerz. Pojebana natura.


Tak bardzo Ci sie wszystko pojebało
Tutaj masz, jak bardzo pszczółki maja przejebane jak nie uda im sie zabic zwiadowcy i posprzatac po nim..


A tutaj jak zabijaja samego zwiadowce wibrując dupami:


A i na koniec dodam, ze głownym daniem w jadlospisie sa właśnie larwy pszczółek. Pozdro szejset!
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2013-05-23, 13:18
@up ano masz racje, popierdoliło mi się zdrowo. Ale wiedziałem, że coś jest z tym ciepłem. Stary materiał
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-23, 14:10
i tak obrońcy zwierząt zaraz się zjadą i będą pierdolić swoje smuty
Zgłoś
Avatar
Saczer 2013-05-23, 15:15
w pokemonyn się bawią kitajce
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-05-23, 15:31
Modliszka w pierwszej rundzie wygrywała na punkty, ale szerszeń wziął ją na kondyche.
Słyszałem że następnym jego przeciwnikiem ma być Najman
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2013-05-23, 15:42


Już zaczynam sie przygotowywać do gali ...
Zgłoś
Avatar
v................o 2013-05-23, 16:15
od początku byłem za szerszeniem!
Zgłoś
Avatar
killer1678 2013-05-23, 17:12
To już było , wyje*ać .
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-05-23, 17:43
killer1678 napisał/a:

To już było , wyje*ać .



hue hue hue... czuję warna <3

Marcin w ostatnim wywiadzie mówił że 'wierzy w siebie, ale niech wygra lepszy!'
Zgłoś
Avatar
555pacio555 2013-05-23, 18:53
Napisze ze modliszki są drapieżnikami polującymi z zaskoczenia, tutaj tej przewagi została pozbawiona chociaż podejrzewam ze i tak wynik by sie nie zmienil...
Zgłoś