18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tylko z dźwiękiem ;)


2019-12-07, 18:47

2019-12-07, 19:08
Klasyczny gołąbek :D

2019-12-07, 19:40
Zakochałem się.

2019-12-07, 21:13
@HAL9000/2

Wyjdź do ludzi i przestań wmawiać sobie ze wszystko to pedalstwo. Przykre życie musisz mieć ze wszystko to dla ciebie pedalstwo.

2019-12-07, 21:27
Żółtki to jednak popie**olona rasa w każdym calu i nie ważne czy to japończyk chinczyk czy mongoł każdy kto ma skośne oczy i 1,60m wzrostu jest poj***ny do kwadratu... :-/

2019-12-07, 21:35
otomin napisał/a:

@HAL9000/2
Wyjdź do ludzi i przestań wmawiać sobie ze wszystko to pedalstwo. Przykre życie musisz mieć ze wszystko to dla ciebie pedalstwo.



Ale @HAL9000/2 ma tu racje to jest pedalstwo..... Ty widziałeś tych ludzi? Bo ja tak i myślałem że to jakiś zjazd pedałów......kiedy ja wyrywałem laski to oni siedzieli i jako jedyny gadałem normalnie po ludzku kiedy oni pie**olili jakieś nie stworzone rzeczy.....

:-/

Tak na prawde to byłem tam tylko dla darmowego browara i obczajać a wyszłem z 10 browarami w plecaku i lodem w kiblu.... k***a tylu niewidomych to w życiu nie widziałem... Jeszcze troche a typo by stracił konsole i z 4 telefony by im sfantowali ale dla mnie było to już zbyt kreatywne

2019-12-07, 21:47
silwerbalk napisał/a:

Ale @HAL9000/2 ma tu racje to jest pedalstwo..... Ty widziałeś tych ludzi? Bo ja tak i myślałem że to jakiś zjazd pedałów......kiedy ja wyrywałem laski to oni siedzieli i jako jedyny gadałem normalnie po ludzku kiedy oni pie**olili jakieś nie stworzone rzeczy.....

Tak na prawde to byłem tam tylko dla darmowego browara i obczajać a wyszłem z 10 browarami w plecaku i lodem w kiblu.... k***a tylu niewidomych to w życiu nie widziałem... Jeszcze troche a typo by stracił konsole i z 4 telefony by im sfantowali ale dla mnie było to już zbyt kreatywne



Lodem w kiblu a co któryś japoniec ci loda zrobił pedale ?

2019-12-07, 21:56
teraz wiem czym dla japonek jest boski wiatr

2019-12-07, 21:57
zomos napisał/a:

Lodem w kiblu a co któryś japoniec ci loda zrobił pedale ?



hahaha może on japońcowi :amused:

2019-12-07, 22:18
zomos napisał/a:

Lodem w kiblu a co któryś japoniec ci loda zrobił pedale ?



Czy ty wiesz o jakiej grupie jest ten baner/mem.... O j***nych piwniczych otaku i byłem z 8 10 lat temu na takiej zj***nej imprezie u jakiegoś typa pokemona tak z deka się tam z znajomym wpie**olili na chama ale nikt nic nie powiedział jak przynieśliśmy piwo i 0,5 by nie wyść na ch*ji i się dać kupić a potem wyskoczyła misja z opie**alaniem ich z piwek a potem kumpel mi wysłał esa że ma zamiar fantować konsole i telefony bo towarzystwo już odpadło a właścicel meliny gdzieś się zapodział odpisałem mu że to za duże ryzyko przypaponienia konsekwencji ale za to mam browary w plecaku i coś jeszcze to możemy kontynułować gdzieś indziej naszą podróż....... A loda mi zrobiła nawet nawet ładna kasztanka lekko napie**olona ale do pysia hab to potrafiła a ty zaraz.....

:roll:

ProVVe napisał/a:

hahaha może on japońcowi



Mnie nie interesują twoje marzenia seksualne......

:roll:

2019-12-07, 22:21
silwerbalk napisał/a:

Czy ty wiesz o jakiej grupie jest ten baner/mem.... O j***nych piwniczych otaku i byłem z 8 10 lat temu na takiej zj***nej imprezie u jakiegoś typa pokemona tak z deka się tam z znajomym wpie**olili na chama ale nikt nic nie powiedział jak przynieśliśmy piwo i 0,5 by nie wyść na ch*ji i się dać kupić a potem wyskoczyła misja z opie**alaniem ich z piwek a potem kumpel mi wysłał esa że ma zamiar fantować konsole i telefony bo towarzystwo już odpadło a właścicel meliny gdzieś się zapodział odpisałem mu że to za duże ryzyko przypaponienia konsekwencji ale za to mam browary w plecaku i coś jeszcze to możemy kontynułować gdzieś indziej naszą podróż....... A loda mi zrobiła nawet nawet ładna kasztanka lekko napie**olona ale do pysia hab to potrafiła a ty zaraz.....



"Kontynułować"-k***a żenada pełną gębą

:lol:

2019-12-08, 00:46
To dziewczyny puszczają bąki? :shock:

Xs...........33
2019-12-08, 01:22
otomin napisał/a:

@HAL9000/2
Wyjdź do ludzi i przestań wmawiać sobie ze wszystko to pedalstwo. Przykre życie musisz mieć ze wszystko to dla ciebie pedalstwo.



To mem, czego nie rozumiesz?

2019-12-08, 12:29
[quote="silwerbalk"]kumpel mi wysłał esa że ma zamiar fantować konsole i telefony bo towarzystwo już odpadło a właścicel meliny gdzieś się zapodział

"Fantować" - tatuś pewnie garował stąd takie zwyczaje w rodzince... fantować bo towarzystwo naj***ne... typowy Seba syn k***y i zjeba.