18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Hyberius 2016-09-13, 23:10
Jak można zeżreć coś co się jeszcze rusza?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-13, 23:13 67
To co jemy i w jaki sposób zależy, tylko od tego jak zostaliśmy wychowani. Gdyby od małego pokazywali by ci, że najlepsze są jabłka jak się pierwsze osika, to byś to robił ze smakiem i dziwił się, że inni tak nie robią
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-09-13, 23:20 23
Tyle w temacie

Zgłoś
Avatar
The_Generat 2016-09-14, 8:31 17
"Tam się nie pierdolą z prawami zwierząt"

zwierzęta mają jedno prawo - dobrze smakować
Zgłoś
Avatar
samon 2016-09-14, 8:41 6
Bóg dał ludziom Japonki do ruchania i Japończyków do projektowania elektroniki - i to wszystko. Zaglądać ze zdziwieniem Japończykom (czy Chińczykom) do talerza to tak jak patrzeć jak żaba je muchy czy owca trawę.
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-09-14, 9:48 3
przynajmniej jest pewność że świeże...
Zgłoś
Avatar
kolens88 2016-09-14, 10:13 4
Bo Azjaci nie mają moralności i dlatego zanim zabiją psa to go biją kijem, obdzierają zwierzęta żywcem ze skóry i tak podają. Nie żal im zwierząt bo nie mają skrupułów wobec siebie nawzajem a co dopiero żaby.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-09-14, 10:17 1
Ciekawe czy ktoś pamięta jeszcze świeżonkę z cebulką i wódeczką zaraz po świniobiciu...

nowynick, zależy co nazywamy patologią. Jeśli dobrze pamiętam największa patologia była tam gdzie dzieciom nie wolno było z domu wychodzić. Nam pozwalano się napić alkoholu w 2 przypadkach: po biciu, i po zwożeniu węgla, ale... to jakieś 12 lat temu. Teraz ta tradycja wymarła, ostatni raz to chyba z 5 lat temu byłem przy biciu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-14, 10:20 1
Up

świeżonkę jak najbardziej, ale jeśli z wódeczką to albo masz 50+ albo patologicznych rodziców

No dobra zasadniczo masz rację, ja bicie pamiętam już tylko przez mgłę czasu - czasy kartek, mięsa w sklepach brak, jazda na wieś po świniaka i bicie na zapleczu, miałem z pięć, może osiem lat i nikt mi wódki nie dawał
Zgłoś
Avatar
8michal7 2016-09-14, 10:21 1
Zwróćcie uwagę, że zjada to kobieta. Moim zdaniem to rytuał przygotowania nastolatek do robienia gały.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-09-14, 11:08 3
Ja tam bym chętnie zjadł taką świerzyznę, tyle że bez tego obleśnego żabiego łba na talerzu. Żydzi uważają że ryba jest świeża, gdy jeszcze podskakuje na patelni, a gdy mówią między sobą to warto ich słuchać. Z żydami sprawa jest bardzo prosta. Trzeba robić dokładnie tak jak oni robią, a nie tak jak mówią. Przed wojną czosnek i cebulę żarli na potęgę, twierdząc że to dla Polaków niedobre, bo to żydowskie jedzenie.
To samo z muzułmanami. Żydzi i żydokomuniści w UE, krzyczą przyjmować uchodźców, precz z państwami Narodowymi. A sami w Izraelu nie dość że mają państwo Narodowe, to i po części wyznaniowe, a okupowanych Palestyńczyków trzymają za siatką.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-14, 12:13 1
janlew napisał/a:

Ja tam bym chętnie zjadł taką świerzyznę, tyle że bez tego obleśnego żabiego łba na talerzu. Żydzi uważają że ryba jest świeża, gdy jeszcze podskakuje na patelni, a gdy mówią między sobą to warto ich słuchać. Z żydami sprawa jest bardzo prosta. Trzeba robić dokładnie tak jak oni robią, a nie tak jak mówią. Przed wojną czosnek i cebulę żarli na potęgę, twierdząc że to dla Polaków niedobre, bo to żydowskie jedzenie.
To samo z muzułmanami. Żydzi i żydokomuniści w UE, krzyczą przyjmować uchodźców, precz z państwami Narodowymi. A sami w Izraelu nie dość że mają państwo Narodowe, to i po części wyznaniowe, a okupowanych Palestyńczyków trzymają za siatką.



no niby masz rację, ale napleta uciąć sobie nie dam!
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-09-14, 13:37 4
Tak jak ktoś pisał, kwestia wychowania i kultury.
Jakbyście dali Japończykowi powąchać kiszonego ogórka albo kapustę kiszoną to się zrzyga. Nam zapach nie przeszkadza, ba wpieprzamy aż nam się uszy trzęsą.

Co kraj to obyczaj.
Zgłoś
Avatar
Organista 2016-09-14, 14:53
mygyry napisał/a:

To co jemy i w jaki sposób zależy, tylko od tego jak zostaliśmy wychowani. Gdyby od małego pokazywali by ci, że najlepsze są jabłka jak się pierwsze osika, to byś to robił ze smakiem i dziwił się, że inni tak nie robią


Lepiej się, czy gdy znaki, interpunkcyjne stawiamy w odpowiednim. Miejscu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie