18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Roztopek 2023-06-27, 18:22 17
przynajmniej ładnie poprosił żeby go odjebali.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-06-27, 21:26 1
Tu tu tututututu tu tu
Piękne od początku do końca.
Warto.
Zgłoś
Avatar
PapaNurgle 2023-06-27, 22:46 3
Stare dobre samobójstwo z rąk policjanta
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-06-27, 23:47 4
Jak Albuquerque to pewnie naćpany niebieskim towarem
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2023-06-28, 0:11
Dokładnie.. Walter się zdenerwował
Zgłoś
Avatar
rybsony 2023-06-28, 0:28 2
Wiem wiem że zaraz będzie pierdolenie ale drogie Panie i Panowie czy nie wystarczyłby jeden celny strzał na początek np w nogę i zobaczyć czy koleś nadal ma ochotę na trochę ołowiu? Koło dostał w parę sekun z 8 czy 9 kul a był jakieś 7metrow od policjanta i wcale na niego nie wbiegał czy coś podobnegi
Zgłoś
Avatar
Kingu825 2023-06-28, 0:49 1
Czasem ich nie rozumiem nie można mu wjebać jednej lub dwóch kulek ostrzegawczych to by mu się może odechciało. Tylko odrazu cały magazynek.
Zgłoś
Avatar
idozino 2023-06-28, 1:33 1
rybsony napisał/a:

Wiem wiem że zaraz będzie pierdolenie ale drogie Panie i Panowie czy nie wystarczyłby jeden celny strzał na początek np w nogę i zobaczyć czy koleś nadal ma ochotę na trochę ołowiu? Koło dostał w parę sekun z 8 czy 9 kul a był jakieś 7metrow od policjanta i wcale na niego nie wbiegał czy coś podobnegi



apropo strzelania w noge - akurat jak policja używa broni to ma to za zadanie usunąć zagrożenie jak najszybciej więc nikt nie celuje w żadne ręce nogi bo po prostu trudno tam trafić + ktoś wyćpany/najebany to na nim to może wrażenia nie zrobić nawet xD więc wali się w +- w tors.

Ale to, że na wielu filmikach oni potrafią wyzerować magazynek albo i dwa w momencie jak ktoś ewidentnie po 2/3 strzałach już opada na ziemie i ma dosyć to dla mnie pozostaje zagadką xD Zwłaszcza jeśli jak tu widzą że typ bardziej niż im to sobie chce zrobić krzywdę.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2023-06-28, 2:07 1
rybsony napisał/a:

Wiem wiem że zaraz będzie pierdolenie ale drogie Panie i Panowie czy nie wystarczyłby jeden celny strzał na początek np w nogę i zobaczyć czy koleś nadal ma ochotę na trochę ołowiu? Koło dostał w parę sekun z 8 czy 9 kul a był jakieś 7metrow od policjanta i wcale na niego nie wbiegał czy coś podobnegi



Otóż mocium panie powodów jest parę.
1. W nogi/ręce ciężko trafić, nie warto ryzykować że rykoszet w coś/kogoś trafi.
2. W nodze masz naprawdę solidną żyłę udową razem z sąsiadką, tętnicą. Koniec końców to bydle zasila nasze nogi, którymi zapierdalamy całe życie. Spore to i uszkodzenie tego może Cię szybko wymeldować.
3. Po jaką cholerę ma myśleć za debila, skoro debilem nie jest? Nie każdy jest tak elastyczny umysłowo umieć myśleć za każdego. Tacy zresztą nie pracują jako policjanci

Dodałbym jeszcze, że nie wiadomo czy chłop nie nawciągany/chory na głowę ale trochę to się łączy z punktem 3 (inny stan świadomości).
Zgłoś
Avatar
Pitok 2023-06-28, 10:48 1
Trochę nie rozumiem. Gość jest daleko, trzyma nóż przy szyi, a więc po wuj walą cały magazynek? Jeszcze jeden nabój gdzieś w nogę czy coś. Ogólnie nie ogarniam.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2023-06-28, 13:38
PapaNurgle napisał/a:

Stare dobre samobójstwo z rąk policjanta



Jak już kiedyś zaznaczałem, oni wolą być odstrzeleni, niż potem zadawać się z tym całym miłosiernym systemem, policyjno, więzienniczo, humanitarnym.
I ja im się wcale nie dziwię.
Zgłoś
Avatar
przemek123156 2023-06-30, 15:12
A później przyjeżdża śmieciarka i zabiera...
Zgłoś