18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Jarek Zbaw Polskę
DarthV • 2012-11-28, 8:39
Z dzisiejszego "Metro":
"Jarosław Kaczyński pisze książkę.
Książka prezesa PiS ma być wydana wczesną wiosną.
Kaczyński opisze swój pogląd na III RP i zmiany w Polsce po 1989r.
Przedstawi też pomysł na rządzenie."

Stephen King, Dean R. Koontz oraz Graham Masterton wyrazili zaniepokojenie niespodziewaną konkurencją.
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-11-28, 18:57 1
Już zaczyna kampanię hehe Średnia wieku czytelników tej książki szacowana jest na ok 75 a 85 lat!! Ja zabronił bym osobom powyżej 80lat głosowania bo i tak za chwilkę kipną a my będziemy się męczyć z debilami przez 4 lala!
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-11-28, 18:57
Bronek książki nie napisze bo by na poprawki błędów ortograficznych by nie zarobił.No a Donald wyprowadza Polskę z bagna i dołka to czasu nie ma.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-28, 19:04 1
DioniZy napisał/a:

Już zaczyna kampanię hehe Średnia wieku czytelników tej książki szacowana jest na ok 75 a 85 lat!! Ja zabronił bym osobom powyżej 80lat głosowania bo i tak za chwilkę kipną a my będziemy się męczyć z debilami przez 4 lala!



75? To trochę jeszcze poczekasz, ja mam 21 i płynnie czytam, muszę być geniuszem!
Zgłoś
Avatar
KlotorKurwa 2012-11-28, 19:10 1
Pędzi pociąg historii,
Błyska stulecie - semafor.
Czwartej RP nie trzeba glorii,
Nie trzeba szumnych metafor.
Potrzebny jest Maszynista,
którym jest On,
towarzysz, wódz, komunista,
Jarek - słowo jak dzwon!
Zgłoś
Avatar
Zihat1 2012-11-28, 19:27 9
DioniZy napisał/a:

Już zaczyna kampanię hehe Średnia wieku czytelników tej książki szacowana jest na ok 75 a 85 lat!! Ja zabronił bym osobom powyżej 80lat głosowania bo i tak za chwilkę kipną a my będziemy się męczyć z debilami przez 4 lala!



Póki co z debilami męczymy się od 5 lat
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-11-28, 19:42 1
Tytuł: "Moja walka"
Zgłoś
Avatar
mazin 2012-11-28, 19:46 14
Najżałośniejsze jest to, że prawa wyborcze mają przygłupy, które wierzą w każdą bzdurę podsuniętą do ich pustych łbów przez michnikową zgraję i łykają, niczym gąski, brednie o faszystowskim Jarku i ciemnogrodzkim pisie.
A prawda jest taka, że Jarek był drugim (pierwszym premier Olszewski), którego naprawdę się bali kolesie regularnie niszczący ten kraj. Bali się głównie dlatego, że mógł im popsuć interesy, polegające na dojeniu zniewolonej bandy przygłupów, która teraz nabija się z Kaczyńskiego. Nabija się z faceta, który chciał przywrócić odrobinę godności temu zdeptanemu, skurwiałemu krajowi i zacząć znów nazywać rzeczy po imieniu - zbrodię zbrodnią a zdrajcę zdrajcą. Łapownika łapownikiem a kurwę kurwą. Zrobili z niego faszystę, nacjonaliste, oszołoma i wariata i tyrana. A kiedy banda rudego bez problemu przepycha ustawę o zgromadzeniach masowych, kiedy ogranicza wolność słowa, wpisując od kodeksu karnego możliwość karania za głoszenie własnych poglądów, kiedy doi wszystkich coraz większymi podatkami, dopuszcza się kradzieży w biały dzień np. przy budowie autostrad czy stadionu narodowego - to ta hołota klaszcze, tupie i puszcza bąki, pusząc się z samozadowolenia i pierdoląc głupoty o faszystowskim Kaczorze. Za parę lat będziecie, drapiąc się po jajach, prosić o możliwość przejścia przez ulicę, która kiedyś była wasza - żeby dotrzeć do śmietnika i wygrzebać zeń coś do żarcia.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-28, 19:53 9
Wy, nędzne komusze pomioty nie możecie znieść tego, że człowiek tak genialny i wszechstronnie utalentowany przeleje na papier cząstkę zaledwie swojego intelektu. Zapewne boli was, że Wódz, Najprawszy z Prawych, Najsprawiedliwszy ze Sprawiedliwych wyda ksiązkę, w której wypunktuje bezliośnie wszystkie wasze zbrodnie. To On zdradzony nawet przez najbliższych współpracowników trwa na posterunku ku chwale i dobrobytowi naszej wspólnej Matki - Polski. On, z umysłem bardziej przenikliwym od twardego promieniowania rentgenowskiego nigdy nie da sobie wmówić, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Zgłoś
Avatar
GKC 2012-11-28, 20:02
Ludlum zrobiłby się czerwony z zazdrości, gdyby jeszcze żył.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-28, 20:25 2
Cytat:

A prawda jest taka, że Jarek był drugim (pierwszym premier Olszewski), którego naprawdę się bali kolesie regularnie niszczący ten kraj. Bali się głównie dlatego, że mógł im popsuć interesy, polegające na dojeniu zniewolonej bandy przygłupów, która teraz nabija się z Kaczyńskiego.



Nie rozsmieszaj mnie. Jesli sadzisz, ze Jarek do spolki z Leszkiem w jakikolwiek sposob przyczynili sie do poprawy sytuacji w Polsce, to jestes jeszcze wiekszy fantastą niz zwilennicy ryżego Donalda.

Przypomne ci: Byl rząd PiSu. Mieli wiekszosc w parlamencie. Pamietasz? Normalnie reforma za reformą szła, wtedy własnie spierdoliłem z tego kraju, bo stracilem resztke nadziei.

Jedyne rozwiązanie w obecnym stanie rzeczy: cały sejm i senat do dymisji, jednomandatowe okregi wyborcze i mozna cos zacząc naprawiac. Chociaz mysle, ze zakaz pełnienia funkcji publicznych dla obecnej wierchuszki bylby wskazany. Dla tych z lewa bezboznego, dla lewa poboznego i dla centra-lewowego.
Zgłoś
Avatar
jackoi 2012-11-28, 20:49
spoko, podobno gatunek to Science-Fiction
Zgłoś
Avatar
P................M 2012-11-28, 20:52
Super materiał na podpałkę w piecu. Mam nadzieje że będzie tani
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2012-11-28, 21:10 2
up nawet gdyby nie był to warto przeczytać , nie lubię ,,kurdupla'' całej jego partii i watahy katolii którzy są jego wyborcami , niemniej jednak za jego rządów nie licząc kilku naprawdę głupich ustaw , np jak ,,giertychowskie'' mundurki i kilku innych niedorzecznych nie zawsze też koalicjantowskich - czasami to były głupoty jego własnej parti , to po prostu za jego czasów szło ciężko ale w dobrą strone , nie lubie go i nie popieram wolałbym jednomandatowe okręgi wyborcze jak proponują zmieleni od kukiza , ale na dzień dzisiejszy to tylko ,, el kurdupel '' w polskiej polityce przedstawia dla mnie jakąś wartość rzetelność a przede wszystkim patryjotyzm , źle się dzieje w państwie polskim ...
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-28, 22:04
Loaloa napisał/a:

Wy, nędzne komusze pomioty nie możecie znieść tego, że człowiek tak genialny i wszechstronnie utalentowany przeleje na papier cząstkę zaledwie swojego intelektu. Zapewne boli was, że Wódz, Najprawszy z Prawych, Najsprawiedliwszy ze Sprawiedliwych wyda ksiązkę, w której wypunktuje bezliośnie wszystkie wasze zbrodnie. To On zdradzony nawet przez najbliższych współpracowników trwa na posterunku ku chwale i dobrobytowi naszej wspólnej Matki - Polski. On, z umysłem bardziej przenikliwym od twardego promieniowania rentgenowskiego nigdy nie da sobie wmówić, że białe jest białe a czarne jest czarne.



Browar cały się tobie należy, nie tam piwo!
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-28, 22:21
Mnie jedynie wkurwia to, że przy obecnych, żałosnych rządach ryżego bardziej się ciśnie Kaczyńskiego niż tą rudą kurwe. Też nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego ale mimo wszystko uważam, że on byłby 10 razy lepszym premierem niż Tusk. A najlepszym rozwiązaniem byłoby wywiezienie ich wszystkich do komory gazowej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie