18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jarocin '85
orzeszwmorde • 2012-08-14, 0:43
Najlepsze lata festiwalu.


Kawałek historii no i te twarze skute granitem
Jest to fragment dokumentu "Fala-Jarocin '85 Bez Cenzury".

Inny świat, inna Polska,inna muzyka no i przede wszystkim inni ludzie, nie było gimbusów
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-08-14, 3:13 5
Śruba nosił irokeza
bo był królem Jarocina
Śruba miał 3 gwoździe w nosie
naraz walił 4 wina
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-14, 6:46
teraz są gimbusy za jakieś 3 lata znowu będzie coś nowego tak jak było z dziećmi neo już ich nie ma teraz są gimby ludzie są popierdoleni

piwko za wstawke
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-14, 8:00 1
He he pamiętam resztę tego programu, Kukiz wtedy grał coś w stylu punk, ale chujowo mu szło, nadrabiał więc gadką i PiRem w TiWi, teraz przewędrował przez wszystkie style muzyczne ale dalej chujowo mu idzie muzykowanie Miło się też ogląda teraźniejsze gwiazdy za tamtych lat, które teraz narzekają jak to za komuny było BEE!, jaki to smutek, żałoba na ulicach, puste półki, głód, malaria, zaraza, a tymczasem na filmiku widac jak świetnie się bawią. 1985 to był piękny rok, bo urodził się wtedy jeden z najwspanialszych ludzi jakiego ziemia nosiła (jak nie wiecie kto - sprawdźcie sobie moją datę urodzenia
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-08-14, 8:50 22
Bloodwar pisze: "Miło się też ogląda teraźniejsze gwiazdy za tamtych lat, które teraz narzekają jak to za komuny było BEE!, jaki to smutek, żałoba na ulicach, puste półki, głód, malaria, zaraza, a tymczasem na filmiku widac jak świetnie się bawią."

Dla mnie jesteś bezmózgim chujjjjjKieem. Urodziłeś się w 85 roku i co ? Przypisujesz sobie tamte czasy? Srałeś w tetrowe wtedy i pierdów matki słuchałeś a nie JArocina.

Kolejna kwestia, to fakt, ze nie było wtedy debilu wesoło, szczególnie patriotom, którzy od lat 50-tych siedzieli na Rakowieckiej i wychodzili w tych "wesołych" latach na wolność bądź też nie, bo na UB zakończyli swoje życie. CH. ci w d...u...p...e cwelu, wesoły lemingu
Zgłoś
Avatar
Pseudolistonosz 2012-08-14, 11:00
6:08 Maciej Stuhr dobrze się zakamuflował w tej peruce
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-14, 14:46 1
@polslav - na Rakowieckiej nigdy nie siedział zaden patriota, siedzieli przeciwnicy systemu, a to są dwie różne rzeczy które nie zawsze się łączą. Prawdziwi patrioci byli w tym czasie w pracy, rypali nadgodziny żeby zapłacić za wikt i opierunek w państwowych ośrodkach zdrowia (min. na Rakowieckiej) zarówno dla pospolitych przestępców jak i dla "bohaterów". Czy któryś z "patriotów" - Tusku, Wałęsa, Kaczyński (ten żywy) - wielkich bohaterów opozycji - wygląda na zabiedzonego, zamizerowanego, katowanego? Siedzieli sobie wygodnie jak na wczasach a teraz spijają śmietankę dojąc państwową kasę (czyli to, czego Partia zabraniała im robić za znienawidzonej komuny) a lemingi takie jak Ty do dziś czekają na obiecany dobrobyt, demokracje, wolność i sto milionów dla każdego
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-08-15, 12:15
1.26 tyle wełny że sweter można zrobić
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-08-15, 20:24 2
Inne czasy, inny kontekst. Dzisiaj już takiego Jarocina być zwyczajnie nie może. Ale ciągle mamy fajne festiwale z Woodstockiem na czele. Jak zahaczamy o punkowców i tamtych czasach to polecam świetny wywiad z Pawłem Konjo Konnakiem (tym razem na sierio!)
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-08-15, 20:53 1
Kurwa, chciałbym wtedy tam być.
Zgłoś
Avatar
kubakon 2012-08-15, 20:59 1
Pozdrowienia z Jarocina
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-08-15, 21:18
browar za 51 TSA malo kto wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-08-15, 21:44
@bloodwar

ja się w 85 urodziłem i na 100% jestem najwspanialszym z tego rocznika . zreszta, wystarczy spojrzeć
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-08-15, 21:48 1
Bloodwar ty swoje a rzeczywistość swoje. Tak było świetnie i kolorowo, że aż wszystko zbankrutowało. Pod koniec dopłacali nawet do produkcji alkoholu. Na Rakowieckiej nie siedzieli patrioci? A Pilecki to kto był debilu?

Ciekaw jestem kto ci nalał tego czerwonego szamba do głowy. Mam nawet pomysł co zrobić z takimi jak ty- posłać na wyspę PRL II- codziennie zapierdalanie od świtu do nocy za równowartość paczki sucharów i medal ,,przodownika pracy", codzienna dawka propagandy jak to dobrze, na dokładkę ogólny smród, bród, szarość, ubóstwo i kompleksy względem reszty świata a ty gratis otrzymasz prawie nową meblościankę, zestaw kolekcjonerskich pudełek po fajkach i wpierdol od milicji.

Komunizm jest absolutnie jedną z najgorszych rzeczy jaką spłodził ludzki umysł, na równi z faszyzmem, nazizmem i kilkoma innymi. Rzygam jak widzę takie debilne komentarze wychwalające ten system, skoro nawet Urban i inne czerwone barony stwierdzają publicznie, że był do dupy. I jak w tym kraju ma być dobrze, ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-08-15, 21:48
Znowu tekst o gimbusach... Jakie to pojebane i już nawet nie śmieszne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie