18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
WAGA: 74 kg - przysiad: 367.5 kg, wyciskanie sztangi leżąc: 220 kg, martwy ciąg: 320 kg

Filmik przedstawiający historię Jarosława Olecha, polskiego multimedalisty w trójboju siłowym. Tylko jemu udało się zdobyć tytuł mistrza świata 12 razy z rzędu, po raz ostatni w tym roku, na zawodach w Norwegii, bijąc przy tym dwa rekordy życiowe, tym samym rekordy świata. W Polsce jest człowiekiem anonimowym. Mimo że polska reprezentacja w trójboju siłowym zdobywa wiele medali na arenie międzynarodowej, to nie mają z tego żadnych pieniędzy, a Polska woli wspierać piłkarzy nożnych, nie odnoszących żadnych sukcesów.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-25, 15:41 17
mamy najlepszych trójboistów i wyciskczy a kase ładuje się w pajacyków piłkarzyków to jest smutne w chuj

aaa i nie pierdol że nie mają z tego żadnych pieniędzy bo jednak nie pracują a z czegoś żyją
Zgłoś
Avatar
emilkaw12 2013-11-25, 15:57 3
Kto nie ma sponsora, ten nie ma i pieniędzy. W najlepszej sytuacji jest garstka trójboistów będących studentami - wtedy mogą liczyć na stypendia. Dlatego też kariera często kończy się po ukończeniu studiów. Pzkfits nie ma pieniędzy, niekiedy nie pokrywa nawet kosztów biletu lotniczego na zawody w innym kraju. Warto wspomnieć też o wysokiej eksploatacji sprzętu, np. bandaży.
No i chyba gdyby Olech miał z tego jakieś rozsądne pieniądze to nie wyjeżdżałby na budowę do Anglii...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-25, 16:45
Przecież seniorzy z tego co się orientuje też maja stypendia plus pieniądze za medale moge się mylić ale raczej tak jest

co nie co poczytalem i tak kurwa jest

nie są to takie pieniądze jakie być powinny ale jednak są
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2013-11-25, 16:51 5
Płaczecie z tym wspieraniem pedałków-piłkarzyków a wspierani są bo mają ogromną rzeszę cebulastej widowni. Zacznijcie oglądać reklamy podczas takich zawodów jak pokazane wyżej to i wsparcie się znajdzie a nie pierdolicie smutki
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-11-25, 16:57 5
Dopiero jakby zmienił obywatelstwo na np. niemieckie to polski związek zacząłby się nim interesować, oczywiście najpierw zostałby oczerniony za to, że śmiał je zmienić.
Zgłoś
Avatar
Adam1337 2013-11-25, 17:13
Chodzilem z nim na silownie w Kielcach
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-11-25, 17:37 3
Nie wiesz jak to jest? W Polsce nie szuka i nie promuje się się prawdziwych sportowców, tylko wyżelowanych cymbałów ganiających za skórzanym flakiem, którzy w dodatku nie potrafią go kopnąć. Bo taka moda.
Zgłoś
Avatar
Avekozka 2013-11-25, 17:41
Kumpel startuje w wyższej wadze, sukcesy między innymi Mistrzostwo Polski,po tym zakwalifikował się na Mistrzostwa Europy ....kazali mu wyłożyć 30 tysięcy żeby mógł wyjechać paranoja...
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-11-25, 18:46 2
właśnie wróciłem z siłowni gdzie jebnąłem klate i biceps jak to w poniedziałek i mam niezłą pompę, dla gościa szacun !
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2013-11-25, 18:47 3
niestety panuje takie dziwne przeświadczenie że piłka nożna jest naszym sportem narodowym, ale skąd to się wzięło? no idea Może Brazylia, już bardziej wszystkie kraje afrykańskie, ale my? Mamy np. żużel, mamy kilka innych sportów gdzie cokolwiek znaczymy, ale nie - piłka jest najważniejsza...
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-11-25, 20:53
Jebaniutki, silny jak tur. Szacun. Pełen szacun .
Zgłoś
Avatar
jaciefanzole 2013-11-25, 21:56
szacun ale myślałem ze sie zesra przynajmniej a tu taki zonk...;/
Zgłoś