18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Dalione 2009-12-25, 20:27
Orginalna szopka - taka właśnie powinna być puszczana i grana - wszędzie !
Zgłoś
Avatar
gumol 2009-12-25, 22:33 8
ukamienowali by go tylko w Polsce bo tu wszystko co ma jakiś związek z religią jest w chuj swiete i nie mozna z tego kpic... wszystko co jest zwiazane z "jedyną prawdziwa" religią chory naród, chorzy katole, chore podejscie do życia... codziennie budze się ze strachem ze mi na plecach mocher wyrośnie.
Zgłoś
Avatar
vladimirro 2009-12-25, 23:04
gumol napisał/a:

ukamienowali by go tylko w Polsce bo tu wszystko co ma jakiś związek z religią jest w chuj swiete i nie mozna z tego kpic... wszystko co jest zwiazane z "jedyną prawdziwa" religią chory naród, chorzy katole, chore podejscie do życia... codziennie budze się ze strachem ze mi na plecach mocher wyrośnie.



Na smoki tez poluja?
Zgłoś
Avatar
gumol 2009-12-25, 23:28
na smoki, czarownice, pokemony, elfy, heretykow, Masonow i Żydów slyszalem tez, ze jedzą dzieci i małe slodkie szczeniaczki.
Zgłoś
Avatar
BiolyMurzin 2009-12-29, 9:51
autor dodal "Powinni go ukamienować za takie bluźnierstwo "

hahaahah ukamieniowac to powinni polowe tych userow ;] i tych co na to naprawde zasluzyli (wejdz na hard)
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2009-12-29, 12:02
gumol napisał/a:

na smoki, czarownice, pokemony, elfy, heretykow, Masonow i Żydów slyszalem tez, ze jedzą dzieci i małe slodkie szczeniaczki.


No i zapomniałeś dodać że to mohery nasłały Voldemorta na Harrego.
Zgłoś