18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SzaraWydra 2014-01-31, 8:16
Nie ma to jak wkurwianie sąsiadów grą na perce :E
Zgłoś
Avatar
Tazz 2014-01-31, 8:18 3
Enzo_Gorlomi napisał/a:

jebać konfidentów
jak chce ciszy to niech sobie dom na odludziu wybuduje


Ale są sytuacje w których trzeba się dostosować bo jak np sąsiad dziecko o 19 uśpił to kurwa nie można mu muzą napierdalać, nie, nie i chuj. Ale są też przypadki jak włączysz sprzęt na połowę mocy o godzinie 15 bo wcześniej z roboty wróciłeś, a ktoś ci w ścianę nakurwia i wtedy należy wyjebać muzą na full
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2014-01-31, 8:37 17
Kurwa jak czytam komentarze na górze, to uświadamiam, że nie macie cząstki kultury.. Weekend, piątek wieczór OK sam nie słucham muzy cicho.. ale środek tygodnia, sam pracuję, sam wiem, że ludzie mają do pracy. Chcę posłuchać muzyki, nakładam słuchawki i słucham muzy aż łeb boli nie wkurwiając i nei przeszkadzając nikomu. Nazywa się to kultura.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-01-31, 8:57 2
Mój młody też gra na klawiszach. Zakłada słuchawki i jest cisza. Psy sąsiadów głosniej szczekaja niz on gra.
Zgłoś
Avatar
W3sT1992 2014-01-31, 9:29 1
Ja pierdole, wszystko podciągać pod kodeksy, wzywać policje z powodu pierdoły itp.? Czy wszyscy zapomnieli przed tymi kompami jak się dogadać z innymi ludżmi? Nie prościej wbić do muzykalnego sąsiada z czteropakiem, wyjaśnić mu kulturalnie w czym rzecz (o ile nie okaże się być kompletnym bezmózgiem, powinien zrozumieć) i będzie po problemie. Jeszcze podczas dłuższej nieobecności mieszkanie może nam później doglądać
Zgłoś
Avatar
robertoo 2014-01-31, 9:38
jebac takich marnych spiewakow didzeji itp, jebac kurwa idiotow z jebanym pieskami ktore zostawiaja na cale dnie ujadajace, jebac idiote ktory gdy w nocy dochodzi do -20 otwiera okno w piwnicy dla kotow czy chuj wie kogo, kurwa to te barany nie potrafia sie dostosowac do reszty ludzi w bloku wiec sami niech wypierdalaja, wole starych ludzi lukajacych ciagle przez okno niz kurwa takich baranow, jednemu juz w morde wyjebalem, to zaczal kozak wielce pluc mi na drzwi, znajde chuja od piwnicy to rece polame, bo ja kurwa na podlodze mam temp 14 stopni, stac sie kurwa bez skarpetek nie da
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2014-01-31, 10:21
Idziesz pierwszy raz i grzecznie, po ludzku prosisz o spokój - nic nie daje? Idziesz drugi raz i zaś grzecznie prosisz. Zaś nic nie daje? To uprzykrzasz frajerowi życie w każdy możliwy sposób, dzień w dzień, noc w noc... Oczy za oko, zęby za ząb. I chuj, że zemsta choć najsłodsza, czasem gówna ma smak. Widać, że nigdy nie mieliście problemów z takimi delikwentami, skoro zaraz zasłaniacie się artykułami z kodeksu karnego/cywilnego. Zasada jest prosta - nie rób innemu co Tobie nie miłe, ale gdy ktoś jest zbyt tępy, żeby to pojąć, to trzeba mu to dobitnie wytłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-31, 10:39 1
Gharotief napisał/a:

@ap@ap

Taaa, bo nie da sie zmienic godziny i daty na urządzeniu...

Baba na avatarze, i widac ze baba przy kompie, takiej glupoty dawno nie widzialem. Wierze, ze baba.... Nie musisz udowadniac...


Winxia111 napisał/a:

@Bloodwar
Zegarek można przestawić



Kurwa a co za problem włączyć TV na kanał informacyjny(TVN 24 itp) gdzie wyświetla się aktualna data i godzina i nagrać to kamerą jak ten wirtuoz napierdala w tz. porze nocnej .
I wasze argument o możliwości przestawienia zegara można teraz o kant dupy rozbić .
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-31, 11:00
@lith
Tutaj się akurat nie zgodzę. To popularny mit. Zwyczaj jest jednym ze źródeł prawa, a 22 zwyczajowo jest przyjmowana (chociaż może być to również inna godzina, przyjęta np w regulaminie spółdzielni) jako określony punkt, po którym następuje "czas na spoczynek" - ujęty w 51 KW. Co do ilość "produkowanych" dB z tego co pamiętam w nocy może być 30 a w dzień 40.

@rubu
Sprawa miała miejsce w "biały dzień" ? Jeśli tak, mandat został wystawiony bezprawnie. Mogłeś go nie przyjmować i walczyć o swoje w sądzie. Koszty postępowania sądowego nie są aż tak wysokie.
Zgłoś
Avatar
Aruś 2014-01-31, 11:06
@KlinikaAborcyjna
Kurwa a co za problem użyć dekodera z nagrywarką?
I twój argument o możliwości włączenia TV na kanał informacyjny (TVN 24 itp) gdzie wyświetla się aktualna data i godzina można teraz o kant dupy robić.
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-01-31, 11:13 1
Bo kurwa ciężko jest podejść do sąsiada i poprosić o ciszę.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-01-31, 11:37
A ja się cieszę, że mam normalnych sąsiadów... Głośno słucham muzyki od około 2 lat i jeszcze nikt się nie przyczepił. Tak samo nikt się nie przyczepia o naprawdę głośny remont w wieczornych godzinach u sąsiada. Za to moi rodzice kupili sobie domek jednorodzinny. Tam sąsiad mył swoje auto i miał cicho muzykę puszczoną. Babka z dwóch domów dalej (czyli moich rodziców>opuszczony dom> i dopiero od tej wiedźmy) przyleciała mu z awanturą, że ma to wyłączyć o.O Czyli z dwojga złego wolę siedzieć w bloku i słuchać muzyki normalnie...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-01-31, 11:43
Aruś napisał/a:

@KlinikaAborcyjna
Kurwa a co za problem użyć dekodera z nagrywarką?
I twój argument o możliwości włączenia TV na kanał informacyjny (TVN 24 itp) gdzie wyświetla się aktualna data i godzina można teraz o kant dupy robić.



Idź i jebnij się w głupi łeb debilu :p

Który dekoder z nagrywarką wyświetli ci program z przyszłości ?
Nagrywasz teraz i wzywasz policje też teraz , przyjadą za 5 może 10 minut i masz "gorący dowód" na to że sąsiad zakłóca ciszę nocną
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2014-01-31, 13:30 4


Zgłoś
Avatar
j................r 2014-01-31, 14:12
Spierdalaj cisza nocna jest o 22
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie