18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Jastrząb upolował Yorka
skwarkomen1 • 2013-11-03, 14:31
Atak jastrzębia na psa przy stadionie w Gdańsku



[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-11-03, 18:44 ]
Ciąg dalszy spotkania z panem wróblem.

Zgłoś
Avatar
hypocryte18 2013-11-04, 0:00
Tak to jest jak się szczura zamiast psa prowadzi na smyczy. Piwo dla ptaszka :]
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-11-04, 1:16
ale jaszczomp
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-11-04, 1:39 3
gdyby mojego pieska zaatakował i go zranił to obciąłbym chujowi te skrzydła
Zgłoś
Avatar
j.london 2013-11-04, 2:04 2
a ja tobie ręce bym pobcinał i razem z tym sierściuchem zakopał w ogródku.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-04, 4:23 4
j.london napisał/a:

a ja tobie ręce bym pobcinał i razem z tym sierściuchem zakopał w ogródku.


Jaki ból dupy. Pilnuj zjebane ptaszysko i wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
j.london 2013-11-04, 7:22 4
widzę debilu że problemy z czytaniem masz. Na stadionie i całym terenie obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Nie pucuj się tu łajzo z takimi komentami bo jakbyś mnie w 4 oczy spotkał to byś nawalił w zbroję i słowa z siebie nie wykrztusił kowboju klawiatury . Jesteśmy tam po to by takie lamusy jak ty nie musiały na meczu siedzieć w na obsranym przez gołębie krzesełku i jeść popcornu do którego nasrał miejski latający szczur.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-11-04, 9:23
jezu jaszczomp zbujca
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2013-11-04, 9:37
takie są skutki jak się ma szczekającego kota a nie porządnego psa. Owczarka by nie zaatakował

piorun22 napisał/a:

yorki są spoko


są pod warunkiem, że masz w pokoju ruszofe ściany, pościel playboya, i dużo maskotek bo to takie słitaśne
Zgłoś
Avatar
K................6 2013-11-04, 10:47
Kurwa nagle się wszyscy zesrali o jakieś pierdolone ptactwo niczym nie różniące się od pospolitego gołębia obsrajdacha a prawda taka, że jakby był to Wasz pies bo byście obsrali gacie i wołali o pomoc a międzyczasie ptaszek zjadłby Wam pieska
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-11-04, 12:06
Jakby mieli prawdziwego psa, a nie tresowanego szczura to by się to nie wydarzyło i jaszcząp by nie ucierpiał ;]
Zgłoś
Avatar
steelballs 2013-11-04, 13:43
Ciekawe czy dwa by uniósł... nawet się poświęcę i je wyprowadzę.
Zgłoś
Avatar
dsq2ccmcqlover 2013-11-04, 14:26
połowa filmiku to jakieś jebane dzieci, 'niebywałe' i 'twójptak?' powtarzane po 5 razy, a pies i tak przeżył, meh
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-04, 16:16 4
j.london napisał/a:

widzę debilu że problemy z czytaniem masz. Na stadionie i całym terenie obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Nie pucuj się tu łajzo z takimi komentami bo jakbyś mnie w 4 oczy spotkał to byś nawalił w zbroję i słowa z siebie nie wykrztusił kowboju klawiatury . Jesteśmy tam po to by takie lamusy jak ty nie musiały na meczu siedzieć w na obsranym przez gołębie krzesełku i jeść popcornu do którego nasrał miejski latający szczur.


Kozak w necie, pizda w świecie. Jak jest chujowy stadion to żadne ptaszysko nie pomoże. I powtarzam niech se pillnują tego jaszczompa tak żeby latał na stadionie a nie poza. Jak pizdy nie potrafią go wytresować to nie brać się za niego.
Zgłoś
Avatar
j.london 2013-11-04, 16:47
wyślę ci adres i zapraszam ciotuniu bo właśnie udowodniłeś że sam jesteś zerem i kowbojem klawiatury.
Zgłoś
Avatar
chrzanu34 2013-11-04, 17:14 3
ten jastrząb by już nie zyl jak by mi zaatakowal yorka i w dupie gleboko mam to ze jest pod ochrona czy czyjas wlasnoscia zajebal bym i tyle !!! w dupie mam tych co bronia jastrzeba cisna tej blondynce tylko szkoda ze ta blondynka nierozdeptala glowy temu orzełkowi i czekam aż ktoś się do mnie przy***e ... jastrzab
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie