18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Jastrząb upolował Yorka
skwarkomen1 • 2013-11-03, 14:31
Atak jastrzębia na psa przy stadionie w Gdańsku



[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-11-03, 18:44 ]
Ciąg dalszy spotkania z panem wróblem.

Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-04, 17:20 2
j.london napisał/a:

wyślę ci adres i zapraszam ciotuniu bo właśnie udowodniłeś że sam jesteś zerem i kowbojem klawiatury.


Haha, dostał w miękkie i ma ból dupy.
Zgłoś
Avatar
j.london 2013-11-04, 21:38 1
ty go będziesz miał jak przyjedziesz ale o czym tu mówimy. Oczywiście że nie przyjedziesz bo pewnie jesteś siedzącym przed kompem ciotowatym, pryszczatym kabanem walącym konia i żrącym tony chipsów. Przykro mi że życie tak cię doświadczyło ale lecz swoje kompleksy gdzie indziej Jeśli ktoś tu ma ból dupy to właśnie ty i zapewne żal ci ową dupę ściska bo mam ciekawszą pracę i życie. Niech zgadnę- król zmywaka w UK?
Zgłoś
Avatar
painkillach666 2013-11-04, 21:47
jakby mi jastrząb zaatakował psa to bym mu rozpierdolił głowe,
Zgłoś
Avatar
Caldemeyen 2013-11-04, 22:52
York to jest pod-pies. Są chujowe i tepe jak but, robią wkurwiający dzwięk.

Mam nadzieje że jastrząb wyszedł z tego cały a tej babie należy przypierdolić za stanięcie na skrzydło.
Zgłoś
Avatar
Schutsmann 2013-11-05, 0:13
piwo dla komentującego ) niebywałe, niebywałe... zaatakuje psa tyy
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-11-05, 3:02
Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale naprawdę patrzę na tą babę i kolesia jak na pie*rdolonych kretynów. Taka jest natura. Ptak polował. "Właściciel" zmieszany sytuacją nie powinien mówić "powinniśmy go bardziej pilnować" itp bo zwyczajnie nie może go upilnować. No ale rozumiem go w pewnym stopniu.

"Bo mógł dziecku na głowę skoczyć". No ku*wa typowa gadka niekumatych. Mógł też nasrać ci do oka i był byś ślepy. Wytrujmy je. Lew w afryce może wejść przecież niezauważony na statek i zjeść kogoś w Europie. Wytrujmy lwy.

Hołota.

Nie chcę być gołosłowny i powiem, że nam też atakowały zwierzęta. Też potrafiły wkurzać. Suma summarum myszołów czy jastrząb to nie czarnuch. Nie łudź się, że poślesz do szkoły i zmieni nawyki.
Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-11-05, 4:01 1
Macie

Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-05, 13:17
ja pierdole kudlate gowno mniejsze od kota nazwali chucky...
Zgłoś
Avatar
Luxferrus 2013-11-06, 2:31
Jebanego chomika mniej by było, a babie wpierdol się należy za deptanie po skrzydłach. Suka..
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-07, 19:23
j.london napisał/a:

ty go będziesz miał jak przyjedziesz ale o czym tu mówimy. Oczywiście że nie przyjedziesz bo pewnie jesteś siedzącym przed kompem ciotowatym, pryszczatym kabanem walącym konia i żrącym tony chipsów. Przykro mi że życie tak cię doświadczyło ale lecz swoje kompleksy gdzie indziej Jeśli ktoś tu ma ból dupy to właśnie ty i zapewne żal ci ową dupę ściska bo mam ciekawszą pracę i życie. Niech zgadnę- król zmywaka w UK?


Na chwilę obecną tylko ty ubliżasz więc kto tu niby leczy kompleksy ?
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-11-08, 10:31
@SQT tu masz rację j.london niech lepiej pilnuje ptaka, bo jak zaatakuje dziecko to już wesoło nie będzie. Ptak ptakiem york yorkiem, ale odpowiedzialność to podstawa.
Zgłoś
Avatar
Novik 2014-01-07, 11:56
jork to nie kurwa pies to szczur a ptaszka szkoda w chuj
Zgłoś
Avatar
jarazy2 2014-03-01, 9:40
jakiego psa?? kolo psa to to cos chyba nawet nie stało
Zgłoś