18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
Avatar
K................s 2011-10-18, 18:09
Pozdro dla wszystkich drajwerów jelcza
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-10-18, 18:18 9
I na chuj takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?
Zgłoś
Avatar
redox 2011-10-18, 18:40 18
Velture napisał/a:

Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?



ja pierdole... popisałeś sie.
Zgłoś
Avatar
Riv3n 2011-10-18, 18:44 7
Velture napisał/a:

I na chuj takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?


Jesteś taki tępy czy żartujesz? Mam nadzieje że to drugie bo tylko jakiś pojeb wierzy że wszystko co jest wrzucone do internetu pochodzi od autora.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-10-18, 19:08 8
chopy wyngiel wiezo ?
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-10-18, 19:09 2
Velture napisał/a:

I na chuj takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?



Też sobie go zjadę. Ty cieciu malinowy, bucu, zwyrodnialcu, durnoto, siurku, mamałygo, cepie.

A co do filmiku. Polecam jakiś podmiejski PKS Tam dopiero są atrakcje
Zgłoś
Avatar
G................9 2011-10-18, 20:18 2
kaiel napisał/a:

chopy wyngiel wiezo ?



1:48
Pado, że kamień załadowany chopie!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-10-18, 20:45
Riv3n napisał/a:


Jesteś taki tępy czy żartujesz? Mam nadzieje że to drugie bo tylko jakiś pojeb wierzy że wszystko co jest wrzucone do internetu pochodzi od autora.


To na chuj takie kurwa gówno wrzucasz? Onanizujesz się przy tym czy jest to dla ciebie zabawne w chuj? Jakiś kurwa prostak jedzie chujowym gównem a ty to wrzucasz bo myślisz ,że jest to śmieszne? Przebiłeś Karola z Familiady.

Co w tym filmie jest śmiesznego, zabawnego, sadystycznego? Czym się kierowałeś wrzucając takie gówno na sadola?

PS> Tagi wymiatają....
Zgłoś
Avatar
Riv3n 2011-10-18, 21:19
Velture napisał/a:


To na chuj takie kurwa gówno wrzucasz? Onanizujesz się przy tym czy jest to dla ciebie zabawne w chuj? Jakiś kurwa prostak jedzie chujowym gównem a ty to wrzucasz bo myślisz ,że jest to śmieszne? Przebiłeś Karola z Familiady.

Co w tym filmie jest śmiesznego, zabawnego, sadystycznego? Czym się kierowałeś wrzucając takie gówno na sadola?

PS> Tagi wymiatają....


Jeżeli ci się nie podoba filmik to po co tu wchodzisz po raz któryś i piszesz jakieś pojebane komentarze o waleniu ? Jak masz jakieś zajebiste filmiki to proszę o wrzucenie a jak nie to wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-10-18, 21:36
Taki masz wielki problem z odpisaniem co w tym filmiku jest takiego fajnego ,że go tu dałeś? Ja się pytam czemu to gówno dałeś i co w tym chujostwie widzisz fajnego.
Zgłoś
Avatar
Marbi 2011-10-19, 1:40
@Velture Patrząc się na wstawione przez ciebie tematy to nie jesteś nikim innym jak tylko hipokrytą A same przekonanie twoje, że kazdy filmik jest wstawiany przez autora po prostu poraża...
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2011-10-19, 1:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
vviciuu 2011-10-19, 7:00
To jest jakiś poparchaniec jebany a nie ślązok ! kaleczy tylko piękną gwarę
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2011-10-19, 9:30
czy zawsze jak się jedzie jelczem to trzeba używać tylu chujów i kurew ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie