18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
🔥 Hulajnogista - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 9:00
@dwakilo: Innych po prostu stać aby sobie zapierdalać w wygodnych warunkach, na fotelu, z klimą, w deszczu i słońcu zamiast siedzieć na kiblu w skajowym kostiumie nie mogąc skręcić powyżej prędkości 80km/h Przecież najechanie na jeża może skończyć się dla kiblarza wizytą w prosektorium
Kwestia gustu
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 9:05
symptomCOVID19 napisał/a:

Gdzie ty tu widzisz sportowy motocykl ? Max 250 trimpha , co ma jazda na zdrapkę do umiejetnosci ? Osobiscie kombinezon mam tylko jak jade na tor , tak tylko I wyłącznie rękawice i czasem buty .



nie wiem, nie ogarniam tych nowszych motocykli, zatrzymałem się w 2005 roku. Wiele z nich na drodze wygląda groźniej, niż powinny.
Jazda na zdrapkę nie ma nic do umiejętności, ale pokazuje podejście do odopowiedzialności. Tym bardziej, skoro gość nie potrafi takiej kosiarki ogarnąć, to powinien kombinezon nawet do sklepu po bułki po drugiej stronie ulicy ubierać. Chociaż nigdy nie wiesz, kiedy ci jakiś ślepy ciul wyjedzie, choćbyś jechał 40km/h. Ja miałem glebę 50 metrów od wyjazdu z parkingu z pracy, jadąc 30km/h, bo baran w bmw stwierdził, że włączy się do ruchu z parkingu równoległego po prawej stronie bez kierunkowskazu i od razu sobie zawróci przez ciągłą. Gdyby nie skóra, to bym skwierczał ładnych parę dni.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska Wczoraj 9:10
Ja może jestem pojebany, ale jak widzę nietypowe zdarzenie na drodze to zwalniam aby w razie czego bezpiecznie się zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
juderaus Wczoraj 9:43
Wolał zatrąbić zamiast ominąć.
Zgłoś
Avatar
Espen Wczoraj 10:06
eliveruss napisał/a:

wystarczyło pchnąć którąkolwiek z manetek, a nie dusić heble.


Widzę że ktoś tutaj zna się na jeździe, przypuszczam że tamten matoł nie za bardzo oharnoa technikę
Fiksacja wzroku i pojechał tam gdzie patrzał 😁
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 10:11 1
Espen napisał/a:

Widzę że ktoś tutaj zna się na jeździe, przypuszczam że tamten matoł nie za bardzo oharnoa technikę
Fiksacja wzroku i pojechał tam gdzie patrzał 😁



Tak to jest, gdy ktoś najpierw odkręca manetę, a naukę techniki zostawia na później. Selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
Kroki71 Wczoraj 10:18
Dobrze tak głupiemu chujowi. O jeździe to on pojęcia bladego nie ma. Półdebil.
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 11:16
Szkoda ze przeżyli
Zgłoś
Avatar
Karboksylator Wczoraj 13:11
symptomCOVID19 napisał/a:

Gdzie ty tu widzisz sportowy motocykl ? Max 250 trimpha , co ma jazda na zdrapkę do umiejetnosci ? Osobiscie kombinezon mam tylko jak jade na tor , tak tylko I wyłącznie rękawice i czasem buty .



a normalnie jeździsz bez butów?

______________

z każdym dniem wzrasta liczba osób, które mogą mnie pocałować w dupę
Zgłoś
Avatar
bansheex Wczoraj 21:57
Czy tylko ja bym pierwsze co zrobiła, to upewniła się szybko czy coś jedzie i spierdzieliła na pobocze zamiast oceniać otarcia na środku jezdni i spacerować? Zaraz kolejny na nich wleci.
Zgłoś