18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
BlackSadolRazor 2024-10-14, 22:48 25
Brakowało ciężarówki pod którą mógłby się wpierdolić
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-10-14, 22:49 8
Slabo sie starł

______________

niech nie opuszcza ciebie twoja siostra pogarda
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-14, 23:04 5
Tam powinna pojawić się słynna "Ciężarówka zagłady"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-14, 23:08 3
Myślami był chyba jeszcze na skrzyżowaniu, na którym źle pojechał. Kiblarz czyli gówno zamiast mózgu
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka Wczoraj 0:48 4
Pewnie po co mam skręcać, a pierdolone sobie w skuterek i popłacze.
Zgłoś
Avatar
Angevil Wczoraj 0:55
Uznał że za mało złamał przepisów bo otrzymać taka karę 🤨

______________

I tak to jest.
Zgłoś
Avatar
dwakilo Wczoraj 1:33 13
Cóż. Z pasa do skrętu w lewo pojechał prosto i wbił się w kiblarza. Oboje sobie na to zapracowali. Co nie zmienia faktu, że nazywanie wszystkich motocyklistów motopizdami jest kurwa żenujące. Zapewne nie jest dla inceli siedzących w piwnicach. Lub bez nogi ponieważ nie sprawdzili poziomu cukru we krwi.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 2:37 1
Typowy dzban, co kupi sobie sportowe moto, ubierze się na zdrapkę i nie umie skręcać.

Gość na skuterze się zdążył zatrzymać, a motopizda miała w ciul czasu na reakcję, wystarczyło pchnąć którąkolwiek z manetek, a nie dusić heble.
Ale filmik w sumie wyszedł koniec końców fajny.

Task failed successfully
Zgłoś
Avatar
encoder178 Wczoraj 4:41
czy tylko mi sie wydaje czy wszyscy motocyklisci maja jakies adhd?
Zgłoś
Avatar
Pedator Wczoraj 5:33 4
dwakilo napisał/a:

Cóż. Z pasa do skrętu w lewo pojechał prosto i wbił się w kiblarza. Oboje sobie na to zapracowali. Co nie zmienia faktu, że nazywanie wszystkich motocyklistów motopizdami jest kurwa żenujące. Zapewne nie jest dla inceli siedzących w piwnicach. Lub bez nogi ponieważ nie sprawdzili poziomu cukru we krwi.



Motopizdy, kiblarze oraz pedalarze to zakały dróg. Jedyny plus ich istnienia to że dostarczają materiał na sadola.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Wczoraj 5:34
No ico? Przy 100% 100 km/h bez kasku wstał i się tylko otrzepał, plasterek nakleił. Nie urwało głowy, jak temu w Polsce w skafandrze przy 80km/h.
Zgłoś
Avatar
korax Wczoraj 7:31
Motocyklista motocykliście motocyklistą
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 Wczoraj 8:31
eliveruss napisał/a:

Typowy dzban, co kupi sobie sportowe moto, ubierze się na zdrapkę i nie umie skręcać.
Gość na skuterze się zdążył zatrzymać, a motopizda miała w ciul czasu na reakcję, wystarczyło pchnąć którąkolwiek z manetek, a nie dusić heble.
Ale filmik w sumie wyszedł koniec końców fajny.
Task failed successfully



Gdzie ty tu widzisz sportowy motocykl ? Max 250 trimpha , co ma jazda na zdrapkę do umiejetnosci ? Osobiscie kombinezon mam tylko jak jade na tor , tak tylko I wyłącznie rękawice i czasem buty .
Zgłoś
Avatar
Polak_mały Wczoraj 8:35
Antoni79 napisał/a:

No ico? Przy 100% 100 km/h bez kasku wstał i się tylko otrzepał, plasterek nakleił. Nie urwało głowy, jak temu w Polsce w skafandrze przy 80km/h.



Może dlatego że zaliczył ślizg, a nie zatrzymał się na barierce?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie