18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
radek225 2022-02-19, 20:52 1
Kolejna blondi pomyliła gaz z hamulcem?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-02-19, 20:58 2
Pedałek ulizany jakiś, jego pierwsze i ostatnie audi.
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-02-19, 21:56
ale lepiej chyba byloby walnac w ameliniową bramę, niż w stróżówkę, amelinium 2,3/kg vs cieć/kij wie ile, tu IQ0 z pomylonymi pedalami mial szczescie ze ciecia nie bylo
Zgłoś
Avatar
Mazi118d 2022-02-19, 22:07 8
Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wkurwiający(w chuj niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-19, 22:21 2
Mazi118d napisał/a:

Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wkurwiający(w chuj niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)



Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-02-19, 22:55 3
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa


"autentycznie uzależniający 3‑cylindrowy turbodoładowany silnik" ;DDD
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-02-19, 23:58 3
motorcycleman napisał/a:

"autentycznie uzależniający 3‑cylindrowy turbodoładowany silnik" ;DDD



byle nowe, byle z salonu. gówno, którego nie potrafisz ogarnąć. jak głupie cipy i pzy w jakimś x1 i q5 zaspermiony ryj w telefonie , a później jak na dziwke przystało się dziwią że tzeba płacić bo jednak cały ryj w spermie i sie wjebałam w tył innego auta jak przed chwila klient w dupe
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-02-20, 0:53 1
Dot napisał/a:

ale lepiej chyba byloby walnac w ameliniową bramę, niż w stróżówkę, amelinium 2,3/kg vs cieć/kij wie ile, tu IQ0 z pomylonymi pedalami mial szczescie ze ciecia nie bylo


Kolejny jełop, jakich mnóstwo na sadolu. Nie wiem gdzie tą stróżówkę widziałeś...

Noż japierdole...

I znowu standardowo ocenianie cudzego iq, nie biorąc pod uwagę własnego.
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-02-20, 3:10
Tuco napisał/a:

Kolejny jełop, jakich mnóstwo na sadolu. Nie wiem gdzie tą stróżówkę widziałeś...
Noż japie**ole...
I znowu standardowo ocenianie cudzego iq, nie biorąc pod uwagę własnego.



no tak, zapomnialem ze moge kogos urazic pracujacego jako prakingowy, tak wiec jelopie zwracam honor, a teraz mozesz wrac do pracy na tej swojej PRO strozowce ze swoim 175+IQ (a ta buda to tak na serio byla dla psiaka co by go snieg nie przysypal panie parkingowy, bo w innym przypadku to beda sciany 360 stopni, bejbi okienko i farelka pod nogami)
nie wiem stary czy bronisz tej budy - bo o nia sie turbo zesrales jak 15latek czy tego debila co pomylil gaz z hamulcem
Zgłoś
Avatar
homorek 2022-02-20, 8:07
To na próbnych można sprawdzać NCAP
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-02-20, 8:53
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?



Od razu widac po twojej wypowiedzi ze gowno sie znasz na autach madralo. Gr dla biurwy lol duzo ich widuje, ale w zadnym tego typu pam. One sie suvami glownie woza. Wiem ze musisz wpierdolic wszedzie zwoje trzy grosze bo nie masz co robic w poprawczaku, ale wez kurwa sie czasami zastanow nad tym co piszesz.
Zgłoś
Avatar
burnjews 2022-02-20, 9:13
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?



oj, ból dupy wszedł mocno, że kogoś stać i ma lepszą cipke, w sumie to każda lepsza od radzia ręki nie?,

Mazi118d napisał/a:

Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wkurwiający(w chuj niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)



wszystko zaczyna mieć te spierdolone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-02-20, 9:58
McSadol napisał/a:

.. chyba chujowe ....



chujowe, bo w tego typu samochodach sa już systemy co same powinny zatrzymać samochod w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-20, 10:52
burnjews napisał/a:

oj, ból dupy wszedł mocno, że kogoś stać i ma lepszą cipke, w sumie to każda lepsza od radzia ręki nie?,
wszystko zaczyna mieć te spierdolone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.



Dupa mnie nie boli. W przyszłym tygodniu odbieram nowe auto z salonu. Jakie? Nie powiem, ale nie jest to pedalski wózek na zakupy dla bab.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie