18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
chudy179 2014-02-27, 3:25 3
Naprawdę dobry kierowca! Ja nie zdążyłbym skręcać
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-02-27, 3:25 16
Jechałem na takim czymś kiedyś , strasznie nie wygodne , czuć strach jadąc na takim gównie z metalu co chwilkę masz schizy że się wyjebiesz na pierwszym zakręcie .
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-27, 3:50 6
Ja pierdole, przecież to się przejeżdża bez użycia hamulca i jest frajda. Mój ziomek na tym jeździ z małym synkiem i jakby mu przyszło do głowy hamowanie, to ma w łeb od synka..sadistic po chuju

@edit
Widzę, że to lepsza bajerka niż te wszystkie w Polsce i w pobliżu za granicą. Kolejka zajebista, chętnie bym się wybrał, co nie zmienia faktu, że można to przejechać z palcem w dupie bez hamulca i poczuć tą frajdę co panowie z filmiku A z dzieckiem to przejechać, to jak namaszczenie sadisticiem gówniarza
Zgłoś
Avatar
Poloo 2014-02-27, 4:33 1
Kurde myślałem że wszedłem na harda, i cały filmik czekałem aż koleś poleci tym gównem w pizdu :/
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2014-02-27, 4:56 4
wszedzie cos jest tylko w polsce nic nie ma
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-27, 6:04
Pierdolnął sobie gość wycieczkę wagonikiem po płaskiej drodze i nakurwiał tak przez kilka minut. Wrażenia jak z metra, trolejbusu albo kolejki wąskotorowej. Indiana Jones by ziewał...
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-02-27, 9:18
ezoteryk

to ile tych pierwszych zakrętów?
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2014-02-27, 10:05
śmiać się ze strachu, czego to ludzie nie wymyślą żeby nie wyjść na miękkie pałki
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-02-27, 10:28 4
Cytat:

Wózek ma jedynie hamulec.



a w tytule filmu jak byk:
Cytat:

NO BRAKES!



Zgłoś
Avatar
MacheteKills 2014-02-27, 12:08 11
roofik5, aż taki z ciebie mongoł? No brakes oznacza tu że nie używali hamulca, a nie że go nie ma...
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-02-27, 12:08 6
2up,
wózek ma jedynie hamulce ale koleś na filmiku ich nie używał. rozumiesz bystrzaku?
Zgłoś
Avatar
kajtom 2014-02-27, 12:14 4
Żeby dodać tu trochę sadyzmu zacytuję artykuł (bo linku dodać nie mogę) z 2009 roku

Cytat:

Czternastoletni chłopiec z Ukrainy zginął w czwartek na letnim torze saneczkowym na górze Wdżar w Kluszkowcach nad Jeziorem Czorsztyńskim.
Chłopiec podczas jazdy odpiął prawdopodobnie pasy bezpieczeństwa, zaczął się wychylać z pojazdu i pochylać nad ziemią. W pewnym momencie uderzył w metalową konstrukcję toru. Jeden z elementów dosłownie odciął mu głowę.

- O tragicznym zdarzeniu zostaliśmy poinformowani po godzinie 12 - informuje Michał Janerko, zastępca komendanta komisariatu w Krościenku nad Dunajcem. - Chłopiec jechał na wózku razem z kolegą. Tamten dopiero po chwili zauważył, że doszło do tragedii. Ten, który zginął, siedział z przodu.
Policja przesłuchała kolegę ofiary, a także opiekunów 14-latka. Współpasażer był w ogromnym szoku, dlatego lekarze musieli udzielić mu pomocy. Obaj chłopcy przyjechali do Polski z wycieczką, na zaproszenie Caritasu. Młodzi mieszkańcy okręgu żytomierskiego zakwaterowani byli w Krakowie. To właśnie ze stolicy Małopolski przyjechali wczoraj, aby zobaczyć Pieniny i Gorce. To miała być jedna z ostatnich atrakcji w Polsce. W sobotę grupa wraca na Ukrainę.

Policja, poza przesłuchaniem świadków, sprawdziła też trzeźwość wszystkich pracowników obsługi kolejki. Zdecydowano o jej tymczasowym zamknięciu. Na miejsce wypadku wezwano specjalistów od tego typu konstrukcji. Próbowaliśmy uzyskać komentarz z firmy Czorsztyn Ski, do której należy zjeżdżalnia na górze Wdżar, jednak nie chciano z nami rozmawiać.

Turyści, którzy przyjechali wczoraj do Kluszkowiec i chcieli skorzystać z kolejki górskiej, nie mogli uwierzyć w tę tragedię. - Co najmniej kilka razy zjeżdżałem tymi wózkami - mówi Ireneusz Krzemień z Krakowa. - Przyznam, że niektórzy jechali wolno, a niektórzy bardziej odważnie i nie korzystali z hamulca.

Jak podkreśla mieszkaniec Krakowa, to obsługa kolejki zapina pasy bezpieczeństwa. Kolejne wózki wypuszczane są na tor w takich odstępach czasu, aby podczas jazdy nie doszło do zderzenia.

Kolejka górska w Kluszkowcach ma około 1000 metrów długości. Została wybudowana przez niemiecką firmę. Tego typu zjeżdżalni grawitacyjnych jest w Polsce kilka. W naszym regionie, oprócz Kluszkowiec, w Szczawnicy i Zakopanem. Saneczki na kółkach mogą rozwinąć prędkość do 35 kilometrów na godzinę. Dwuosobowe pojazdy wyposażone są w dwa hamulce. Jeden włącza się automatycznie, gdy przekroczona jest prędkość 40 kilometrów na godzinę. Drugi hamulec obsługiwany jest przez jadące osoby.

Do tej pory na tego typu obiektach nie dochodziło do zbyt wielu wypadków. Goprowcy przypominają o jednym poważniejszym zdarzeniu, które miało miejsce w Szczawnicy, gdzie jeden wózek najechał na drugi. Jeden z pasażerów doznał wtedy urazu kręgosłupa.

Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-02-27, 12:25
Kurwa! Jakie to zajebiste! Przychodziłbym codziennie
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2014-02-27, 12:26 1
Po miesiącu takiego czegoś w polsce:
"Śmierć przez złomiarza , który podjebał metalowe rurki z Long Alpine Coaster'a"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie