18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cześć Sadole!

Zdecydowałem się pochwalić swoimi wypocinami. Pamiętacie jeszcze tego zielonego królika? Kto jeszcze nie widział - tak, nieco ponad rok temu opowiadałem o starej, dobrej platformówce Jazz Jackrabbit 2! Zapewne spora część z Was zna tę grę, zapraszam do obejrzenia i powspominania. Takich gier dziś już niestety się (prawie) nie robi!

Stare, dobre czasy. Mam nadzieję, że komuś się spodoba, a jak nie to na płot ze mną.
Zgłoś
Avatar
popiel01 2015-01-02, 19:02
Miałem demo
Zgłoś
Avatar
gryprzykawie 2015-01-02, 19:05 2
Najlepsze jest to, że tych dem było kilka i to nawet po polsku z tego co kojarzę.
Zgłoś
Avatar
DeadManWalking 2015-01-02, 19:12 17
Dobra chuj tam piwo leci za stare gry, ale kurwa co to jest w tych internetach jakaś epidemia czy ki kutas, że coraz więcej ludzi zamiast wymawiać w wyrazie końcówkę Ą zamienia to na OM Np. zamiast grą mówi grom - noszkurwa nom;P Jeśli mnie to już tylko wkurwia to poproszę maść na ból dupy!
Zgłoś
Avatar
gryprzykawie 2015-01-02, 19:14 6
DeadManWalking napisał/a:

Dobra chuj tam piwo leci za stare gry, ale kurwa co to jest w tych internetach jakaś epidemia czy ki kutas, że coraz więcej ludzi zamiast wymawiać w wyrazie końcówkę Ą zamienia to na OM Np. zamiast grą mówi grom - noszkurwa nom;P Jeśli mnie to już tylko wkurwia to poproszę maść na ból dupy!

Szczerze mówiąc nie sądziłem, że również jestem dotknięty tą epidemią, dzięki za uwagę bo również mnie wkurwiają błędy językowe.
Zgłoś
Avatar
Konczerito 2015-01-02, 19:23
Grałem,polecam
Zgłoś
Avatar
klaszak 2015-01-02, 20:16 1
Forum dla nerdów czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
Canis 2015-01-02, 23:02 1
a dało się jeszcze grać na dzielonym ekranie!
Zgłoś