18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jebaka w robocie
BrunerOvned • 2020-01-21, 23:51
Marcin miał jeszcze opuszczone spodnie, kiedy nagle do pomieszczenia wszedł szef.
- No i czemu ją wyr*chałeś?
- Szefie, leżała tak na stole, całkiem naga... Co miałem zrobić?
- Jak to co?! Autopsję, debilu... k***a!!!
Po czym zrezygnowany dodał:
- Jesteś najgorszym weterynarzem, który u mnie pracował...

2020-01-22, 00:03
Przy tym całym ASF to mają pełne gacie roboty :amused:

2020-01-22, 09:25
Po czym kierowca tramwaju zaczął klaskać jajami i śmiechom nie było końca.

2020-01-22, 09:46
Jak tak cienki dowcip mógł dostać się na główną?

2020-01-22, 10:32
woytasw napisał/a:

Jak tak cienki dowcip mógł dostać się na główną?



E tam. Bardzo dobry żart z podwójnym plot twistem.

Ja...........ro
2020-01-22, 10:44
Jezeli uwazacie jakis dowcip za dobry to przeczytajcie go na glos (jakbyscie probowali go komus opowiedziec) albo wręcz przeczytajcie go komus. Moze sie okazac, ze dowcip jest zwyczajnie żenujący tylko tego na pierwszy rzut oka nie widac. Tak jest i w tym wypadku.

2020-01-22, 11:36
Jaczuro napisał/a:

Jezeli uwazacie jakis dowcip za dobry to przeczytajcie go na glos (jakbyscie probowali go komus opowiedziec) albo wręcz przeczytajcie go komus. Moze sie okazac, ze dowcip jest zwyczajnie żenujący tylko tego na pierwszy rzut oka nie widac. Tak jest i w tym wypadku.


Przeczytałem na głos akurat w kolejce do weterynarza i rzeczywiście zrobiło się żenująco.

2020-01-22, 20:23
Skoro już zaj***les wymyślony przeze mnie żart z ujaranych, to trzeba go było zostawić w oryginale, teraz brzmi gorzej

2020-01-22, 22:49
siunta1987 napisał/a:

Skoro już zaj***les wymyślony przeze mnie żart z ujaranych, to trzeba go było zostawić w oryginale, teraz brzmi gorzej


pie**olisz, że żart i że wymyślony.... To jest żart???
Ładnie się bawicie na robocie... :mrgreen:

2020-01-25, 11:01
siunta1987 napisał/a:

Skoro już zaj***les wymyślony przeze mnie żart z ujaranych, to trzeba go było zostawić w oryginale, teraz brzmi gorzej



To te Twoje żarty musiały już cały świat oblecieć!
Nie wiem czego więcej w Internecie, zbiegów okoliczności czy zakłamanych buraków.

Patrz, co na dysku znalazłem!