18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
xiontZ 2012-06-09, 13:26 188
Nie chciałem zabierać głosu w tym temacie, ale mam pytanie. Czy modzi nie widza, ze pan kac to jebany troll? Mały człowieczek, który zza monitora komputera próbuje się dowartościować poprzez tego typu komentarze:jebać ćpunów (tych którzy tylko palą też) Jest zbytnim ignorantem by pojąć temat, o którym pisze ale prawdopodobnie czuje takie ciśnienie na odbyt, ze musi zabrać głos. A może pan kac denerwuje się bo mama zabroniła mu palić i w ten sposób rozładowuje swoja skrywana frustrację? Znowu dałem się wciągnąć w bezcelową dyskusję z idiotami, którzy pomimo braku wiedzy na dany temat chcą uchodzi za "spejalistuf". Masz tutaj wywiad z 'ćpunem'. Jeżeli po obejrzeniu dalej będziesz zestawiał palaczy zioła z narkomanami to jesteś po prostu niereformowalnym, niedouczonym imbecylem. Albo policjantem co w sumie wychodzi na jedno
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-09, 13:31 33
o jest i pierwszy ćpun
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-09, 13:50 1
5 minut był grzeczny, elokwentny a potem już chuje muje dzikie węże
Zgłoś
Avatar
HoffMan 2012-06-09, 14:05 3
sam pale przyznam sie i nietrawie ludzi ktorzy nazywaja palaczy marichuany cpunami.... kurwa to przeciez nieuzaleznia, wszystkie filmy cytaty reportaze i inne pierdoly to jedna wielka sciema, dopuki sam niezapalisz i niedowiesz sie jak to jest to sie niewypowiadaj... cpuna mozna nazwac kolesia co laduje w kanal ciezki sprzet hera i inne syfskie chemiczne gowno... teraz powiedzcie mi czym jest marichuana....???? tak jest to krzew a zkad mamy zielen....??? dal nam to wasz stworca umnie on nazywa sie JAH...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-09, 14:08
Od tyłu czytane haj... Zbieżność !?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-09, 15:19
@ up

Tylko czekam na komentarz w stylu "zdjęcia z prywatnej kolekcji!?"
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-06-09, 15:28 2
@up
Masz racje, riposta w takim stylu to chyba wszystko na co stać autora tematu
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-09, 15:56
a i tak najbardziej jebac cpunow co cpaja kawe i szlugi.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-09, 17:20
Ej ja nie pale i mam to w dupie...Twoje życie-rób z nim co chcesz;] Z takiego założenia wychodzę.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-09, 17:51
Ja też nie pale I nie mam tego w dupie;)

A co do Liroya...mądrze gada choć nie ze wszystkim sie zgadzam Fajne sa zdjęcia na NK jak dzieciaczki z k. siewną biegają

A co do legalizacji...obojętne mi to
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-06-09, 19:26 1
A mi sie chce srać...
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-06-09, 19:38 6
"jebać ćpunów (tych którzy tylko palą też)" jak prowokuje, debil
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2012-06-09, 22:13
mmmmm moze krokodyl rosyjski ?? ;]
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-09, 23:05
od razu widać że wstrzykiwali sobie marihuanę ..narkomany jebane
Zgłoś