18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Jebane dziadki
Moodyxcore • 2018-07-05, 21:05
Cytat:


Według wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni kierowca alfy romeo zawracał na S1. W tym momencie tir uderzył w samochód osobowy, po czym przewrócił się na bok.

Strażacy, żeby wyciągnąć kierowcę, rozcinali kabinę ciężarówki. Jej kierowca nie żyje. Do szpitala trafił kierowca samochodu osobowego.






zródło
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-07-06, 10:17 6
Mi dosłownie 2 dni temu wypełzł emeryt przed machę przecinając skrzyżowanie w poprzek... Strąbiłem dziada na co ten mnie zaczął opierdalać- że te młode nie mają szacunku do starszych i jemu wolno chodzić gdzie chce bo on jest schorowany i ma ileśtam lat. Głupi stary kutas.
Ludzie po 70 powinni mieć kasowane prawo jazdy, bezapelacyjnie. Bo potem dzieją się takie kwiatki - starzec wbija się na ekspresówkę, nie ogarnia co się dzieje, znaków nie czyta bo albo ich nie rozumie albo myśli że wie lepiej. A to nie pierwsza taka tragedia.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-07-06, 11:33 2
noo niestety starzy ludzie nie ogarniają za kierownicą !
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2018-07-06, 12:11 2
mygyry napisał/a:

Co kurwa znaczy "zawracał na S" Gdzie niby kurwa chciał zawrócić?!




prosze bardzo S1 na wysokości zjazdu na pyrzowice
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2018-07-06, 12:27
Moodyxcore napisał/a:

S1 na wysokości zjazdu na pyrzowice


Ale to jest zjazd a nie miejsce do zawracania
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-07-06, 12:54 5
@up @upup

Czemu bierzecie za pewnik, że zawracał w miejscu do tego przeznaczonym??
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2018-07-06, 13:35
@up bankowo zawracał w niedozwolonym miejscu znam to miejsce.
jedyna opcja zawrocenia to zjazd na pyrzowiece i nawrotka na rondzie
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2018-07-06, 14:19 3
Ciekawe czy ciężarówka jechała przepisowe 80 km/h

No dobra żartuje dziadkowi chuj w dupę. Wszędzie tylko się mówi że młodzi najwięcej wypadków robią, ale nikt nie bierze pod uwagę ilu młodych jeździ, a ilu starych. Praktycznie zawsze jak taki 70+ wyjedzie to coś odjebie, bo fizycznie już nie ogarnia, za wolno kierownicą kręci, reakcji zero. Właściwie nie on unika wypadku tylko wszyscy wkoło niego - tak jak tutaj.
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2018-07-06, 15:56 3


coś czuje wina spadnie na kierowce tira
Zgłoś
Avatar
WoleMerce 2018-07-06, 16:22
Kierowca z Sochaczewa.
Zgłoś
Avatar
_Lilly 2018-07-06, 21:22 2
Kurwa mać, co za debil z tego dziadka. Znam to miejsce, mieszkam niedaleko i jeżdzę tamtedy w miarę regularnie. Tam kurwa nie ma gdzie zawrócić więc nie wiem co dziadek chciał osiągnąć. Wystarczyło by zjechał na zjazd na lotnisko i zawrócił na rondach, spokojnie, bezproblemowo i co najważniejsze bezpiecznie. Szkoda mi kierowcy tego zestawu, szkoda mi jego rodziny. A wszystko przez starego dziada który odjebał na drodze. Może powinni wprowadzić obowiązkowe testy dla kierowców pow 60 roku życia? Tak na wszelki wypadek by sprawdzić czy jest jeszcze osoba zdolna prowadzić pojazd, żeby inni byli bezpieczniejsi na drogach.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-07, 13:54 2
Jeżeli nie będzie materiałów to przypierdolą się bankowo do kierowcy zestawu, bo nie zachował bezpiecznej odległości, a tutaj warto przypomnieć, bezpieczną odległością jest taka, która pozwala wyhamować auto podczas awaryjnej sytuacji. Może nie każdy ogarnia, bo jak widzę na tych ekspresówkach i autostradach ludzie kilka-kilkanaście metrów za samochodem potrafią jechać przy 120kmh, gdzie patrząc na osobówkę w dobrych warunkach pogodowych odległość minimalna to 50 metrów, a najlepiej 100m. Tutaj protip, słupki drogowe kilometrażowe, czyli te białe z czerwonym odblaskiem, które informują na jakiej drodze się znajdujesz i na którym kilometrze jesteś ustawione są co 100 metrów, czyli odstęp miedzy słupkami przy 120-140 jest powiedzmy bezpieczny, warto podkreślić w dobrych warunkach. Wiedza podstawowa, ale dzieciaczki może się czegoś nauczą
Zgłoś
Avatar
b0r000 2018-07-07, 21:44
No to jednego Janusza szeryfa i władcy dróg mniej
Zgłoś