18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-29, 19:14
Dać ukraińcowi koparkę....
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-29, 19:25 4
smc napisał/a:

Trochę masz racji, ale my w Polsce strasznie nie lubimy ruskich. Przez nich zawsze mieliśmy kłopoty. Wszyscy mają przez nich kłopoty.



Niemców też? Ukraińców też? I może Szwedów? Kogo tam jeszcze strasznie nie lubicie? Czy może akurat tylko tych Ruskich?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-29, 19:57 3
Siriuz napisał/a:

To jest polski portal, nie podoba się to masz swoje ukraińskie.
Po prostu pierdolisz te swoje kocopoły antyruskie. Ludzie przychodzą tu komentować filmiki, a przychodzi taki turbobaron i napierdala swoje żale, że go Ruscy bijom. W każdym kurwa jebanym wątku.


„Bojom”? Męczysz to ty Dupov i ze swoimi poglądami jesteś zacofany. Do tego strugasz kredki Lukaszence. Nie pisz tu więcej. Kocopoly zalatują świętokrzyskim. Sedziszow? Czy inne zadupie?

[ Dodano 2024-08-29, 19:57 ]
Siriuz napisał/a:

Niemców też? Ukraińców też? I może Szwedów? Kogo tam jeszcze strasznie nie lubicie? Czy może akurat tylko tych Ruskich?


Akurat tylko ciebie i ruskich.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-29, 20:42 3
baronturbina napisał/a:

„Bojom”? Męczysz to ty Dupov i ze swoimi poglądami jesteś zacofany. Do tego strugasz kredki Lukaszence. Nie pisz tu więcej. Kocopoly zalatują świętokrzyskim. Sedziszow? Czy inne zadupie?
Akurat tylko ciebie i ruskich.



Widzę, że dziś masz gorszy dzień - czyli jak co dzień u Ciebie pewnie. Chłopak nie skorzystał z dupki?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-29, 21:02 4
Siriuz, jeśli chcesz kogokolwiek przekonać do swojego ojczystego kraju spróbuj coś związanego z Tołstojem, Bułhakowem czy Puszkinem. A Ty pierdolisz w kółko coś o żabach i próbujesz na siłę zainteresować tym innych.
Czyli jak typowa ruska onuca.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-08-29, 21:07 2
Ukasz995 napisał/a:

Tylko baba może być tak głupia



No, jak jeszcze wieczorem tego nie było a gość rano chce wyjechać i nagle na rów który raczej nie ma możliwości zobaczyć z racji tego że ma wyjazd pod góre i jest chyba w jego martwym punkcie, tak czy siak w normalnym kraju stawiane są barierki cokolwiek słupki zwykła chociaż taśma...Tutaj raczej kierowca nie wiedział że ktoś mu pod wyjazdem kurwa dół kopie ogłoszeń pewnie nawet nie dali wykopali i chuj
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-08-29, 21:21 4
smc napisał/a:

Trochę masz racji, ale my w Polsce strasznie nie lubimy ruskich. Przez nich zawsze mieliśmy kłopoty. Wszyscy mają przez nich kłopoty.



Zapomniał pan dodać do tego towarzystwa Niemców i Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-29, 21:46 2
Siriuz raczy reprezentować podgatunek ruskich, więc nań zwracam swoją szczególną uwagę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-29, 22:22 1
smc napisał/a:

Siriuz, jeśli chcesz kogokolwiek przekonać do swojego ojczystego kraju spróbuj coś związanego z Tołstojem, Bułhakowem czy Puszkinem. A Ty pierdolisz w kółko coś o żabach i próbujesz na siłę zainteresować tym innych.
Czyli jak typowa ruska onuca.



Ehh, ciekaw jestem gdzie wy będziecie spierdalać jak Zelenski po was wyciągnie swoje szpony
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-29, 22:44 1
Zelenski jest z zawodu komikiem. To zwykły człowiek, twardo stąpający po Ziemi, trochę z przypadku będącym orezydentem. Wie, że to chwilowa praca, na państwowym etacie.
Przeciwko stoi imperator miażdżący światy, który nie spocznie, aż jego imię będzie sławione na każdym calu planety.

No i powiedz sam, który z nich jest pierdolnięty...
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-29, 22:56 3
baronturbina napisał/a:

Chyba kraje pomyliłeś. W twoim wypadku to jak w Mińsku. Nie zapominaj komu teraz służysz towarzyszu Dupov.



prowokujesz dobrych chłopaków a potem zgłaszasz posty jak z tobą jadą 60tko banderowska. Gorszy jestes od tych chachłów oleksandrze
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-29, 23:00 2
smc napisał/a:

Zelenski jest z zawodu komikiem. To zwykły człowiek, twardo stąpający po Ziemi, trochę z przypadku będącym orezydentem. Wie, że to chwilowa praca, na państwowym etacie.
Przeciwko stoi imperator miażdżący światy, który nie spocznie, aż jego imię będzie sławione na każdym calu planety.
No i powiedz sam, który z nich jest pierdolnięty...



Tym tekstem wyszedłeś na prowadzenie

[ Dodano 2024-08-29, 23:05 ]
riddick1773 napisał/a:

prowokujesz dobrych chłopaków a potem zgłaszasz posty jak z tobą jadą 60tko banderowska. Gorszy jestes od tych chachłów oleksandrze



Naprawdę temu zabawnemu gejowi udało się kogoś sprowokować? Póki co to ja byłem już bliski, żeby typa przytemperować jak zaczął mi grozić, że on i jego ultraski z Ukrainy przyjdą po mnie... admin naturalnie nie widział w tym problemu.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-29, 23:11 4
Siriuz napisał/a:

Tym tekstem wyszedłeś na prowadzenie
Naprawdę temu zabawnemu gejowi udało się kogoś sprowokować? Póki co to ja byłem już bliski, żeby typa przytemperować jak zaczął mi grozić, że on i jego ultraski z Ukrainy przyjdą po mnie... admin naturalnie nie widział w tym problemu.



zbeształem go w innym temacie to zgłosił posta za nienawisć, to dziecko tu szuka tylko zaczepki a pozniej jak każdy go wyjaśni to zgłasza posty. Zwykła prujdupa banderowska
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-29, 23:15 3
riddick1773 napisał/a:

zbeształem go w innym temacie to zgłosił posta za nienawisć, to dziecko tu szuka tylko zaczepki a pozniej jak każdy go wyjaśni to zgłasza posty. Zwykła prujdupa banderowska



On ma psychikę chihuahua. Jak parę osób go dobrze obśmieje to puszczają mu nerwy. Polecam się z nim podroczyć, tylko zachowując spokój. Traktować jak maskotkę.
Zgłoś
Avatar
Jymius 2024-08-29, 23:29 1
Wychodze z domu, spotykam sasiada... Rozmowa 10 minut tylko o jednym. Napierdalam na robotnikow w rozmowie z sasiadem, ze rozkopali plac przed naszymi domami, halasuja... A przede wszystkim blokuja wyjazd z posiadlosci jakimis maszynami czy przyczepami na te maszyny...

Po czym wsiadlem w samochod i cofajac przykurwilem z pelnym impetem w przyczepe. Samochod z czujnikami cofania XD...

Czlowiek czasami chodzi tak zajebany ze to nie dziw ze cos odjebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie