18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
1234dupa 2024-01-16, 12:59 1
Ciekawe ilu takich po polskich drogach teraz jeździ. Wybraliście sobie holownie pejsolubnego i Tuska co wszystko zrobi byle nie walczyć o biznes polski to nazapraszal ich pewnie ile wlezie
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-16, 13:05 9
1234dupa napisał/a:

Ciekawe ilu takich po polskich drogach teraz jeździ. Wybraliście sobie holownie pejsolubnego i Tuska co wszystko zrobi byle nie walczyć o biznes polski to nazapraszal ich pewnie ile wlezie



Jak nie walczy?
Lotnisko do zaorania pod biznes kartoflowy.
Elektrownia atomowa pod konsulting czy miejsce dobrze wybrane.
Terminal kontenerowy w Świnoujściu pod analizy opłacalności.
A 100 dni jeszcze się nie skończyło
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2024-01-16, 14:22
Przejebane. Zimno, do najbliższego szpitala pewno z 700 km a helikoptery latają sobie z wiadomych względów nad Ukrainą. Ale i tak mi ich nie żal.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2024-01-16, 15:39
Piękny dzwięk diesla i jebnięcia w ciężarówkę.
Zgłoś
Avatar
Molch 2024-01-16, 16:03 1
turor napisał/a:

Jak nie walczy?
Lotnisko do zaorania pod biznes kartoflowy.
Elektrownia atomowa pod konsulting czy miejsce dobrze wybrane.
Terminal kontenerowy w Świnoujściu pod analizy opłacalności.
A 100 dni jeszcze się nie skończyło



Walczy o upierdolenie każdej Polskiej inwestycji na terenie Polski jednym słowem by jego Pan Niemiec mógł dalej hajs trzepać na głupich polaczkach
Zgłoś
Avatar
SandaczPL65 2024-01-17, 5:33 1
Ja mam takie wrażenie że prawie każdy wypadek od ruskich dzieje się na tej samej drodze
Zgłoś
Avatar
Cobalt54_PL 2024-01-17, 22:55
Molch napisał/a:

Walczy o upie**olenie każdej Polskiej inwestycji na terenie Polski jednym słowem by jego Pan Niemiec mógł dalej hajs trzepać na głupich polaczkach



No oczywiście, lepiej bez zastanowienia wydać grube miliardy złotych na jakieś przekopy mierzei jak tamtędy średnio 3 statki dziennie przepływają czy puste lotniska jak to w Radomiu. Byleby wcześniej kupić działki na tym terenie i w spółce dać etat komuś znajomemu.
Zgłoś