18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Xiem 2013-01-27, 16:35 4
Radysh napisał/a:



Chrzest jest niezmywalny wg. KK. Apostazja jest li tylko wystąpieniem z w/w sekty.

Namaszczony sakramentem chrztu, na zawsze pozostajesz dziecięciem bożym, choćbyś się ze złości osrał i bluźnił całe życie.

Dlatego po tym jak odegniesz. Miłosierny Bóg urwie ci za to ryja i wrzuci w głąb piekła.
Tak twierdzi Kościół Rzymskokatolicki.
Paniemajesz?



Pozostałoby niezmywalne...gdybyś wierzył (nie wierzysz, więc mało Cie to interesuje, nieprawdaż?). Jeżeli dla Ciebie chrzest i tatuowanie dziecka jak jakieś bydło to to samo, przykro mi to mówić ale musisz się leczyć.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-27, 16:46 4
Xiem napisał/a:



Pozostałoby niezmywalne...gdybyś wierzył (nie wierzysz, więc mało Cie to interesuje, nieprawdaż?). Jeżeli dla Ciebie chrzest i tatuowanie dziecka jak jakieś bydło to to samo, przykro mi to mówić ale musisz się leczyć.



Oczywiście, że mało mnie interesuje iż pod presją babki dewotki i otoczenia, zostałem ochrzczony.
Podejrzewam, że gdyby w dzieciństwie wysmarowano cię gównem,
mimo, że teraz się w nim nie taplasz, czułbyś obecnie wielki niesmak
co do tego wydarzenia, prawda?

PS Tatuowanie medycznych zależności, typu uczulenia na to czy tamto to wg. ciebie znakowanie jak bydła?
Zgłoś
Avatar
Xiem 2013-01-27, 17:21 1
Tak, spokojnie można kupić opaskę na rękę. Sam miałem taką z grupą krwi, straszne, nieprawdaż?

Proszę, 10 sekund, google, odrobina chęci zdrowymbadz.pl/opaski-bransoletka-silikonowa-twoja-grupa-krwi-rh-sklep...

Można poprosić o wpisanie własnego tekstu.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-01-27, 19:55
a później dziecko podrośnie, skóra się rozciągnie i będzie piękny tatuaż <3
Zgłoś
Avatar
needrech 2013-01-27, 20:34
zajebać takich, kórwa tylko zajebać...
Zgłoś
Avatar
waclawqwe 2013-01-27, 20:46 3
Zjebany tatuaż po pewnym czasie, rozciągnięty i rozmazany, Dzieciak skazany na coś takiego bez własnej woli. Poza tym takie małe dziecko może źle zareagować pod względem biologii, nie wiadomo czy przypadkiem nie jest uczulone na tusz a i to się zdarza ponoć często. Porównywanie tego do ochrzczenia dziecka też nie jest zbyt trafne, przez chrzest nie masz bubla na skórze i raczej nie dostaniesz jakiegokolwiek zakażenia. Skąd u tatuażysty taki krok by zgodzić się na takie zlecenie? nie mam pojęcia, prawdopodobnie dotknięty jakąś chorobą psychiczną niedoszły artysta który widział w swym nowym obiekcie do wytatuowania niezwykłe i wyjątkowe płótno, nie każdy przecież przychodzi z kilkuletnim dzieckiem do salonu po małą dziarkę. Tak ciężko zachować teraz zdrowy rozsądek...

Zdenerwowałem się trochę..
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2013-01-27, 21:02 1
Nie widac jaki tatuaz

nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
o................c 2013-01-27, 21:13
straszne kurwa nie zesrajcie sie obrońcy praw dzieci
Zgłoś
Avatar
eboleq 2013-01-27, 21:13 6
@Radysh Co ty pierdolisz? Twoim zdaniem jesli jakiś ochrzczony chlopaczek dorośnie i zrozumie ze to są jedne wielkie pierdoły będzie się przejmował tym że ktoś go jak był niemowlakiem oblał wodą? Nawte pewnie sie nie bedzie ubiegał o apostazje bo bedzie mial zwyczajnie wyjebane. A teraz pomyśl jak chlopaczek z tatuazem dajmy na to "Krzysiu kocha swoich rodzicow" dorośnie i nie będzie chciał kochać swoich rodziców ale na jebanym ramieniu caly czas bedzie miał ten durny napis bo jej rodzice byli pojebami. Porównał lanie wody po głowie do okaleczania. Śmieszne jak ludzie są głupi.
Zgłoś
Avatar
BukaMuka 2013-01-27, 23:33
Płacze jak dziecko
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2013-01-28, 0:13 1
Radysh@ jak nie wierzysz, to co ci zależy czy byleś święcony, czy nie? Przecież według ciebie to głupota nic nie znacząca. Czego się boisz?
Tak jestem Katolikiem.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-28, 5:12
Krzysiek14199 napisał/a:

Radysh@ jak nie wierzysz, to co ci zależy czy byleś święcony, czy nie? Przecież według ciebie to głupota nic nie znacząca. Czego się boisz?
Tak jestem Katolikiem.



Może dasz się obrzezać? Co ci zależy. Przecież nie jesteś żydem?
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2013-01-30, 0:27
Radysh@ Powiedz mi jakie zmiany na ciele robi woda święcona, a jakie obrzezanie.

Ps: Katolicy się nie obrzezają,
Zgłoś