18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
~tip.top 2012-02-08, 14:43
Bljać musiało być
Zgłoś
Avatar
Vireek 2012-02-08, 15:14
gdy durny sie spieszy, to diabeł sie cieszy
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-08, 17:24 43
Zgłoś
Avatar
qbeen 2012-02-08, 23:40 8
jak dla mnie zatrzymywanie się i/lub przepuszczanie pieszych na drogach z dwoma lub więcej pasami w jedną stronę powinno być zabronione. Powoduje to zajebiście wielkie zagrożenie dla kierujących (strzał w dupę) jak i dla pieszych.
Mówię to patrząc z perspektywy kierowcy oraz pieszego - można poczekać kolejne 30s zamiast kończyć tak jak Ci z filmu Penera, żeby mi się tu zaraz jakieś ciule bez prawka nie pluły, że skoro mają pasy to królują.
Zgłoś
Avatar
rysiu12f 2012-02-08, 23:43
A w radiu: "Please, please forgive me"
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2012-02-09, 0:10 3
qbeen napisał/a:

jak dla mnie zatrzymywanie się i/lub przepuszczanie pieszych na drogach z dwoma lub więcej pasami w jedną stronę powinno być zabronione. Powoduje to zajebiście wielkie zagrożenie dla kierujących (strzał w dupę) jak i dla pieszych.
Mówię to patrząc z perspektywy kierowcy oraz pieszego - można poczekać kolejne 30s zamiast kończyć tak jak Ci z filmu Penera, żeby mi się tu zaraz jakieś ciule bez prawka nie pluły, że skoro mają pasy to królują.



Zabronione jest omijanie/wyprzedzanie pojazdu który zatrzymuje się by przepuścić pieszych. Większe zagrożenie tworzą nie piesi na przejściach, tylko barany które widząc, że samochód zwalnia przed przejściem, zamiast także zwolnić - dociskają gaz.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że zawsze jak przepuszczam, lub już dojeżdzam do przejścia na którym są piesi, to zawsze patrzę w lusterka i trzymam rękę przy klaksonie na wszelki wypadek, jakby jakiś baran się trafił. Nie chcę mieć wyrzutów sumienia przez jakiegoś idiotę.

Oczywiście piesi też nie są bez winy. Odkąd pamiętam to w szkole wpajano, że przez przejścia idzie się zdecydowanym krokiem i nie wolno po nich biegać. Na filmikach z Rosji często jest tak, że koleś stoi na chodniku, a 2 sekundy później wybiega sprintem zza poprzedzającego samochodu pod maskę "kamerzysty", często kilka pasów dalej.

Pozdrawiam.

// Bym zapomniał. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś hamował awaryjnie po to by przepuścić pieszego który jeszcze nie był na przejściu. Strzał w dupe to już tylko wina tego z tyłu.
Zgłoś
Avatar
Badluck13 2012-02-09, 0:29
Widac pomylił klakson z hamulcem
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-02-09, 0:41 1
"Zdążymy" - pomyśleli.
Zgłoś
Avatar
grzesiekpl88 2012-02-09, 1:00
straciłem 25 sekund życia żeby zobaczyć 8 sekund akcji heh...

Tak wiem jestem gimbusem...
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-02-09, 1:05
qbeen napisał/a:

jak dla mnie zatrzymywanie się i/lub przepuszczanie pieszych na drogach z dwoma lub więcej pasami w jedną stronę powinno być zabronione. Powoduje to zajebiście wielkie zagrożenie dla kierujących (strzał w dupę) jak i dla pieszych.
Mówię to patrząc z perspektywy kierowcy oraz pieszego - można poczekać kolejne 30s zamiast kończyć tak jak Ci z filmu Penera, żeby mi się tu zaraz jakieś ciule bez prawka nie pluły, że skoro mają pasy to królują.



To niech strzelają w dupę, jak są "królami jednopasmówek" i muszą zapierdalać 200km/h, a później i tak jego wina bo w dupsko wjeżdża, bardziej mi szkoda ludzi którzy wpierdalają się na ulicę a nie na pasy
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-09, 3:13 1
On rowerem jechał, że kamera się wypierdoliła?
Zgłoś
Avatar
DR_Evolutio 2012-02-09, 8:40
co to za nutka z filmiku z komentarzy
Zgłoś
Avatar
T................v 2012-02-09, 8:44
a ja jak przepuszczam pieszych, to "odsuwam" się od nich, czyli jeśli ktoś wchodzi z mojej prawej strony to zmieniam pas na lewy.
Zgłoś
Avatar
wronek89 2012-02-09, 9:45 3
nuta z komentarzy
Mt Eden - Sierra Leone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie